herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Yengeç Yeniay’ın Etkileri ve Ritueli

Eklenme Tarihi : 9.07.2021 16:34:13

Yengeç Yeniay’ın Etkileri

10 Temmuz Cumartesi İstanbul saati ile 04.17 itibariyle Yengeç burcunda Yeni ay gerçekleşiyor. İlk günü planların ve dileklerin olduğu bir dönemdir. Gönülden niyet etmenizi tavsiye ederim.

Birçok zorluyucu tutulmada sonrası ilk Yeni ay yıpranmış hasar görmüş duygu, düşüncelerimize şifa enerji ile ruhlarımızın arınmasına, kabullenemeyeceğimiz değişimin başlama tuşuna basmaya geliyor.

Daha fazla kendimiz, ailemiz, evimiz, çocuklarımız ve ilişkilerimiz ile ilgileniyor olacağız. Etrafımızdaki insanlara karşı daha duyarlı,  empati kurabilme kapasitemizin artması ile karşımızdaki insanlara karşı sevgi dolu, her halleriyle kabul enerjisi çalışıyor olacak.

Mantığımız ile duygularımız ile bir bütün olarak içsel yolculuğumuz da daha kolay değişimi başlatıyor olacağız.

Yengeç Yeni ayında Yeni başlangıçlar yapmak, taşımak zorunda kaldığınız duygu birikintilerinden kurtulmak için harika bir zaman dilimi. İçsel güçlerinizi güçlendirin ve rahatlamaya çalışın. Affetme, meditasyon, bilinçaltı temizlikleri için başlangıçlar yapmanız şifa bulmanızı kolaylaştırır.

Yeni ayın etkisi ve gökyüzü hareketlerin etkisi ile yalnız kalmak isteğiniz olabilir. Bu süreç içinde duygularınız ve korkularınız ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Korkularınızın sizleri yönetmesine izin vermeden, duygularınızı kontrol altına almayı öğrenmelisiniz. Bu aşamada duygularınıza hâkim olun ve acele etmeden hareket edin. Daha özgüvenli olacaksınız.

Finansman konusunda dikkatli olun. Borç vermekten veya kredi almaktan kaçınmak daha iyidir.

Keskin nesnelere ve ateşe karşı dikkatli olun. Bunlar tatsız kazalara neden olabilir. Gelecek için daha iyi projeler planlamak için eylemlerinizi ve davranışlarınızı analiz etmeye çalışın. Ancak acele etmemeli ve riskli işlere girişmemelisiniz.

Yeni ayın hemen sonrası ayın 12 Temmuz itibariyle gökyüzü Yengeç burcu hâkim olacak. Çünkü Merkür Yengeç burcuna geçiyor olacak ve 28 Temmuz’a kadar yengeç burcunda seyredecek.

Merkür’ün Yengeç burcunda seyrinde sezgilerimiz daha da güçlenerek isabetli kararlar almamıza yardımcı olacak. Düşünme gücümüz daha da yavaşlayarak ister istemez daha da yoğun duygusallığımız artmış olacak.

Bu da bizlerin mantığımızı devreden çıkararak daha kolay kanmamıza neden olabilir. Ve iletişimde daha kolay inanmamızı sağlar.

Birçok kişi hayatına yeni başlangıçlar yapıyor olsa da maalesef bazı kişiler ilişkide zorlanma, kısıtlama ve ertelenmeler ve gerçekler ile yüzleşme zamanı olarak yaşıyor olacak.

Yengeç burcundaki Yeni ayın etkisinden faydalanmak gerçekten istiyorsanız hayatınızı değiştirmek için bazı şeyleri yaşamınızdan süpürme istediğine gönüllü olun. Birilerin değişmesini beklemeyin. Kimseyi değiştiremezsiniz. Ancak siz değişirsiniz.

Sağlığınız için göğüs, mide karaciğer ve sinir sistemleriniz daha hassas olacaktır. Alkol almaktan kaçınmak daha iyidir. Organizmanız onlara olumsuz tepki verebilir.

Yeni ayın vücudumuzdaki güçlü temizleme etkisini kullanmalıyız. Sinir sisteminizi sürdürmeye ve güçlendirmeye çalışın. Karbonhidrat alın ve vücudunuzu enerji ile destekleyin.

Öngörü de çok sizlerin içinden birine katkım olursa kaleme aldıklarımla etkisinin büyüyeceğini düşünerek yorumlamayı seçiyorum.

Yengeç Yeni Ay Ritueli

“Kendimi ve sevdiklerimi affediyorum, kendimi ve sevdiklerimi olduğu gibi kabul ediyorum.”olumlamasını kullanabilirsiniz. Aynı zaman da kuru zeytin yaprağı tütsü ile affetme sözlerini söyleyebilirsiniz.

Dua etmek isteyenler için Kuranı Kerim Kalbi olan Yasin süresini aynı zaman da

"Bismillahirrahmanirrahim." Anlamı: "Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adı ile. “Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr.” Anlamı: “Rabbim! İşlerimi kolaylaştır, zorlaştırma, Rabbim işlerimi hayırla sonuçlandır.

Dilek ve istekleriniz için soru da ve sonsuz olasılıklarda kalmanızı tavsiye ederim.

Kendim olabilmem için neler mümkün?

Daha fazla mucizelerin hayatıma girmesi için neler mümkün?

Daha fazla parayı alıp kabul edebilmem için neler mümkün?

Pragmatik bir ilişkiyi alıp kabul edebilmem için hangi alan bilinç olabilirim?

Ve burada olmayı, bilmeyi alıp kabul etmediğim her yeri iptal ediyorum.

Ve gün için yoğun renkler tercih etmeniz yerine açık renkler ile gününüzü taçlandırmanız sizlere katkı sağlayacaktır.

Tüm evrene hayırlı olması temennisi ile