GÜNLÜK KUR BİLGİLERİ
Alış Satış
USD 7,5344 7,548
EURO 8,9295 8,9456
herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Aman dikkat!! “Bedava spiral takıyoruz” diyen yerlere dikkat edin.

Eklenme Tarihi : 27.06.2012 12:53:26

Yıllar once spiral taktırmam gerekliydi ama maddi yönden yetersiz olduğum için bedava takılan yerleri araştırıyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Türkiyenin en büyük özel hastanelerinden birinde bu işlemin bedava takılacağını öğrendim.Çok sevinmiştim hemen hastahaneyi aradım sözüm ona randevu aldım.

Hastaneye gittiğimde bir grup kadında benim gibi bu ücretsiz uygulamadan faydalanmak için gelmişti. Takılan spiral gerçekten iyiydi iyi olmayan sadece içeriye 5 er kişiyi birlikte alıp sanki nazi kampındaymışız gibi bizi birbirimizin önünde soydurup elimize bir bez parçası tutuşturulup birbirimizi beklememizdi.Üstelik soyduklarımızı koyacak bir yer bile yoktu nereyi buluyorsak kıyafetlerimizi oraya bırakıyorduk.Kendimi çok aşağılanmış hissettim ve mecbur olmasaydım hemen orayı terkedecek kadar kızgındım.

Dr. ismen çağırıyor ismi çağrılan gidip masaya yatıp işlem bittikten sonra yine odaya girip hemen herkesin gözü önünde giyinmek zorunda kalıyordu.Koskoca hastanede bir odayı tahsis edememişlerdi.Aslında olay gayet basitti odaya o kadar insanı birden alacaklarına tek tek girip tek tek çıksaydık hiçkimse o kadar kendini kötü ve aşağılanmış hissetmeyecekti.

Ben yapılan bu insanlık dışı olayı şiddetle kınıyorum.Allahtan bir daha yolum o hastaneye o sebepten dolayı düşmedi hala aynı uygulama yapılıyormu bilmiyorum.Yapılıyorsa umarım artık daha insani bir biçimde yapıyorlardır da kimsenin ruhunu incitmiyorlardır.

Bu yazıya henüz yorum yapılmadı.