herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Genç Kızlarımız Evlerini Terk Etmesin

Genç kızlığa adım atarken damarlarınızda dolaşan kızlı kan ve güzelliğiniz karşında sizlerde şaşırıyorsunuz.
Bir de bu kadar paylaşım sitelerinde arkadaşlık bu kadar kolay olunca, genç kızlarımızda duydukları her şeye inanmak istiyor ve sevginin gücünün her engelli aşabileceğini düşünüyor. Çünkü kurduğu hayal dünyası o kadar muazzam sevgi dolu ve tertemiz ki aksi onun için düşünülemez.
Oysa şuan yaşadığımı sevgi, aşk ve birliktelikler maalesef sizin hayal ettiğiniz gibi değil. Kolay seven, kolay sevgiyi harcayan bir sevgi zamanındayız.
İster istemez değişen yaşam koşulları ve teknoloji hızıyla beraber ebe yenler de çocuklarını korumak ve hiçbir zarar almadan büyümesini sağlamak istiyor. Sizleri...

Genç Kızlarımızın Orta Yaşlı Erkeklerle İşi Ne

Hayatının baharında olan genç bayanlarımız yürekleri kıpır kıpır yerinde duramazken,  genç erkeklerimiz varken,neden orta yaşlı  ve evli erkekleri tercih ederler anlamam. Hiçbir ortak yönleri olmamalarına rağmen, arkalarında bir yığın problemleri olan hatta çocukları olan orta yaşlı erkeklere bayanlık görevini severek yapmayı tercih ederler. Hem de gizli kapalı yaşanılan aşk süreviniyle…

Sizler daha merdivenin başındayken, onlar sizin çıkmakta olduğunuz merdiveni çıkmış, birde arkalarında da bir yığın kurumuş yapraklar bırakmışlardır. Sizler ise kendi benliğinizden,uzak "onlara ayak uyduracağım" diye sadece çabalar durursunuz.

Bir an öyle bir noktaya gelinirsiniz ki yürüdüğünüz yollarda ...

Genç Kızların Korkulu Rüyası

Kızlık zarı nedir?

Kızlık zarının latince adı hymendir ve HYMEN Yunan mitolojisinde Evlilik Tanrısının ismidir. Anatomik ve fizyolojik açıdan kızlık zarının bilinen bir işlevi yoktur. Genital sistem enfeksiyonlarına karşı koruyucu bir işlevi olduğu düşünülmektedir HYMEN, Yunan ve Roma mitolojilerinde Dionysus ve Afrodit’in oğlu olan "evlilik ve düğün tanrısı" dır. Gerdek gecesi bu Tanrı'ya adandığından kızlık zarı da aynı isimle anılmaktadır. (Bu tanrının özelliği, kanatlı olması ve elinde meşale taşımasıdır. Müslüman ülkelerde daha önceden cinsel ilişkinin olup olmadığının bir kriteri olarak görüldüğünden önemi büyüktür.

Genç Kızlarımızın Korkulu Rüyası Bekaret.

Kızlık zar...