herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Astroloji Nedir?

Eklenme Tarihi : 1.03.2022 16:24:11

 

Astroloji, göksel cisimlerin ve astronomik fenomenlerin, insan karakteri ve kaderi üzerine etkilerinin olduğu önermesini konu alan, bilimsel gerçekliğe sahip olmayan sözde bilimdir. Yunanca yıldız anlamına gelen 'astro' ve bilgi anlamına gelen 'logos' kelimelerinden türemiştir.( Alıntı )Vikipedi

Astroloji çok eski çağdan bugüne kadar insanlar gökyüzüne bakarak koz...

Balık Burcunda Yeni Ay

Eklenme Tarihi : 1.03.2022 16:23:30

2022 yılının Balık Burcundaki Kozmik Yeni Ay’ına Hazır mısınız?

2 Mart 2022 İstanbul saati ile 20.38 ‘de Balık Burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor olacak.  Yeni Ay yeni başlangıç yapma, niyet ve seçimler yapma enerjisi her ne kadar barındırıyor olsa da Balık Burcunun Zodyak’ın son burcu olması nedeniyle hayatlarımızda serbest bırakma enerjisi bizlere ışık oluyor olacak.

Balık Burcundaki Yeni ay Balık burcu tabiatından kayna...

Aylık Lunar Return Danışmanlık Paketi

Eklenme Tarihi : 10.12.2021 16:15:29
Değerli takipçilerim sizler için her gün sizlerin duygusunu, düşünlerinizi ve yaşadığınız olayları tetikleyen ve şekilendiren Ay 'ın Dönüş Aylık Lunar Return harita danışmanlık paketi hazırladım.
Lunar Return ( Ay Dönüşü ) haritası Ay'ın dünya etrafındaki 28 günlük dönüşünü Ay'ın sizin doğumunuzdaki pozisyonuna döndüğü anın aylık grafiğidir.
Peki Lunar Return Ay Döngüsü Danışmanlığı sizlere neler katar, derse...

19 Kasım Boğa burcunda Ay tutulması

Eklenme Tarihi : 16.11.2021 01:28:53

Boğa Burcundaki Ay tutulması İstanbul saati ile 11.57 saatinde gerçekleşiyor olacak. Ay tutulması dişil enerji olduğundan aile, evlilik, bayan arkadaşlar, kız kardeş dişil enerjisini ilgilendiren konuların etkisi daha yoğun olacaktır.

Ay tutulması sonlanma enerjisi ile bizleri daha duygusal hissetmemizi sağlayabilir. Sonlandıramadığımız anıl...

8 Kasım Gökyüzü Hareketlerinde Neler Oluyor

Eklenme Tarihi : 8.11.2021 10:35:49

Bugün 8 Kasım 2021 ve yepyeni bir haftaya daha başladık. Her yeni gün 3 dk. Artışlarla yeni seçimler ve yeni dilekler içinde bulanabilirsiniz.

Kim diyorsa bu kasım ayı yeni ay kötü aman dilek dilemeyin kulak asmayın. Evren sonsuz zenginliklere sahip, bu zenginliklerden kendinizi mahrum etmek ne kadar sizce doğru olur?  Bir düşünün.

İyi, kötü, doğru ve yanlış kime kimin bakışına göre siz kendiniz olun ve iç rehberinize ...

Akrep Yeni Ay’ı Ritüeli

Eklenme Tarihi : 5.11.2021 14:09:39

Herkese Hayırlı Cumalar diliyorum.  Akrep Yeni Ay’ın da yeni çekirdek inanç geliştirsek nasıl olur.

Hayata geçirmeyi düşündüğümüz niyetlerimizi duanın, kelimelerin ve sorunun manyetik gücü ile yüksek enerjiye taşıyabilirsiniz.

Eski duygu, düşünce ve olumsuz inançlarımızı serbest bırakıp yeni olumlu bakış açısı ile yeni bir çekirdek inanç alıp kabul etsek bu bizlerin bireysel hayatında nelere katkı olurdu?

İs...

5 Kasım Akrep Yeni Ay'ın Burçlara Etkisi

Eklenme Tarihi : 4.11.2021 00:55:55

İşte, burcunuza göre bu Akrep yeni ayının sizi nasıl etkileyeceği yükselen burcunuzu mutlaka okuyun.

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Yeni ay sizlerin bilinçaltı dünyanıza inerek kendi kendinizi rahatlatmanıza ve hayata bakış açınızı değiştirmenize katkı sağlayacak. Ortaklaşa mallar, miras, vergi veya sigorta işlemler ile sorunlar ortaya çıkabilir. Suiistimal, aldanmaya veya tam tersi davranışa dikkatli olmanız da fayda var.

...

30 Ekim Cumartesi Günün Enerjisi

Eklenme Tarihi : 30.10.2021 15:40:32
Herkese güzel ve mutlu bir hafta sonu diliyorum.
Değerli Takipçilerim , hayat mutsuz olmak için çok kısa.Bir günlük yaşadığımız bir günde kendi cennetinizi mutlu olma seçiminiz ile yapın .
Bu realitenin oynunun dışında olmak sizin bireysel seçimlerinizden geçer.
Gelin her şeye inat mutlu olmaya söz verelim .
Bırakın dolar yükselsin , bırakın alım gücü azalmasını , bırakın sizi üz...

6 Ekim Terazi Yeni Ay’ın Etkileri

Eklenme Tarihi : 5.10.2021 11:59:37

6 Ekim Çarşamba günü İstanbul saat 14.05 ile Terazi Yeni Ay tüm dünyayı etkisi altına alıyor olacak. Terazi Yeni Ay’ın enerjisini özetlemek gerekirse “ İki şiddetli yangın karşılaşıp birleşince, onları kızdıran şeyi de yakıp tüketirler.”

Terazi Yeni Ay’ı kabaran ihtiraslar, öfke ve eski yararların acıların ortaya çıktı olaylar ve durumlar karşında kontrolsüz ve anlamsız tepkiler ortaya koyabiliriz, toplumsal öfke patlamalarına ta...

Bugün bize gökyüzü neler fısıldıyor!

Eklenme Tarihi : 10.09.2021 16:15:38
 
 
Bugün sabah saatleri itibariyle Ay Akrep burcuna geçti.Bugün daha derin duygular yanlız kalma ve gözlem yapma ihtiyacı içinde hissedebiliriz.
Detay ve ayrıntılara çok takılmamaya özen gösterin. 
 
Yeni projeler için doğru zaman değildir. Duygusal olarak acımasız tutumlar  ve güç kullanma hissiyatı içinde olmak istebilirsiniz.
 
Öze...

Başak Yeni Ay’ın Hayatımıza Etkileri

Eklenme Tarihi : 7.09.2021 17:51:49

Başak Yeni Ay’ı İstanbul saati ile 03.52 gerçekleşiyor olacak. Başak Yeni Ay’ı analitik düşünme gücü, yaşadığımız olay ve durumları gerçekliliğiyle görebilme, davranışlarımızdan sorumluk almamızı sağlayacak.

Başak Yeni Ay’ın etkisi ile daha detaycı, eleştirisel ve mükemmeliyetçi olma etkisinden uzak durmaya özen göstermeliyiz.

Bunun yanı sıra değerlerinize daha çok kıymet vermede hassasiyet yaşar, maddi şeylerinize dah...

Kova Burcundaki Dolunay’ın Etkileri

Eklenme Tarihi : 22.07.2021 23:23:36

24 Temmuz İstanbul saati ile 05.37 civarında Kova Burcunda dolunay gerçekleşiyor. Bu yıl içerisinde ikinci kez Kova vurgusu gündemimi yeniden yapılandırmaya geliyor. Gökyüzü takvimizin biraz gerisine gidersek 11 Şubat 2021 ‘de yine Kova burcunda yeni ay gerçekleşmişti.

11 Şubat tarihinde aldığınız kararların ve öğretilerin ( dünya, toplumsal, özgürlük ) ve bizlerin oradaki tutumu alınan kararların sonuçlanmasını görebilirsiniz.

Yengeç Yeniay’ın Etkileri ve Ritueli

Eklenme Tarihi : 9.07.2021 16:34:13

Yengeç Yeniay’ın Etkileri

10 Temmuz Cumartesi İstanbul saati ile 04.17 itibariyle Yengeç burcunda Yeni ay gerçekleşiyor. İlk günü planların ve dileklerin olduğu bir dönemdir. Gönülden niyet etmenizi tavsiye ederim.

Birçok zorluyucu tutulmada sonrası ilk Yeni ay yıpranmış hasar görmüş duygu, düşüncelerimize şifa enerji ile ruhlarımızın arınmasına, kabullenemeyeceğimiz değişimin başlama tuşuna basmaya geliyor.

...

Gökyüzü Kapıları Açılıyor

Eklenme Tarihi : 5.07.2021 17:30:48

Sirius (Şira yıldızı) yıldızı, Kuran’da, Necm Suresi 49. ayette geçiyor. Bu yıldız, gökteki en parlak yıldızdır ve eskiden beri bilinen bir yıldızdır ve Kuran’da ismi geçen tek yıldızdır.

Bugün saat 01:48 ‘de İstanbul saati ile gökyüzü kapıları açılıyor. Güneş Sirius kavuşum zamanlarında, dilek, istek, niyet, dua, yüksel bilince ulaşma için ideal zaman dilimidir.

Necm Suresi 49. “Ve ennehu huve rabbuş şı'ra.” Şı'ra yıl...

Oğlak Burcundaki Dolunay’ın Etkileri

Eklenme Tarihi : 24.06.2021 16:30:39

Gökyüzünün enerjisine ayak durmak ne mümkün, bir enerjinin etkisi devam ederken yeni bir döngü ile etkileri daha etkin ve somut hale getirmeye çalışan Oğlak Dolunay’ı bizlere değişime ayak uydur çağırısı yapar gibi hayatımızdaki karanlıklara ışık olmaya geliyor.

Bugün İstanbul saati ile 21.40 ‘da Oğlak burcunda dolunay gerçekleşiyor. Bugün kendimizi daha gergin, sabırsız duygularımız ile mantığımız arasında çatışma halinde hissed...

Güneş Tutulmasının Hayatlarımıza Etkileri

Eklenme Tarihi : 11.06.2021 18:14:01

En önemli gök olaylarından biri olan güneş tutulması 10 Haziran’da İstanbul saati 13:54 'te ikizler burcunda gerçekleşecek.2021 yıllına tüm dünyaya etkisi ile damga vuracak gibi gözüküyor.

Evet ,Yahya Kemal Beyatlı dediği gibi "Hiç şaşmayan saat gibi işler durur kader vakti. " Güneş tutulması ile tüm dünyayı etkisi altına alarak 2021 yılına damgasını vuracak gözüküyor.

Öncellikle bizlere birbirimize karşı sorumluluklar...

Mars Aslan Burcunda

Eklenme Tarihi : 11.06.2021 18:11:59

 

Cesur, atak, öncü ve yerinde duramayan Mars bugün akşam sularında Aslan burcuna geçiyor. Ve 29 Temmuz ‘a kadar Mars Aslan burcundaki özellikleri ile yaşamımıza yön veriyor olacak.

Mars Aslan Burcunda iken çalışkan, toleransız, kendini beğenen ve sabırsız hissedebiliriz. Cömert ve gururlu olma eğilimi ile birlikte taviz ve boyun eğmekten hoşlanmayan tarafımız kabarabilir.

Enerji potansiyelimizin ve gözü kar...

Venüs Balık Burcunda

Eklenme Tarihi : 3.06.2021 12:46:32
Herkese  güzel bir gün diliyorum.
 
Bugün gökyüzü hareketlerine baktığımız da hem Ay hem de Venüs Balık Burcunda.Bugün ilerleyen saatlerde Venüs Balık burcunda 27 Haziran'a kadar bizlere sevgiyi , esnekliği, empati kavramlarını bizlere yeniden yaşatarak yüreklerimizi yumuşutmaya geliyor.
Venüs Balık burcunda iken Allah'a  ve kadere olan inançlarımızda daha önem kazanacak.
Her ne ...

Gökyüzü Takvimi

Eklenme Tarihi : 21.05.2021 20:40:29

Gökyüzünde ikizler enerjisi hâkim. Güneş, Merkür ve Venüs İkizler burcunda…

Bugünlerde yoğun bir hareketlilik gökyüzünde bizleri beklediğinden şöyle kısadan bilgi sizlerle paylamak istiyorum.

Yarın itibariyle Satürn Kova burcunda S konumda 23 Mayıs itibariyle Retro hareketine başlayacak ve 12 Ekim’e kadar geri hareket edecek.

Satürn retro zaman diliminde ne ektiysek onu biçtiğimizi göreceğiz. Tekrarlanan ola...

Boğa Yeni Ay’ın Etkileri

Eklenme Tarihi : 14.05.2021 16:20:53

11 Mayıs İstanbul saati ile 22.01’de Boğa Yeni Ay’ı değişim kabullenmeyi bizlere öğretmeye geliyor.

Hayatlarınız her alanında bakış açınızı gerek kısıtlamalar ile gerekse ani sürpriz beklenmektik olaylar ve gelişmeler ile Kabul etmenin önem ve değerini  bizlere hatırlatacak.

Kendinizi, ailesinizi, olay ve durumları olduğu gibi kabul eden, özgüven sahibi olan herkes bu Boğa Yeni Ay’ın hediyeleri büyük yenilik kapısını a...

Jüpiter Balık Burcunda Yolculuğuna Başlıyor

Eklenme Tarihi : 14.05.2021 16:20:03

Bugün itibariyle Jüpiter yöneticisinde olan Balık Burcuna geçiyor. Bir sene boyunca bizlere  pamuk saflığı iyimserliği , genişleten ve büyüten enerjisi ile bizlerin hayatına yön vermeye geliyor.

Jüpiter Balık burcu geçisinde kendinizi hassas , yardımsever ,kolay affetme , abartma , daha özgüvenli hissedebilirsiniz.

İyi niyetinizin başkaları tarafından anlaşılmama durumu da sizleri bu süreç boyunca üzebilir.

...

Bilince Yolculuk Şema Kartlarında İndirim

Eklenme Tarihi : 30.04.2021 14:47:45
 
 
Sarkaç kullanımız da evet ve hayır ötesinde bir alan yaratmayı seçenlere
Sarkaç veya pandül kullanımım daha profesyonel ve bir o kadar da eğlenceli olsun istiyorsanız
Sarkaç kullanımda sorularınız da nokta vuruşlarla tüm sorularınız cevap bulsun diyorsanız 🥳
BİLİNCE YOLCULUK DOWSİNG KARTLARI-1
Doğru soru sorma tekniği ve 6 özel ana hattan oluşan...

Evrenden Mesaj Var Kartında İndirim

Eklenme Tarihi : 30.04.2021 14:45:39
Bilince Yolculuk Dowsing Sarkaç Şema Kartlarından sonrası sanırım yine Türkiye'de ilk ezoterik sayı bilimi aşkı ile sizlere Numeroloji Rehber Kartları ile "Evren'den Mesaj Var " kartlarını hayata geçirdim. "Evren'den Mesaj Var " kartları 24 farklı karttan oluşarak önlü ve arkalıdır. Bilince Yolculuk Numeroloji Rehber Kartları "Evren'den Mesaj Var " kartları ile bugüne ait sizleri nelerin beklediği mesajını kolaylıkla alabilir, kafanızdaki...

Ankaf Suresi Duanın Gücü

Eklenme Tarihi : 14.04.2021 13:02:49
Çocuklarımız ve gençlerimiz için çok güzel bir dua.
Kelimelerin ince ve mucizevi dizilişi , niyeti muazzam.
Öğretmek ve okumaya niyet edenler için paylaşıyorum.
Bismillahirahmanirrahim
"Rabbim beni, bana ve ebeveynime verdiğin nimete şükretmeye , hoşnut olacağın iyi bir iş yapmaya yönelt.Soyum içinde , benim için barışı gerçekleştir.Sana yöneldim ben , sana teslim olanlardanım be...

Yakın Mesafeden Uzak Duralım

Eklenme Tarihi : 8.04.2021 14:21:59
Herkese kuçak dolusu sevgiler, kendizi ne kadar gerçekten seviyorsunuz?
Ne kadar bedeniniz sizler için kıymetli ve vazgeçilmez?
Ne kadar önemsiyorsunuz ruhunuzu?
Ne kadar farkındasınız yaşamın bir hediye olduğunu? Ve sizlerinde belki henüz bilmediğiniz büyük hediye olduğunuzu.
Aileniz , sevdikleriniz gerçekten ne kadar vazgeçilmez sizler için?
Lütfen bir düşünün.Tü...

Online Sarkaç Eğitimi

Eklenme Tarihi : 8.04.2021 14:20:23
Evinizin konforunda Bilince Yolculuk Şema Kartları eşliğinde sarkaç kullanımı ile gizemli dünyayı keşfetmeye hazır mısınız? Sarkaç kullanımında harikalar yaratmanın ilk ve en önemli adımı Sarkaç Kullanma Kılavuzundan geçer.
Sarkaç Kullanma Kılavuzu eğitim sonrası hiç kimseye ihtiyaç duymadan elinizin altında kozmik bir internet ağı var gibi tüm sorularınız doğru ve kolay şekilde cevap buluyor olacak.
 
...

İnşirah Suresi

Eklenme Tarihi : 07.12.2018 13:51:25

İnşirah suresi her türlü ruhi sıkıntılarınıza iyi gelir.Günde 11 defa okuyup suya içmeniz hem işlerinizi kolaylaştırır hem de bulunduğunuz sıkıntıyı kolay atlatmanızı sağlar...Dua her şeydir...İnanmak başarmanın tek kilit anahtarıdır....

ANI YAŞAMAK

Eklenme Tarihi : 11.03.2015 10:52:05

"Kızılderililer ruh-beden-zihin dengeleme çalışmaları için ormanda uzun uzun yürüyüşler yapar sonra mola verir ve uzun uzun oturarak dinlenirlermiş. Yine böyle bir çalışma esnasında dinlenen bir Kızılderiliye so...

Sevgi Nelere

Eklenme Tarihi : 06.03.2015 09:59:52

Sevgisizlik zannı, dengemizi bozan en önemli faktörlerden biridir. Hele sizin sevdiğiniz kişi tarafından sevilmediğiniz zannını geliştirdiyseniz içsel dengenizi

Her Şeye Rağmen

Eklenme Tarihi : 18.01.2015 15:46:39

Her şeye rağmen her yeni güne "merhaba" diyebiliyorsak eğer,

Sizi gerçekten sevenlerinizle olun,

Zaman ömrümüzden su gibi akıp giderken,

Hayallerinizin peşinden koşun,

Doğru bildiğinizi yüreğinizin sesi olduğunda emin olun.

Her şey rağmen yüreğiniz kan alarken bile gülebiliyorsanız ,

Hayata devam edin...

Sözün Bittiği Yerdeyiz

Eklenme Tarihi : 29.11.2014 13:15:14

Biz her şey kadınlar için ailesi olarak uzun zamandır sayfamızı neden güncellemediğimizi takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz.

Nefes aldığımız topraklarımızda tanık olduğumuz kaos ve peşisi sıra gelen üzücü,tadsız olaylar artık günlük yaşantımızı da etkilemeye başladı.

Karanlık her günümüzde hayatımızda hiç bir şey olamış gibi davranmayı doğru bulamıyoru...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 03.11.2014 12:28:06

Her yeni gün yüzümüzü güneşe her akşamı yüzümüzü aya çevirelim.Hayatımıza giren her yeni başlangıçlar ve bitişler için şükredelim.

Ve Allah'ın bizim yol göstericimiz olması için dua edelim.Bugüne ve yarına şükredelim.Zamanı doğru kullanarak etrafımıza duyarlı ve yararlı olmayı seçelim.Yaşadığımız anın sadece bugünle k...

Tatil Sonrası Herkese Selamlar Olsun

Eklenme Tarihi : 08.10.2014 10:36:22

Uzun zamandır her şey kadınlar için'i takip eden takipçilerimiz alışık olmayan bir ana sayfayla şaşırdıklarını biliyoruz ama gündemden düşmeyen bu olumsuz haberler, istikrarsızlar,düzensizlikler içinde düzen arayışları olan bizlere umut dolu sözlerle nasıl avutacağımızı inanın bilemedik.

Bizlerde herkes gibi duygu ve düşüncelerimizi dile getirebilecek kelimeleri bir aray...

Selam

Eklenme Tarihi : 18.09.2014 10:05:41
      Yola çıkınca her sabah,
       Bulutlara selam ver.
       Taşlara, kuşlara, atlara, otlara
       İnsanlara selam ver.
       Ne görürsen selam ver.
       Sonra çıkarıp cebinden aynanı
     ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 12.09.2014 10:41:37

Herkese sağlıklı,huzur dolu ve bol bereketli bir gün dileriz.Olasılıkla yaşadığımız bu günlerde aman dikkat.Zararın nerden,kimden geleceği belli olmadan anlık nefes aldığımız yaşamı ıskalamamak adına  her nefes alış verişlerimiz de  kısacık anı mululuğa çevirelim.Demesi kolay  deyeceksiniz ama uygulaması zor... Bu günlerde kolay olan ve rutin giden bir düzen huzur var mı?Hiç olmasa düzen...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 01.09.2014 10:12:04

Hepimize yeni bir ay ve yeni haftamız hayırlı olsun.Bunaltıcı sıcaklardan sonra serin ve güzel havanın tadını çıkaralım.

Evlerimize sağlık, yüreklerimize huzur , bol ve bereketli bir gün olmasını dileriz.Kendimize 1 günlük huzuru ve mutluluğu çok görmeyelim.

Her koşulda hayata sevgiyle ve umut dolu gözlerle gülümseyelim. Yüreğinizin sizleri götür...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 25.08.2014 11:18:36

Mutlu ve keyifli bir hafta dileklerimizle..Sağlıkla ve huzur dolu gün geçirerek her dilğinizin gerçekleşeceği ve sevdiklerinizle dolu dolu hoş sohbetli unutulmayacak bir gün dileriz.

mutlu olmak hepimizin hakkı ise..mutlu olduğunuz yeri seçin.sevgiyi ve huzuru bulduğunuz an işte orası sizin doğru adresinizdir.

Sizi anlayacak iyi ve kötü günüzde sorun yerine ç&ou...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 11.08.2014 10:22:00

Herkese  güzel başlangıçlara  dileriz.Hepimizi bunaltan sıcak havalar bugün de günlük yaşantımızı oldukça zorlukyacak dereceler de seyredecek.

Sıcaklığın en yoğun olduğu saatlerde mecbur kalmadığımız sürece dışarı işlerimizi havanın biraz daha serin olduğu saatlere bırakmamızda yarar vardır.

Birkaç gündür bütün burçları etkisi altına ala...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 04.08.2014 09:48:43

Herkese kuçak dolusu sevgiler, evinizde huzur ,bolluk ve bereket ile dolsun.Siz değerli takipçilerimizin Şeker bayramını sitemizde gelişen teknik neden dolasıyla kutlayamadık,bundan dolayı sizlerinden özür dileriz.

Hepimiz dinlenmiş ,sevdikleriyle vakit geçirmiş kendini ve ruhunu deniz ve güneş ile besleyerek yeni bir aya yeni bir haftaya yine sizlerle başlama sevinciyle hayata kaldığımız yerde...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.07.2014 14:38:08

Herkese güzel ve keyif dolu günler dileriz.Yaşam paylaşma,sağduyu,sevgi üzerine kurulmuştur.

Birbirimize verdiğimiz huzur ruhumuza işleyerek,yüzümüzde tebessüme ve ruhumuzda rahatlamaya neden olur.

Mutlu olmaya geldiğimiz bu dünyada kaosu var gücümüzle hayatımızdan çıkaralım.Ve hayatımızı her gün nefes alabileceğimizi düşünerek değil, gece ve ...

Kandiliniz Mübarek Olsun

Eklenme Tarihi : 23.07.2014 10:53:30

Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi”nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun Kadir geceniz mübar...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 30.06.2014 10:39:35

Bir ayın daha sonuna geldik.Günler ve aylar hayatımızdan yaprak dökümü gibi gelip geçerken her anımızın farkına varıp,şükredelim.

Bizlere sunulan sonsuz zenginliğin şükranlığının her yeni günde elbet dönüşü fazlalığıyla gelecektir.

Çıplaklığımızı örtecek en güzel elbiselermiz dürüstlüğümüz,adaletimiz , hayata dair olumlu ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 27.06.2014 11:43:13

Hayırlı cumalar ve bol bereketli gün dileklerimizle günümüz aydın sağlık içerisinde yepyeni bir gün dileklerimizle;

Bu mübarek günlerde yeni doğan güneşe ve geceye şükürler olsun.Allah'ın bereketi ve aydınlık kapıları bizimle olsun.

Emeklerimiz hiçbir zaman boşa gitmesin.Sevgi dolu sevdiklerimizle hep beraber kardeşçe yaşamak hepimize nasip olsu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 23.06.2014 10:01:40

Güzel bir haftaya daha başladık.Hepimiz için huzur dolu,sağlıklı ve bol bereketli bir hafta daha diliyoruz.

Bugünlerde Allah'ın kapısı sonsuz kulları için açık iken dudaklarınızdan her yeni gün ve bitiş için şükredelim.

Hayatın sizlerin hayatın sizlerin hayatına ne getireceği bilinmezken kapınız süprizlere hep açık olsun.İsteklerinizin ve hayallerinizin bi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 19.06.2014 15:08:06

Hepinize keyif dolu bir hafta sonu dileriz.Bunaltıcı sıcak havalarda belirli saatlerde mecbür kalmadığınız sürece dışarıya çıkmamazı öneriz.Bu sıcak havalara karşı en güzel bedenimizi yenileyen su içmeyi asla ihmal etmeyelim.

Sizlere tavsiyemiz her yeni bir günü en iyi şekilde değerlendirmeniz , kendi mutluluğunuz adına dua etmenizdir.

Siz değerli bayanlarımız kendiniz gibi o...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 16.06.2014 12:33:25

Güzel bir gün ve yeni bir başlangıç dileklerimizle,gönüllerinizden umut ve evlerinizden bereket asla bitmesin.

Yep yeni bir güne daha birlikte giriyoruz.Bunaltıcı havalarda belirli saatlerde sağlınız açısıdan dışarıya çıkmamamanızı öneririz.

Tek günlük yaşadığımız her yeni günün değer ve kıymetini bilelim.Hayat kısa ve her anı yaşamaya  değer.Y...

Burası Türkiye Cumhuriyetidir.

Eklenme Tarihi : 11.06.2014 11:29:26

"Ev ev üstüne kurulmadığı gibi vatan içinde vatanda da kurulamaz."

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 09.06.2014 10:24:05

Mutlu, umut dolu ve bol bereketli bir hafta diliyoruz.Önünüze çıkabilecek bütün fırsatları değerlendirebilen ve şükran duygusuyla hayat bağlı bireyler olmamaz dileğiyle....

Bu mübaret günlerde bütün dilekleriniz kabul olsun ve gönlünüzden dua ve umutlarınız asla bitmesin.

Zorluk ve sıkıntı içerisinde olsanızda asla ümidinizi yitirmeyin,...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 03.06.2014 09:59:22

Hepinize kuçak dolusu sevgiler umut dolu ve mutlu yep yeni bir gün diliyoruz. Bizlere bahşedilen güzellikleri içimize sindire sindire, farkına vararak herkese inat keyifle yaşayalım.

Gün içerisinde vermiş olduğumuz her karardan biz sorumluyuz.Bizim seçimlerimiz.Bizim hayatımız.

Hayat güzel ve şükürler olsun ki bizde bu hayatın içerisinin tam da ortasınday...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 01.06.2014 13:19:20

Günaydınlar,kucak dolusu sevgiler dileriz.Bugün sözümüz hayattan tam vazgeçenler için bir şey söylemektir.

Publisis Syrus'ün dediği gibi " Hayat insana bağişlanmış değil ödünç verilmiştir."Bizlere ödünç verilmiş bu hayatın her günün tadını çıkarın.Derdi tasayı boş verin. Sizi üzen ve hayata k&uum...

Aşırı Sıcaklar Neyin Habercisi

Eklenme Tarihi : 28.05.2014 09:41:54

Bunaltıcı sıcaklar gün içerisinde hepimizi bunaltıyor.Sıcakların gelmesiyle birlikte artçı deperemler de kendini gösterdi ve yüreklerimizi hoplattı.

Doksan dokuz depremini yaşayan herkes çok iyi hatırlayacak ki bunaltıcı sıcaklar sonrası deprem bizlerin hayatını bir gece değiştirmişti.

İnsan kendi acaba bu  sıcaklar ve artçı depremler doksandokuz depremin habercisi mi?

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 26.05.2014 09:47:09

Hepinize bir demet dolusu sevgiler dileriz.Yepyeni bir güne başlarken neşeyle günün tadına vararak başlayalım.

Tüm yaşadığımız olumsuz günlere inat umutla hayata bağlanalım.Anlık yaşadığımız her saniyenin,her dakikanın farkına vararak yaşayalım.

Her günümüze şükredip,olumlu düşünmeyi hayat tarzımıza çevirelim.

Mutlu ve umut dolu gün dilekleri...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 20.05.2014 10:55:22

Hepinize sabır dolu bir gün diliyoruz.

Güne başlarken şükretmeyi unutma;

Yüzünde tebessüm ve kendine güvenerek;

Hayallerinin peşinden koş,

Yaşadığın anı yakala ve farkına var;

Haksızlıklara susma ve hayır demeyi öğren.

En olumsuz anlarında bile başka şansım yok düşüncesine kapılma;

Onurlu ol;

Haklarının b...

Türkiye Kara Günlerinden Birini Daha Yaşıyor

Eklenme Tarihi : 16.05.2014 10:38:48

Hepinize hayırlı cumalar dileriz.Bugün hepimiz soma'da ekmek parası uğruna hayatını kaybeden işçilerimiz için dua edelim.

Yakınlarına Allah'tan sabır dileyelim.Bizler bir yakınımızın acısına dayanamaksızın onlar bir gün içerisinde sayısı belirsiz yakınlarını ve evlatlarını kaybettiler.

Hepimizin yaşanılan bu insanlık dramından öğrenecek çok şeyimiz var.Artık Bazı kavra...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 14.05.2014 10:48:29

Hepinize güzel ve keyif içerisinde geçireceğiniz bir gün diliyoruz.Hayat güzel ve her anını mutlulukla yaşaya değer.

Bugün dolunayın hayatımıza bir takım zorlayıcı etkisi girse de biz bileceğiz ki yaşadığımız her an bizim hayrımızadır.

Hayat her anı yaşamaya değer,sağlınız yerindeyse,ayıbınıza örtecek bir eviniz var ise ve karnınız toksa üzülecek aslında hiç bir ş...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 12.05.2014 14:51:12

Yeni ve sıcak bir günün haftaya daha girdik.Bir sıcak  bir soğuk hava her ne kadar sağlık sorunlarını da getirse de bugün içimizi ısıtan yaz mevsiminden kalan bir güzel bir hava var.

Bize sonsuz verdiği her nimet için şükürler olsun.Sağlık sorunumuz olmadığı sürece yaşadığımız anın keyfini çıkarın ve anlamsız üzüntülere sağlık ve kayıptan başka sorunların...

Annelerimizin Kıymetini Bilelim

Eklenme Tarihi : 09.05.2014 15:33:53

Bir haftanın daha sonuna daha geldik.Bu hafta sonu hayatını çocuklarına adayan vefakar annelerimizin anneler gününü kutluyacağız.

Bir gülüşümüzle yüzünde gülücükler açan, üzüntülerimize ortak olan ve bizleri koşulsuz seven annelerimizin bir gün değil ;her yeni günde sevgimizi hak eden annelerimizi  her gün sevelim ve hatır...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 05.05.2014 12:32:28

Yeni bir haftaya daha girdik. Hepimizin vucutlarına sağlık,evlerine bolluk ve bereket yaşantımızda huzur dileriz.

Bütün kişisel gelişimsel kitaplarda da ve bizim de her güne başlarken yazımız da ortak belirtiğimiz bir kavram var; " Her yeni gün bizim kararlarımızla  yön bulur ve gün boyunca da öylece devam eder.

O zaman şöyle bir karar ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 02.05.2014 10:15:54

Hepinizi hayırlı cumalar diliyoruz.Bu mübarek günleri istek ve arzularınızla değerlendirmenizidua ederek yarınlara inancınızı yitirmemelisiniz.Hayatımızdan olumsuzlukları çıkarmanın tek yolu sizi olumsuz düşüncelere iten her kişi ve olaylara karşı bir set çekmenizdir.

Size bahşedilen bu hayatın farkına varmak ve tadına varmak her canlının hakkıdır. Bizler aslında  kendi içimizde mutlu...

Susuzluk Tehlikesine Önlem Almayız

Eklenme Tarihi : 29.04.2014 11:01:45
Hepimizin temel ihtiyaçlarından olan su birçok illerde susuzluk tehlikesiyle karşı karşıya. Zaten ara ara su kesilmelerini yaşıyoruz.
 
Hepimize düşen bir görev var; o da su tüketimini bilinçli yapmak ve tasarruflar sağlayarak; susuzluk tehlikesini önüne geçmektir.
 
Meyve ve sebzeleri suyun altında yıkamak yerine, su...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 21.04.2014 13:37:20

Herkese mutlu ve bol bereketli bir gün diliyoruz.Bu güzel bahar havasında kendinizi dışarıya attın ve her yaşadığınız an için şükredin.

Hayat güzel ve her anı yaşamaya değer.Üzüntü ve tasayı bir kenara bırakıp ; sağlıklı olduğunuz sürece şükredin ve mutlu olun.

Yeni bir gün yeni bir hafta sizlerin yaşaması için sizi bekliyor.

Sevdiklerinizle ber...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 18.04.2014 15:28:31

Herkese iyi günler ve şimdiden iyi tatiller dileriz.Hepimiz kendi hayatımız içerisinde mutlu ve umut ettiklerimizin gerçekleşmesini arzu ederek yaşıyoruz.

Ve yaşadığımız an sanki her günün tekrarı varmışcasına devamlı stresli,umutsuz ve nedensizce bir anlamsız mücadelenin içerisinde günümüzü,saatlerimizi,yıllarımızı öldürüyoruz.

Oysa her yeni g...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 16.04.2014 10:43:25

Hepinizin kutlu doğum günü haftasını kutlarız.

Bu mübarek günler de dua edip ve şükredelim.

Yeni bir güne nasıl bir başlangıç yapmak istiyorsanız öyle başlayın.

Duygularınıza gem vurmadan mutluğunuzu,üzüntünüzü,kırgınlıklarınızı her duygunuzu sonuna kadar hissederek kendinize yaşama fırsatı tanıyın.

Mutlu olun ve hayatın tek bir g&...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 19.03.2014 09:50:53

Her sabah yeni bir gün yeni bir başlangıç hayatımızda. Her gün yeni umutlarla yeni bir yolculuğa hazırlanırken, kahvelerinizi yudumlarken misafirimiz olmanızı ümit ediyoruz. Her yeni gün kendi istediklerimizi hayatımıza geçirmeye çalışırken, gün içerisinde yaşadığınız olayları engellemek imkânsız olabilir; fakat düşünce tarzınızı değiştirerek alacağınız kararlar doğrultusu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 17.03.2014 09:20:19

Herkese iyi ve güzel hafta başları diliyoruz.Zor günlerden geçiyoruz.Sağduyulu olmayı ve gelecek günlerimizi düşünerek hareket etmeliyiz.

Biliyoruz ki her karanlığın ardından mutlaka bir aydınlık günler vardır.Bu da bizlerin sınavı olsa gerek.

Tam da sınav haftasına girmişken umarız çocuklarımızın zihnini üzecek olaylar gündeme gelmez ve sınavda da haksızlıklar olma...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 07.03.2014 10:45:57

Herkese hayırlı cumalar dileriz.Biliyorsunuz ki yaz saat uygulaması pazar günü başlıyor.Farklı ve cıvıl cıvıl bir mevsimle yeni başlangıçlara,yeni kararlara yelken açacağız.

Aslında her gün hayatımızda yeni bir gün ve bizim her günün değerini bilerek yaşamamız gerekiyor.Her sabah uyandığımızda yürüyen bacaklarımız olduğuna,görebilen gözlerimiz olduğuna,gidecek işimiz...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.02.2014 13:03:02

Güne başlarken mutlu ve huzurlu olmak istiyorsanız sahip olduğunuz değerler için her daim şükredin.Kendinizin ne kadar değerli olduğunuzun farkına varın.Elleriniz,ayaklarınız  tutup kendi işlerinizi yapabiliyorsanız ,gece ve gündüzü görebilip yaşıyorsanız; işte siz şanslı insansız demektir.

Şanslı bir kişi olduğunuzun farkına varın, sizi kemiren egolarınızdan sıyrılın.Başkaları sizin hakk...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 19.02.2014 10:13:23

Hayata yepyeni umutlar barındırarak uyanın..Umut hepimizi hayata bağlayan en önemli duygudur.

Her gün yeni hayallere ve başlangıçlara yelken açın.Para kavramı hayatımızı etkileyen en önemli faktör olduğunu ve yaşadığımız şu anda birçok kapıyı açan faktör olduğu gerçeğini göz ardı etmemiz tabii ki imkansız ama untmayın ki mutlu olabileceğiz anları küç&uum...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 17.02.2014 10:49:43

Herkese bolluk ve bereket,huzur içerisinde geçen bir hafta başları diliyoruz.Bugün hepimiz için yeni başlangıçların ve dileklerimizin kabul olacağı bir gün yaşamayı diliyoruz.

Sağlıkla gülümseyen gözlerle bakmayı ve yaşadığımız her olayın kendi hayatımız içerisinde doğru olduğuna inanarak ve şükredenlerden olmayı Allah bizlere nasip etsin.

Yaptıklarımızı ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 14.02.2014 10:25:17

En özel gün olan sevgililer gününde siz değerli takipçilerimizle üçüncü senemizi daha doldurduk.

Her yeni başlangıçta her şey kadınlar için'nin misafiri olan ve bizleri destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Sizlerin desteği ile bir çok yeniliklere imza atacağımızı şuandan daha çok büyüyeceğimizi umut ediyoruz....

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 10.02.2014 10:51:44

Hepimize iyi hafta başları diliyoruz.Sevgilliler gününe sayılı gün kala ve bizim için de üç senemizi sizlerle kutlamanın ve geniş bir aile olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Hepimiz zorlu bir süreçten geçiyoruz,sağduyulu olmayı ve en içten iyi niyetlerimizle dua etmeliyiz.

Olumsuzluklara prim vererek hayatımıza çekmek yerine olumlu yarınlardaymışız gibi d&u...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 07.02.2014 11:17:51Herkese öncelikle hayırlı Cuma günleri diliyoruz. Mübarek bu Cuma günü hepimizi tedirgin eden gündem için dua edelim, daha iyi yarınlar için ve çocuklarımızın geleceği için dua edelim.
Bütün bayanlara buradan sesleniyoruz. Güne başlarken o değerli vaktinizi boşa harcamayın ve harcatılmasına asla müsaade vermeyin.
Biz bayanlar yarı...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 03.02.2014 10:36:01

Herkese iyi hafta başı diliyoruz.Biliyorsunuz ki merkür gerilemesi bugün itibariyle başladığı söyleniyor ve alacağımız her kararı veya başlangıçları ertelemek en doğrusudur.

Çünkü alacağımız her karar merkür gerilemesiyle pişmanlık duyacağımız karar olmasına neden olacağını biliyoruz.

Güne başlarken her yeni başlangıçlarımız ve sahip olduğumuz her değere şükr...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 31.01.2014 10:57:27

Yeni uyandığım günde bolluk ve bereket enerjilerinin frekansına uyumlanıyorum. Evrende sınırsız olan kaynakların benim ve bütünün hayrına, bolluk ve bereket için akmasına ve bana gelen tüm olumlu enerjilerin farkında olarak, kabul etmeyi seçiyorum. Dengedeyim, huzurluyum… Şükürler olsun…
Sağlıkla, huzurla, mutlulukla dengede kalmayı seçiyorum.
Hayatıma kab...

Bugün Yeniay

Eklenme Tarihi : 30.01.2014 12:34:10

Bu gün yeniay herkese dileklerinin gerçekleşeceği, özel yaşantısında bolluğu ve bereketi aynı zaman da her araladığı kapıdan şans kapısının yüzüne açılmasını değerli takipçilerimiz için diliyoruz.

Hepimiz geçtiğimiz zor günler ve güvensiz değişken gösteren ortam için vatanımız için de daha istikrarlı, daha güvenli ve ekonomik açıdan bo...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 27.01.2014 11:00:18

Dışarıda buz gibi bir havayla haftaya başlıyoruz. Herkese hayırlı, sağlıklı ve huzur dolu bir hafta başı diliyoruz.
Şükredelim ki bir yeni haftayı daha görmek ve sizlerle olmak bizlerle nasip oldu. Soğuk havada kahvelerinizi yudumlarken içinizi ısıtacak kitap veya bizlerin misafiri olabilirsiniz.
Gününüzü keyifli ve hoş sohbetle sevdiklerinizle vakit geçirerek değerlendirebilisiniz...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 25.01.2014 12:24:46

Herkese huzur içinde geçireceği bir hafta sonu diliyoruz. Her şeyin başı sağlığımıza ve yaşadığımız yeni güne şükredelim. Şükretmek kadar insanın enerjisini yükseltebilecek bir kavram yoktur.
Hafta sonu dikkat etmenizi isteyeceğimiz bazı kavramlar var tahammülsüz olmamaya özen gösterin.
Bilin ki en temiz iş sakin ve sürece bırakılmış işlerdir. Kendimizi yormak ve sab...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 20.01.2014 10:41:43

Güne başlarken kendimizi daha iyi hissedebilmek adına güne başlarken şükredelim ve enerjimizi artıralım. Egolarımızdan arınarak, kendimiz olalım. Sevgiyle ve herkesle güzel bir iletişim içerisinde yaşayalım. Başkaları bizim hakkımızda ne düşür yerine; hayatı ve günü nasıl yaşamak isterseniz öyle yaşayın. Kendini kararlarınızı verecek en kişinin siz olduğunu bilin ve kendinize güvenin....

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 17.01.2014 10:27:26

Hepinize güzel bir hafta sonu dileklerimizle, güne sizlerle başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.Hepimiz güzel bir gün,sevdiklerimizle kaliteli iletişim,sağlık ve bolluk bereket içerisinde geçen bir gün yaşama telaşındayız.Hayallerimizin gerçekleşmesi veya sorunlu işlerimizin çözüm sonuca ulaşması için heycanla bekliyoruz. Biliyor sunuz ki bugünler de ülkemiz adına ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 10.01.2014 10:02:46

Bugün yeni ay...Bütün burçlara ve hayatımıza  olumlu kapıların açılmasını diliyoruz.Güne başlarken o güne ait plan ve hayallerinizi ertelemeden,kendi isteklerinizi ön planda tutarak yaşamak emin olun sizleri mutlu edecektir.

Her yeni günde hayallerinizin peşinden gidin ve hayatınızın merkezine önce kendinizi koyun.Siz ne kadar ruhunuzu besleriseniz , başkalarına sevinizi ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 06.01.2014 22:33:07

Her yeni gün bizi yeni bir başlangıca ve kaybettiğimiz dünü yakalama fırsatı doğuran yeni bir gündür. Günü ise değerlendirmek gün içerisinde alacağımız kararlar, davranışlar ve o günü ne kadar kıymetini bilerek yaşadığımızla orantılıdır.
Hayallerinizi gerçekleştirmek ve her gerçekleşen hayallerinizle bir adım daha mutlu ve yarına umutlu bakmak sizlerin elindedir....

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 01.01.2014 22:46:45

Hepimizin hayatında yep yeni bir sayfa yapraklarını çevirmeye başlamışken umudun, başarının, sağlığın ve sevginin yılıyla geçen günler bizlerin olsun.
Yeni bir seneyi karşılama ve görmeyi bizlere nasip eden Yaradan’a şükürler olsun. Her şeyin başı sağlıkla hayata gülümseyelim. Ve mutlu olmaya her gün niyet ederek başlamayı alışkanlık haline getirelim.
Gün içe...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 22.12.2013 20:55:11

Bu hafta astrologlar bütün burçların sağduyulu olmaya davet ediyor. Özellikle 24 -25 Aralık tarihinde Merkür’ün ve 29 tarihinde Uranüs’ün gerilemesinden kaynaklanacak gerilimli ve zor günler bütün burçları etkisi altına alacağı uyarısı yapılıyor.
Bizlerin de en güzel yapacağı davranış gökyüzündeki gerilime karşı sakin, tartışmadan uzak ke...

Günün Olumlaması

Eklenme Tarihi : 17.12.2013 23:47:42

Yeni uyandığım günde bolluk ve bereket enerjilerinin frekansına uyumlanıyorum. Evrende sınırsız olan kaynakların benim ve bütünün hayrına, bolluk ve bereket için akmasına ve bana gelen tüm olumlu enerjilerin farkında olarak, kabul etmeyi seçiyorum. Dengedeyim, huzurluyum… Şükürler olsun…
Sağlıkla, huzurla, mutlulukla dengede kalmayı seçiyorum.
Hayatıma kab...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 17.12.2013 23:46:51

Hepimize güzel ve umut dolu günler diliyoruz. Bizler her gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına hep yenilikler ve gerçekten yaşantınızda değişime neden olacak içeriklerle hayatınıza yön vermenizde katkımızın bulunması için çalışıyoruz.
Biliyorsunuz ki koca bir seneyi bu ay sonunda bitirip, yep yeni bir yıl içerisine gireceğiz.
Koca bir seneyi nasıl arkamızda bırakm...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 16.12.2013 23:52:27

Bugün dolunay zamanı,bugün sizleri üzen,sıkan her şeyi çözümleyin ve sıkıntılarından arının.
Koca bir yılın son dolunayını en güzel şekilde değerlendirelim ve bir senenin sıkıntılarını,korkularını, endişeleriyle yüzleşerek çözümleyelim.

Dolunay Olumlaması

Bütün çözümlenmesi gereken sorunlarımı raha...

Günün Olumlaması

Eklenme Tarihi : 11.12.2013 12:50:03

Yeni uyandığım günde bolluk ve bereket enerjilerinin frekansına uyumlanıyorum. Evrende sınırsız olan kaynakların benim ve bütünün hayrına, bolluk ve bereket için akmasına ve bana gelen tüm olumlu enerjilerin farkında olarak, kabul etmeyi seçiyorum. Dengedeyim, huzurluyum… Şükürler olsun…
Sağlıkla, huzurla, mutlulukla dengede kalmayı seçiyorum. Hayatıma kabul ettiğ...

BİR KADININ GÜNÜ NASIL BAŞLAR

Eklenme Tarihi : 11.12.2013 12:47:52

Kadın….
İçine ne çok şey sığdıran bir sözcüktür. Aslına baktığınızda küçük bir sözcük. Peki ya etkisi? Gücü?
Algısı farklıdır herkes için.
Bir çocuk için; annedir. Sığındığı, güven duyduğu, zorlandığında hemen kollarında olmak istediği, acıktığında, üşüdüğünde ilk aklına gelen. Her şeyinin yerini bil...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 08.12.2013 23:21:30

Herkese sağlıklı ve huzur dolu bir yeni başlangıç diliyoruz. Her gün kendimizi biraz daha önemseyerek yarınlarımızı düşündüğümüzde yüzümüzde tebessüm bırakacak anılar yaşamaya karar verelim.
Hayat her gün umutlarınızla, hayallerinize biraz daha yaklaşınca daha güzel. Çünkü bizleri gün içerisinde mutlu edecek şey istek ve arzularımızı...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 05.12.2013 13:00:23

Bir güzel güne daha hep beraber karşılıyor ve en iyi düşüncelerimizle hayatımızı kendi kontrolümüz altına alıyoruz.
Biliyoruz ki mutluluk içimizin ta derinlerinde, bizim niyet etmemizle yaşantımızda yerini alıyor.
İstemek her kapalı kapının anahtarıdır. Kendinize olan güveniniz ise başarmanın tek yoludur. Hayatınızın en huzurlu köşesinde önce kendinizi, hayallerinizi ve hay...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 27.11.2013 22:36:35

Güne sağlıkla gülümseyerek şükredelim. Her şeyin başı sağlımıza önemseyerek, düzenli spora vakit ayıralım, düzenli saatini geçirmeden beslenelim ve düzenli uyku düzenini hayatımıza getirelim.
Hayatımızı ne kadar önemsersek, hayatta bizi önemser ve isteklerimizi bizlere ulaştırarak bir şekil cevap verir.
Güne başlarken kendi iç dünyanızın istek ve ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.11.2013 22:44:49

Güne başlarken hepimize hayırlı ve keyif dolu bir gün geçirmenizi niyet ediyoruz. Hepimiz gün içerisinde yaşadığımız koşuşturmada unuttuğumuz kavramları bizlere en güzel kelimelerle anlatacak Wilfred A. Peterson şiirini sizlerle paylaşmak istiyorum.
Yavaşlamak Lazım
 
Tanrım...,
 
Beni yavaşlat, Aklımı sakinleştirerek kalbimi dinlendir.
 
...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 22.11.2013 09:12:28

Herkese güzel ve keyifli bir hafta sonu dileriz. Bir iş günün daha sonuna geldik. Sizlerle her gün yeni bir gün hayata merhaba diyor ve yeni başlangıçlara yelken açıyoruz.
Hepimiz kendi hayat mücadelesi içerisinde yeni günü daha nasıl iyi geçiririz ve zorlukların üstesinden etkilenmeden nasıl göğüsleyebiliriz derdindeyiz.
Her şeyin üstesi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 21.11.2013 09:19:54

Bugün hepimiz için hediye olan yep yeni günü en güzel şekilde değerlendirelim.
Kendimize odaklanarak, kendi sağlımızı önemseyelim, herkesin yüzünü güzelleştiren gülümsemeyi yüzümüze yerleştirelim.
Mutlu olmaya karar vererek hayatı en güzel tarafından görelim.
Önümüze çıkacak fırsatları en iyi şekilde değerlend...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 18.11.2013 09:00:47

Hayatımızda yep yeni bir sayfa daha açarken yine beraberiz. Hepinizin günü aydın olsun.
Dün de yaşadıklarınızı bir kenara bırakarak yeni günü en güzel şekilde değerlendirelim.
Hayatta en önemli olan kişi önce siz ve en değerli kavramında sağlınız olduğunun bilincinde güne başlamaya karar verirseniz, hayatın her şeye rağmen ne kadar değerli ve birer armağan olduğunu fark ede...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 16.11.2013 11:48:00

Herkese keyifli ve sevdikleriyle bir arada geçireceğiniz hafta sonu dileriz.Pazar günü bütün burçları etkisi altına alacak dolunay gerçekleşecek.
Umarım yaşantımıza huzur ve işlerimizde kolaylık getirir. Biliyorsunuz ki bütün burçları her dolunay vakti üç gün öncesi ve üç gün sonrası etkisi altına alarak biraz daha gergin, sabırsız ve ge...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 15.11.2013 09:04:01

Herkesin son iş günü aydın olsun. Soğuk havaya rağmen bizleri motive edecek olumlu düşüncelerimizle güne başlıyoruz.
Kendimizin ne kadar değerli olduğunu ve mutlu olmayı hak ettiğimizi biliyoruz. Hayatımızı yaşam kalitesini düşürecek bağlılıklarımızdan, endişelerimizden ve korkularımızla yüzleşiyoruz ve kabul ediyoruz.
Gün içerinde isteklerimizi düşünerek, olması ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 12.11.2013 22:31:42
Gününüz aydın, sevginiz bol ve cebinizdeki para bereketle dolsun. Bugün yüzümüzde tebessüm ve yüreğimiz de umutla yeni güne başlıyoruz. Biliyoruz ki her şey bizim düşünme ve karar verme mekanizmamızla yön bulur. Hayatımızın pusulası sadece biziz. Yüreğimizden gelen ses ile hayatımıza yön verir, önümüze çıkan fırsatları değerlendiririz. Bugün bizi rahatsız eden her ilişkilerden ve birikmiş işlerimizden arınarak, ruhen ve bedenen rahatlıyoruz. Kend...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 12.11.2013 22:26:36
Her gün kendimiz için olumlu onaylamayla uyanmayı ve güne başlamayı alışkanlık haline getirelim. Bugün evrenin bize göndereceği tüm mucizeleri kabul edelim. Belki hayatımızda bir seferliğine de olsa uğramış mucizeleri ve fırsatları göz ardı etmeden en azından değerlendirelim. Ayamıza gelen fırsatlara şans verelim. Mutlu ve umutlu görünerek, bugünümüze şükredelim...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 10.11.2013 22:41:02

Yaşadığımız bugünün tekrarı olmadığı için daha nasıl mutlu olabiliriz onu düşünelim.
Bugün kalbimizi pusulamız ve iç sesimizi de rehberimiz kabul edelim. Korkularımızla, kaygılarımızla ve endişelerimizle yüzleşip, kabul edelim. En önemlisi kendimizin kıymetini bilerek, inancımızı asla yitirmeyelim.
Gün içerisinde egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirerek daha sa...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 09.11.2013 12:20:37

Hepinize keyif dolu bir hafta sonu diliyoruz. Her zaman sizlerle güne nasıl daha kaliteli ve mutlu yaşamanız gerektiğiyle ilgili ipuçlarımızı paylaşıyoruz ve tavsiye de bulunuyoruz. Umarız uzun zamandır paylaştığımız ipuçları sizlerin hayatında önemli bir rol oynamıştır. Bizler aynı konuları tekrar etmemizin nedeni sizlerin güne başlama kriterlerin artık yaşamınız içerisinde uyguluyor olmanızı istiyor old...

Yaşadıklarınızı Forum'da Bizimle Paylaşın

Eklenme Tarihi : 08.11.2013 09:17:24

Hayatınızdaki iyi veya kötü tecrübelerinizi forum bölümünüzde bizlerle paylaşmanızı veya  paylaşan konular hakkında  yorum yapabilirsiniz.
Unutmayın hayatın yükü paylaştıkça hafifler ve azalır...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 08.11.2013 09:14:41

Bir iş sonuna daha birlikte geldik. Güzel bir Cuma günü hepimize hayırlı olsun. Bugün isteklerimizi ve niyetlerimiz üzerine odaklanarak, dua edebiliriz.
Yüreğimizden olumlu düşünceleri tekrar ederek mutlu ve keyifli bir gün yaşamamız gerektiğini kendimize hatırlatıp, motive edebiliriz.
Bu güzel günde bulunduğumuz ortamı değiştirip kendimiz adına sonbaharı güzellikle...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 07.11.2013 09:25:54

Hepimiz kendi hayatımızın daha güzel, huzur dolu ve istediklerimize sahip olabilmek, kendi yaşantımızda savaş veriyoruz.
Mücadele ettiğimiz birçok etken var. İşte bu mücadele içerisinde bir de her gün yeni güne başlamak ve en kaliteli şekilde yaşamamız ve doyum noktasına ulaşmamız gerekiyor.
Çünkü güne başlarken, zamanda su gibi akıp günü bitiriyor. Her z...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 04.11.2013 23:16:08

Mübarek muharrem günün içerisindeyiz, en hayırlı günlerde dua ve şükür ederek güne başlayalım.
Her gün farkında olmadığımız güzellikleri fark etmeye ve etrafımızdaki mucizeleri görmeye ve fark etmeye başlayalım.
Su gibi akıp giden zamanın nasıl bizim hayatımıza yön verdiğini ve her yaşadığımız olayın nasıl bir çözü...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 03.11.2013 22:36:17

Bir yeni günde daha sizlerleyiz. Hayatımızdan günler, aylar su gibi akıp giderken, tekrarı olmayan günlerimizi kaliteli şekilde yaşamak bizlerin elinde olduğunu unutmayalım.
Güne başlarken mutlu haberler okumaya özen gösterirsek, günlük yaşantımızı o kadar olumlu etkiler içerinde yaşarız.
Hepimiz için son derece önemli olan ikili ilişkilerimizde ise ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 02.11.2013 23:15:49

Yeni ayla birlikte gerçekleşecek güneş tutulması bütün burçları etkisi altına alacağı söylenmekte. Yeni ay hepimizin hayatında yeni başlangıçlara etkili olacaktır. Bizler her şeyin hayrımıza olacağına ve güzelliklerin bizim hayatına doğru akacağına niyet edelim ve niyetlerimizi özgür bırakalım. Niyetlerimiz hayatın akışıyla yolunu bularak bizim hayatım...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 30.10.2013 22:21:10

Umarım güne başlarken kendinizi olumlu düşünmeye ve düşüncenizle hayatınıza nasıl bir yön vereceğiniz gerçeğinin farkına varmışsınızdır. Güne başlarken uyanır uyanmaz hayata sevgiyle gülümseyin. Umut dolu ışıldayan gözlerinizle etrafa ışık saçın.
Gün başlarken sadece içinizden mutlu olmaya ve işlerinizin sizin istediğiniz şekilde yol alacağı...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 29.10.2013 21:46:25

Güne nasıl başlayacağımız uyandığımız anla başlar. Güne güzel başlamaya niyet etmek ve uygulamaya geçmek bizim kontrolümüz altındadır.
Bizler ne kadar mutlu ve umutlu olmaya niyet edersek, gün içerisindeki mucizeler ve güzellikler bizlerin hayatına doğru akacaktır. Yeni güne dair aklınızdan geçecek olumsuz düşüncelerden kendinizi arındırın. Yeni güne dair he...

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Eklenme Tarihi : 28.10.2013 22:29:39

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 27.10.2013 21:43:30

Güne başlama biçiminiz, günü nasıl geçireceğinizi belirler. Gün içerisinde hayatın içinde kendinizi nerede ve nasıl görmek istiyorsanız, seçin ve sadece şimdiyi yaşayın. Güne güzel başlamaya niyet etmek ve uygulamaya geçmek bizim hareketlerimiz belirler.

Bizler ne kadar mutlu ve umutlu olmaya niyet edersek, gün içerisindeki m...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 21.10.2013 12:50:13

Güne nasıl başlayacağımız uyandığımız anla başlar. Güne güzel başlamaya niyet etmek ve uygulamaya geçmek bizim kontrolümüz altındadır.
Bizler ne kadar mutlu ve umutlu olmaya niyet edersek, gün içerisindeki mucizeler ve güzellikler bizlerin hayatına doğru akacaktır. Yeni güne dair aklınızdan geçecek olumsuz düşüncelerden kendinizi arındırın. Yeni güne dair he...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 10.10.2013 22:45:59

Güne başlarken bizimle başlayın. Hayatınızın merkezinde siz olun. Korku ve endişelerinizden sıyrılın. Sadece bugünü yaşayın ve mutlu olmayı seçin. Günlük yaşamayı kabul edin ve hep şükredin. Gün içerisinde zamanınızı iyi değerlendirin. Zamanınızı boş yere harcayacak uğraşlardan veya bağımlılıklarınızdan kurtulun. Gün içerisinde hiçbir şeye yetişmek iç...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 06.10.2013 22:22:34

Her yeni güne anlam ve değerini bilerek yaşayalım. Şükranlığımızı ve kendimizi ne kadar değerli olduğu gerçeğini göze ardı etmeden ağız tadanda kalacak günlere imza atalım.
Sevdiklerimizi önemsediğimiz kadar kendimizin de ne kadar değerli olduğunu asla ihmal etmeyelim.
Korkularımızdan ve bağımlılıklarımızdan uzak, özgür yaşamayı hedefleyelim. Soğuk havalarda sağlımıza her günden...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 04.10.2013 22:55:19

Bugün yeni ay… Güne başlarken duygularınızı ve düşüncelerinizi kontrol ederek başlayın. Enerjinizi doğru kullanarak, her şey sizin kararınızla başlayacağı gerçeğini göz ardı etmeyin. Yeni ay için hayatınıza hayırlı olması için dualar edelim.
Hafta sonu bir anda gelen soğuk havalar nedeniyle sağlınıza önem verin. Hafta sonu aile bağlarınızı güçlend...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 02.10.2013 22:39:05

Güne başlarken şükranlığımızı her daim dile getirelim. Bir günü daha dünya gözüyle görmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşayın.
Gün içerisinde doğabilecek olumsuzlukları kendinize dert edinmeyin. Özgür ve kendiniz olun. Unutmayın en büyük sermayeniz sadece sizsiniz. Ve siz değerli ve özelsiniz. Olumsuz düşünce ve eleştiri yapan insan...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 01.10.2013 22:27:26

Sonbahar ayının en güzel günleri kendini göstermeye başladı bile. Yağışlı havalar yüzümüze vuran serin bir rüzgâr…
Sonbahar ayları sizlere neyi hatırlatıyor bilmiyorum ama bana sadece hayallerimi ve hızla geçen zamanı hatırlatıyor.
Hayatta sizi en mutlu eden şeyin ne olduğunu sorarsanız eğer vereceğim cevap sadece peşinden gitmeniz gereken hayalleriniz derim.
Siz...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 30.09.2013 23:20:51

Güne başlarken uyandığınızda homurdanmadan gülümseyin. Yeni bir günü daha nasıl kaliteli yaşarak kendimi mutlu edebilirim sorusuna kendinize sorun. Ve kendinizi mutlu edebilmek için harekete geçin.
Önce kendinizi düşünün, sonra başkalarının düşünün. Unutmayın ki hayatınızın tam merkezinde siz olmalısınız. Çünkü siz kendinize d...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 29.09.2013 22:44:37

 Koca bir ayı daha birlikte devirdik. Her gün hepimizin evinde yeni koşuşturmalar, mutluluklar, üzüntüler, sorunlar veya çözümlenmeyi bekleyen birçok olaylara tanık oluyoruzdur.

Ama hepimizin buluştuğu ortak noktası huzur dolu bir gün yaşama istediğidir. Gün içerisinde yaşadığımız veya karşılaştığımız olaylar karşısında şikâyet etmek yerine olgunlukla kabul e...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 27.09.2013 00:12:44

Her yeni güne yüzünüzde bir tebessümle başlayın. Her koşulda bile bir mutluluk arayın. Göreceksiniz ki sizleri mutlu edecek birçok nedeni fark edeceksiniz. Her zaman gün içerisinde bizim isteklerimiz gerçekleşmeyebilir ve isteklerimizin olmaması içimizde büyük bir hüzün kaplamasına neden olur. Oysa bu inanın ki çok yanlış çünkü hayrımı...

Güne başlarken

Eklenme Tarihi : 27.09.2013 00:02:24

Güne başlarken sizler için ne kadar değerli bir gün olduğunu fark edin. Hayat sadece çalışmak ve koşuşturma içinde geçmemesi gerektiğini de fark edin. Aynanın karşısına geçin ve kendinizi seyredin. Kendinizi ne kadar ihmal ettiğinizi fark edin ve değişin. Mutlu olmak için aynada kendinizle barışık olmak için değişimi kabul edin. Fark ettiğiniz şey her birey için değişik olaca...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.09.2013 21:49:33

Her gün bizler için önemli olmalıdır. Çünkü günlerin tekrarı asla yoktur. Yaşanır ve biter. Yaşadıklarınızla bir sonra ki günü görme veya görmeme şansına sahip oluruz. Hepimiz için önemli olan doğru şekilde yaşamaktan vazgeçmemektir. Gün içerisinde başkalarıyla rekabet içerisinde olmak yerine nefsine hâkim olan ve kendiyle...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 23.09.2013 00:22:14

Güne başlarken mutlu huzurlu ve şükrederek başlayalım. Soğuk havalar kendini göstermeye başladı. Güne başlarken düzenli beslenmeye ve sağlığımız için spora her daim öncellik tanımalıyız. Güne başlarken hayatın akışından ve ikili ilişkilerimizdeki beklentilerimizi en aza indirgersek o kadar daha çok mutlu oluruz. Hayat hepimiz için zorlu bir süreçten ge&cced...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 21.09.2013 00:07:21

Güne başlarken umarız kahvelerinizi yudumlarken bizlerde sizlere yazılarımızla evlerinize veya gönüllerinize misafir oluyoruzdur.
Gün içerisinde hepimiz karşılaştığımız olaylar karşısında çok derinlerden gelen iç sesimiz vardır. Aslında bizlere içimizden gelen o ses en doğru cevabı vermektedir. Biz bazen o hislerimize güveniriz büyük olasılıkta “ a...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 20.09.2013 09:36:39

Herkese hayırlı cumalar dileriz. Umarız bu mübarek gününde hepinizin duaları kabul olur ve sağlık bolluk içerisinde günler geçirmenize vesile olur.
Hepimizin gün içerisinde duygu ve düşünceleri tam olarak ifade edemediği ve bulunduğu ortamdan dolayı ifade etmek istemediği birçok günler yaşamışızdır. Belki de sonrasında gün boyunca süren pişmanlıklarda yaşa...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 19.09.2013 00:25:43

Bu gün ay dolunay zamanı… Sizler için kişisel bölümde dolunay zamanı neler yapılmasıyla ilgili birçok yazımızı bulabilirsiniz.
Astrologların bu dolunay vakti analizine göre geçmişle ilgili yaşanmış bütün sorunlar çözüme kavuşacağından söz ediliyor.
En iyisi bizlerde geçmişteki yaşadığımız bütün p...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 17.09.2013 22:56:38

Kimi zamanlar güne başlarken isteksiz bir şekilde başlarız. Sorumluluklarımızı aksatır, bolca vaktimiz olmasına rağmen hiç vaktimiz olmamasına dair şikâyet eder dururuz.
Oysa bu bulunduğunuz ortamdan sıyrılmak sizlerin elinde. Güne başlarken yaşam enerjinizi düşmesini sağlayan düşüncelerden, ortamlardan ve ilişkilerden kendinizi arındırmanız yeterli olacaktır.
Hayat hepi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 15.09.2013 23:12:40

Güne başlarken güneşin gitmesiyle hepimiz sonbaharın etkisi altına girmeye başladık. Yavaş yavaş dökülen yapraklar, okulların başlaması, sorumlukların artması bir anda tatil modundan çıkıp sorumluluğun tam merkezinde olmak, belki bizleri bugün biraz psikolojik baskı altında tutabilir. Bu karamsar duygudan çıkmaya çalışmak bizlerin eline…
Düşüncelerimizi ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 14.09.2013 23:04:45

Güne başlarken hepinize kucak dolusu selamlar, keyif dolu bir hafta sonu dileklerimle… Hafta sonu sadece kendinize odaklanmanızı ve bugüne kadar ertelemiş hayallerinizi, programlarınıza odaklanmanızı öneriyoruz.
Her şeyden en önemlisi olan sağlınız ilk öncellikleriniz arasında olmalıdır. Sağlınızı korumanın en güzel yolu beslenme olduğu için beslenmenize daha çok di...

Güne başlarken

Eklenme Tarihi : 12.09.2013 22:55:31

Hayat hepimiz için sürprizlerle dolu… Bugün karar verdiğimiz her düşünceyi zaman içerisinde değiştirebilir ve hayata farklı açılardan bakabiliriz.
Biz kadınlar gün içerisinde başkalarının da sorumluluklarını üzerimize alıyoruz ki yaşam içinde tahammül sınırımızın aşmasına ve en büyük zararı da ruh beden sağlımızı bozarak yapıyoruz.
Sizlere...

Polisin Orantısız Gücünü Kınıyoruz

Eklenme Tarihi : 12.09.2013 00:26:14

Annelerin çocuklarını bir çok zorlukla büyütüp,sadece duygu ve düşüncelerini ve doğru bildikleri yoldan giderken Türkiye Cumhuriyetin'de kendi polislerimiz tarafından orantısız güç kullanarak öldürülmelerini kınıyoruz.
Mısır'da ölen bir Rabbia için gösterilen duygu selini kendi vatandaşlarımız için de gösterilmesini bekliyoruz...

Güne başlarken

Eklenme Tarihi : 12.09.2013 00:17:27

Güne başlarken içinizdeki enerjiyi doğru kullanın. Zamanınızı kimselere hoş yerine harcamasına izin vermeyin. Kaliteli bir şekilde yaşayın ve anılarınızı en güzel köşesinde rafa kaldırın. Bırakın hayalleriniz size yol göstersin, mutlu olmanın tek anahtarı kendiniz gibi olabilmek ve hayallerinizi gün içerisinde gerçekleştirmenizdir.

Sizler için hazırlamış olduğu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 09.09.2013 23:44:56

Güne başlarken tek bir şeye odaklanın, Kendinize… En değerli olan size ve sağlığınıza. Hayatta her şeyi yerine koyabilir veya temin edebilirsiniz fakat sağlığınızı yerine koyabilmek için çaba sarf edersiniz. Belki sağlınızı tekrardan kazanabilme imkânı bulabilirsiniz fakat hiçbir şey eskisi gibi olmayabilir. Kırılan ve zarar gören her şey tamirden sonra hep aksilikler çıkar...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 08.09.2013 23:12:10

Güne başlarken zihnimizi beslediğimiz haberlere, müziklere, olumsuz iletişimlerden kendimizi koruma altına almalıyız. Gün içerisinde dinlediğimiz her şey bizim bilinçaltımızı olumsuz veya olumlu yönde etkilemektedir. Her ne kadar gün içerisinde olumsuz haberlere tanık olsakta sağduyulu ve sabırlı olmayı elden bırakmamalıyız.
Yaşadığımız her yaranın çaresi zaman ve...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 06.09.2013 23:22:26

Hepinize huzur dolu bir hafta sonları dileriz. Güne başlarken kendiniz gibi yaşamayı seçin. Yarını düşünmeden sadece bugüne yoğunlaştırılmış olun ve anı yaşayın.

Güne içerisinde doğacak fırsatları değerlendirerek ve şansın aslında siz olduğunuzu bilin.Güne başlarken sizler için hazırlamış olduğumuz hafta sonu için günün olumlamasını sesinizi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 06.09.2013 08:35:07

En hayırlı günlerden bir tanesi olan Cuma günü hepimize hayırlı, huzur dolu, evlerimize sağlık ve bereketli bir gün geçirmemize vesile olması dileğiyle…
Güne başlarken kendini mutlu olmaya adamış, her koşulda yaşadıklarını kabul edenlerden olmayı tercih edelim.
Unutmayalım bugünün tekrarı yok. Mutlu olmayı seçersek ruh ve beden sağlımızı korumuş oluruz....

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 04.09.2013 23:30:54


Bugün yeniay .Geçmişte yaşadığınız olaylardan arınmanızı, enerjinizi doğru kullanmanızı öneriyoruz.Güne başlarken mutluluğunuzu artıracak faaliyetlerde bulunmanızı,karamsarlığa düşmeden kendinizi yormadan günü tamamlamanız tavsiyemizdir.Güne başlarken mutlu ve hayata sevgiyle gülümseyen bayanlar olalım.

Her şeye rağmen…

Güne başla...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 03.09.2013 23:47:04

Bir gün sonra yeni ay ve yeni ay öncesi geçmişten gelen bütün negatif enerjiden, olumsuzluklardan arınalım. Sizler için hazırlamış olduğumuz itiraf bölümünden arınmak için faydalanabilirsiniz. Geçmişteki tatsızlıklardan kurtulmanın en güzel yöntemi affetmek ve yaşadığınız her olayın sizin hayrınıza olduğuna inanmaktan geçer. Güne başlarken ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 02.09.2013 08:53:59

Yaşadığımız bir çok olumsuz haberlere karşı bile şükredin ve her şeyi akışına bırakın.Bugünün kıymetini bilerek mutlu,şans dolu yarınlar inşaa edin.
İyi bir hafta başı olması dileğiyle bolluk ve bereket içerisinde huzur dolu anlar bizim olsun.
Hayata sevgiyle bağlanın ve güne başlarken bizi takip edin.
Her şey siz kadınlar için

Gün...

Güne başlarken

Eklenme Tarihi : 30.08.2013 23:30:06

Yaşamayı ve yaşadığınız her anı sevmek tadını çıkarmak lazım. Hayatın içerisinde merkez “ siz “ olmalısınız. Allah’ın bize sunduğu sonsuz güzelliklerin arkına varıp şükretmeliyiz. Bize üflenen ruhun ve bedenin değerini ve kıymetini bilerek yaşamalıyız.
Hepinize iyi hafta sonları diler…
Yarınızın dünden daha iyi dileğiyle…

Günün olu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 29.08.2013 23:39:55

Güne başlarken hayatın maratonluğuna kapılıp gidiveriyoruz. Bir yarıştaymışız misali koşturup duruyoruz. Yaşadığımız anı etrafımızdaki güzellikleri farkına varmaktan kendimizi alıkoyoruz. Büyük bir karmaşanın içinde kaybolup gidiveriyoruz. Duygu ve düşüncelerimizde karamsarlık, kendimizden emin olmayan yanlış adımlarla ilerliyor ve yanlış karar almamıza neden oluyoruz. Durup, düş&uu...

Yarın ki Sıcaklara Dikkat

Eklenme Tarihi : 29.08.2013 00:31:14

Yarın bu senin en sıcak günü olacağı söyleniliyor. Sıcaklık 41 dereceye kadar çıkacak. Kalp ve damar hastalarının, tansiyon hastalarının, yaşlı ve çocukların ve hamilelerin 10.00 ila 17.00 arası dışarı çıkmamaları önerilmektedir.

 

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 29.08.2013 00:29:27

Güne başlamanın değer ve kıymetini bilerek başlayın. Her yeni gün bizlere verilen bir armağandır. Bu koşulsuz verilen sonsuz güzelliklerin farkına varıp, her şeye rağmen mutlu olmayı seçmeliyiz. Bilmemiz gereken en önemli şey hayat her şeye rağmen güzeldir.Hayata sevgiyle bağlanın ve bizi takip edin.
Her şey siz kadınlar için

Günün Olumlaması

Gördüğ&uum...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 28.08.2013 09:28:45

Siz değerli ve kıymetli varlıksınız. Gün içerisinde gereğinden fazla sorumluluk kendinize yükleyip mutsuzluğu seçmeyin. Başkalarının sorunları içerisinde boğulmayın. Her kişi kendinin tek yardımcısıdır. Her kişi ancak kendine yardım eder ve çözüm sizsiniz. . Günün olumlamasını arzu ederseniz gün içerisinde tekrarlayabilirsiniz. Hayata sevgiyle bağlanın ve bizi takip edin....

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 27.08.2013 10:43:02

Güne Başlarken

Her yeni doğan güneş yeni bir günün habercisidir. Bizlerde her yeni günde yeni olaylara yelken açmayı, yeniden doğmayı, içsel ve hayata olan bakış açımızı değiştirmeliyiz. Değişimi kabul edip, yaşadıklarımıza şükretmeliyiz. En değerli olan “size” gün içerisinde önemseyin ve hak ettiği ilgi ve alakayı vermeyi ihmal etmeyin. Günü...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 25.08.2013 23:26:04

Her gün yeni başlangıçtır. Güne başlarken hayatınızın merkezinde “ siz “ olun. Bağlı olduğunuz korkularınızdan, endişelerinizden, alışkanlıklarınızdan arının. Ve hayatınızı kendi kontrolünüzün altına alın. Hayatınızın ilk önceliği sizin ruh ve beden sağlığınız olmalıdır; ikinci önceliğiniz ise hayalleriniz ve gün içerisinde “O” anda yapmak istedikleriniz olmalıdır...

Biber Gazı Taşıyanlar Dikkat

Eklenme Tarihi : 24.08.2013 11:34:54

Bayanlar kendinizi sokağa çıkarken her hangi bir tehlikeye karşı korumak amaçlı çantanızda biber gazı taşıyorsanız hem para cezasına hem de bir yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya geliyorsunuz.
 

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.08.2013 11:28:39

Yüreğinizin götürdüğü yerde ve kişiyle olun. Yüreğinizden gelen sese kulak verin ve güvenin…
Arzu ederseniz günün olumlamasını güne başlarken ima ettiklerimizi dikkate alır ve gün içerisinde kendinizi bu tutumlardan uzak tutmaya çalışırsınız.
Ve günün olumlamasını kendi sesinizi duyacak şekilde tekrarlarsınız. Hepinize g&uu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 22.08.2013 22:06:14

Her gün yeni bir başlangıçtır. Hayata sağlıklı gülümseyin ve sizi üzen her olaydan arının…

Yeni doğan güneşe hareket ederek ve karar vererek başlayın. Hayata sevgiyle bağlanın ve bizi takip edin.

Kadınlar için her şey  

Günün Olumlaması

“  Yeni güne ve verilen her nimete şükrediyorum. Güne başlarken hayatım...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 22.08.2013 00:13:52

Güne başlarken ne kadar mutlu olmaya tercih ederseniz  o kadar mutlu olursunuz. Siz mutlu olduğunuz ortamlarda bulunmaya ne kadar önem verirseniz stres, hayal kırıklığı, üzüntüden o kadar yaşamınızı uzak tutarsınız. Hayatta sevgiyle bağlanın ve bizi takip edin.

Her şeye rağmen gülmeyi tercih edin.

Her şey kadinlar için

 

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 19.08.2013 00:09:38


Yeni bir haftaya nasıl başlarsanız günleriniz aynı şekilde ilerler. Her yeni günü en iyi şekilde değerlendirin ve mutlu olmayı seçin.
Güne başlarken düşüncelerinizle ve olayları karşı algılamanızla yön verir ve olumlu ve olumsuz ilerlemesinde katkıda bulunursunuz. Günün olumlamasını gün içerisinde kendi sesinizi duyacak şekilde okumanızı tavsiy...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 17.08.2013 08:47:37

Tekrarı olmayan her yeni günlerimizi mutlu, stresten uzak ve isteklerimizin her şekilde bize doğru gelen bir gün olması için düşüncelerimizi ve enerjimizi doğru kullanıyoruz. Günün olumlamasını gün içerisinde kendi sesinizi duyacak şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Herkes güzel ve mutlu yaşamayı hak eder. Güne başlarken hep sevgiyle bizimle kalın. Her şey siz kadınlarımız iç...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 16.08.2013 15:31:06

Güne Başlarken

Güne başlarken enerjimizi doğru kullanarak günün olumlamasını gün içerisinde kendi sesinizi duyacak şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Hayat sizinle başlar ve sizin verdiğiniz kararlarla yolunu bulur.

Güne başlarken hep sevgiyle bizimle kalın.
Her şey siz kadınlarımız için.

Gün&...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 14.08.2013 08:54:45

Ben güne başlarken düşüncemi ve enerjimi doğru kullanıyorum.

Güne başlarken düşüncemi ve enerjimi doğru kullanarak,

Güne olumlu düşünlerimle başlıyorum.

Her şeyin fazlasını istemek yerine az ve özüyle yetiniyorum.

Kendimi seviyor ve onaylıyorum. İhtiyacım olan her şey ihtiyacım olduğu anda bana doğru akıyor.

Bolluk ve bereket bana &...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 12.08.2013 20:33:09

Güne sabah erken uyanarak başlıyorum.
Güne tempolu yürüyüşümle,
İçime enerjiyi, temiz havayı ve mutluluk hormonunu vücuduma yayılmasına izin veriyorum.
Güne başlarken duygularımı ve düşüncelerimi kontrol ediyorum.
Güzel düşüncelerimle güne başlıyorum.
Gün içerisinde her şey benim kararımla başlar.
Gün...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 05.08.2013 23:54:47

Güne Sabah erken uyanarak başlıyorum.
Güne tempolu yürüyüşümle,
İçimize enerjiyi, temiz havayı ve mutluluk hormonunu vucuduma yayılmasına izin veriyorum.
Güzel düşüncelerimle güne başlıyorum.
Güne başlarken duygularımı ve düşüncelerimi kontrol ediyorum.
Gün içerisinde her şey benim  kararımla ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 04.08.2013 12:02:42

Şükrederek başlıyorum güne,
Yaşadıklarıma ve yaşayacaklarıma,
Her şeyin hayrıyla gelmesi için dua ediyorum.
Kendimi hayatın akışına teslim ederek,
Duygu ve düşüncelerimle her şeyi kontrol ediyorum.
Gün içerisinde biliyorum ki önce ben ve benim istediklerim önemli,
Sonra başkaları önemli,
Sağlığım kendi mutluluğum için gü...

Kadir Geceniz Kutlu Olsun

Eklenme Tarihi : 02.08.2013 22:45:06

Hepimizin mübarek Kadir Gecesi kutlurız.

Hayırlara vesile olması dileğiyle...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 02.08.2013 22:41:47

On bir ayın en hayırlı günü Kadir Gecesini görmeyi nasip eden Yaran'a şükrediyorum.
Bildiğim ve bilmeden işlediğim günahlarım için af diliyorum.
Bugünüm ve yarınım için dua ediyorum.
Yaradanın gönderdiği her şeyi hayrıma olduğuna inanıyor ve kabul ediyorum.
Sevdiklerim için dua ediyorum.
Vatanım ve bayrağımın daim olması için dua ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 01.08.2013 11:55:00

Her yeni günü yaşadığıma ve Yaradan’a verdiği her nimete şükrediyorum.
Bugününüm ve yarınım için dua ediyorum.
Ben gün başlarken düşüncemi ve enerjimi doğru kullanıyorum.
Güne başlarken düşüncemi ve enerjimi doğru kullanarak,
İsteğim her şeyin hayatıma akmasına izin veriyorum.
Kendimi seviyor ve ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 30.07.2013 11:49:36

Her yeni güne şükrediyorum.
Sağlığıma ve yaşadığım her ana şükrediyorum.
Güne başlarken düşüncemi ve enerjimi doğru kullanarak,
İsteğim her şeyin hayatıma akmasına izin veriyorum.
İç sesime güveniyor ve gün içerisinde rehberim olmasına izin veriyorum.
Negatif enerjisiden arınıyorum ve negatif insanlarlardan gü...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 28.07.2013 23:12:49

Ben güne şükrederek başlıyorum.
Sağlığıma,huzuruma ve günün yeni başlangıcına şükrediyorum.
Düşüncemi ve enerjimi doğru kullanıyorum.
İç sessime ve kendime güveniyorum.
Gün içerisinde gelişecek her olayın hayrına inanıyorum.
Hayatın akışına inanıyorum.
Gün içerisinde mutluluğun,bolluğun ve bereketin akışına akmasına izin ve...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 25.07.2013 23:02:20

Güne sabah erken başlıyorum.
Yürüyüş yaparak vucuduma mutluluk hormonu yayılmasına izin veriyorum.
Düşünceni ve enerjimi doğru kullanıyorum.
Gün  içerisinde mutluyum ve huzurluyum.
Evrenin sunduğu sonsuz zenginliklerin hayatıma akmasına izin veriyorum.
Sağlıklıyım ve her yeni güne şükrediyorum.
Mutluluğumu,başarımı,istediklerimi hayatımı...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 19.07.2013 09:56:20

Güne sabah erken uyanarak başlıyorum.
Güne tempolu yürüyüşümle,
İçimize enerjiyi, temiz havayı ve mutluluk hormonunu vücuduma yayılmasına izin vererek başlıyorum.
Güzel düşüncelerimle güne başlıyorum.
Güne başlarken duygularımı ve düşüncelerimi kontrol ediyorum.
Her şey benim kararımla başlar.

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 17.07.2013 22:32:00

Güzel düşüncelerle başlıyorum.
Güne başlarken duygularımı ve düşüncelerimi kontrol ediyorum.
Her şey karar vermekle başlar.
Güne başlarken enerjimi doğru kullanarak,
İç sesimi dinliyorum.
Sağlığımı, para isteklerimi,mutluluğumu hayatımın içerisine akmasına izin veriyorum.
Yaşadığım her anıma şükrediyorum.
Kendimi se...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 15.07.2013 22:30:03

Güne başlarken bir değişiklik yapacağız ve okuduğumuzda günün kıymetini bildiren dizeleri sizlerle paylaşmak istedik.

Bırak dönsün dünya
sende dokun bir ucundan hayata
aldırma sedası sarsık keman iniltilerine
mutluluk dediğimiz ulaşılmaz bir dağ da olsa
de...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 11.07.2013 23:19:36

Güne başlarken her yeni başlangıca ve her gün  bitişine şükredin.
Sağlıklı  bir birey olmak için kendinizi önemseyin.
En değerli varlığın siz olduğunuz gerçeğini asla unutmayın.
Güne başlarken dilekleriniz ve yarınlarınız için dua edin.
Dua ile ruhunuzu huzura kavuşturun ve terapi edin.
Mübarek Ramazan aylarında içini...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 09.07.2013 10:13:58

On bir ayın sultanın sizlerle gördüğümüz ve yazılarımızla evlerinize misafir olabildiğimiz için şükürler olsun.
Güne başlarken Yaradan'a bizlere verdiği nimet ve doğal zenginliğimiz için şükredelim.
Ruhumuzu ve bedenimizi gün içerisinde terbiye edelim.
Öfke yerine sakin olmayı seçelim.
Sabırsızlık yerine sabrede...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 07.07.2013 22:14:19

Bu gün yeni ay,
Duygu ve düşüncelerinizde değişim yaşamanız kaçınılmaz.
Güne başlarken duygusal olacağınız bir gün geçireceğinizden,
Huzurlu ortamlarda bulunmaya gayret edin.
Sizi üzecek ve bulunduğunuz duygusal ortamı tetikleyecek negatif ortamlardan kaçınmanızı tavsiye ederiz.
Yaşadığınız her ana şükredin ve mu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 06.07.2013 12:11:19

Güne başlarken Yarada'na verdiği her nimet için şükredin.
Gün içerisinde sakin olmayı,
Huzurlu bir gün geçirmeyi ve etrafınızdaki insanlarla uyumlu olmayı seçin.
Güne başlarken yaşadığınız her şeyin hayrınıza olduğu inanın ve şükredin.
Hayat her koşulda güzel ve yaşamaya değer.
Hepinize iyi hafta sonları dileriz.
...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 03.07.2013 23:15:49

Her doğan güneş yeni yaşama hakkını doğurur.
Bir gün yaşanır ve biter.
Ve asla tekrarı yoktur.
Sadece hatıralarımızda yaşar ve anımsarız.
Sadece bir sefere sığıdırılan her güne pozitif ve kıymetini bilerek başlayalım.
Her gün sağlam duruşumuzla güne başlayalım.
İç dünyamızdaki endişelerden arınıp,insanları eleştirmekten uzak duralım.
...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 03.07.2013 12:56:55

Allah'ın sonsuz açık olan kapılarından dileklerinizi isteyin ve dua edin.
Bizlere sunmuş olduğu zenginliğe şükredin.
Şikayet etmeyi bırakıp, kabul edin.
Gün içerisinde mutlu olmak için bir neden ve oluşumu beklemeyin.
Ellinizdekinin değer ve kıymetini bilip,
Sadece mutlu olmayı seçin.
Güne başlarken istediğiniz her şeyin hayrınıza oluşacağına inan...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 30.06.2013 23:56:30

Koca bir ayı daha beraber iyisiyle ve kötüsüyle devirdik.
Umarız  Temmuz ayı yeni başlangıçlara vesile olacaktır.
Hem şahsımız adına hem de vatanımız adına en güzel olayları görmek bizlere nasip olur.
Mübarek Ramazan ayına az kala,
Her yeni güne başlarken şükredelim.
Ve bizlere bahşedilen nimetlerin, günün kıymet değerini b...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 29.06.2013 08:19:05

Güne başlarken yüzünüzde gülücükler açsın.
Güne başlarken şükranlık duygusuyla günü tamamlayalım.
Verilen nimetlere, sevdiklerimizi bir kez daha görebildiğimize, sıcak havalarda yüzümüze yansıyan soğuk rüzgâra ve etrafımızdaki her gelişmeye sebep olan,

Yaradan’a şükredelim.
Ve sadece ş&u...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 27.06.2013 09:37:24

Güne evlerimize ve yüreklerimize temiz havayı doldurarak başlayalım.
Kendimize güzel bir kahve hazırlayıp, balkonumuza çıkalım.
Gözlerimizi kapatıp,
Hem güneşin hem de rüzgârın yüzümüze yansımasına izin verelim.
Bin bir çeşit kuşların seslerine kulak vererek.
İçimizdeki huzurun farkına varalım ve yaşadığımız an için şü...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 26.06.2013 09:30:32

Her gün yeni bir güneş doğar.
Yeni ümitler  doğar.
İşte her yeni başlangıca şükranlığımızı sunalım.
İç dünyamızdaki gel-gitlerle hesaplaşmak yerine tekrar tekrar şükredelim.
Güne başlarken huzur ve sakinliği isteyelim.
Birbirimize karşı affedici olalım.
Hayatımızı özgürce yaşayıp,
Sevdiklerimize de yaşama alanı t...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 25.06.2013 08:57:49

Güne başlarken Yaradanımıza şükredelim.
Gün içerisinde iletişimizde sakin ve uyumlu olmayı tercih edelim.
Önümüze çıkacak aksilikleri her işte bir hayır olacağına inancıyla bakalım.
Sağlığımıza gereken önemi yerip,
Günümüzü en güzel şekilde değerlendirip,günün tadını çıkaralım.
Huzur  ve keyif dolu bir g&uu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.06.2013 09:34:56

Güne başlarken hep şükranlarımızı sunalım.
Ardından yüzümüzde gülümsemeyle güne güzel başlayalım.
Ardı ardına gelen olumsuz düşüncelerden arınalım.
Hayat motivasyonumuzu engelleyen her kişilerden ve ortamdan kaçınalım.
Ve arının.
Çünkü kafanızı meşgul eden her olumsuzluk sizi hem yoruyor he...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 22.06.2013 08:57:27

 

Güne gülümseyerek ve sahip olduklarınıza için şükredin

Yeni günde davranışlarınızla, günü nasıl geçireceğinizi belirlersiniz.

Pazar günü Dolunay vakti öncesi beden ve ruhunuzu negatif enerjiden arındırın.

Herkesle uyum içinde olun.

İç sessinizi dinleyin ve İçinizdeki rehbere g&uu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 21.06.2013 09:15:04

Bir haftan daha sonuna geldik.
Yazın artık ilk günlerinde planladığımız her şeye karşı kontrolü olun.
Güne başlarken düzeni ve uyumlu olmayı tercih edin.
Her yeni başlangıca şükredin.
Bu mübarek günlerde yarınlarımız için dua edelim.
Güzel yaz aylarını değerlendirecek hafta sonu kaçamakları planlayabilirsiniz.
Sevdikleriniz...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 19.06.2013 10:10:32

Bugün yaşadığınız her ana ve ilişkinize değer katın.
Sağlığınızı önemseyin ve kıymetini bilin.
Güne başlarken şükretmeyi ihmal etmeyin.
Negatif düşüncelerden arının ve pozitif düşünün.
Unutmayın düşüncelerinizle bile ne ekerseniz onu biçersiniz.
Hayata hiçbir şey tesadüf değil, hepsi düşüncelerimizin y...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 18.06.2013 11:07:00

Bugün her şeyi bir kenara bırakın.
Hayal etme yeteneğinizi kullanın.
Düşünebiliyor olmanız için şükredin.
Bulunduğunuz sakin ve yalnız kalacağınız bir ortam,
Rahat bir yere oturun.
Gözlerinizi kapatın.
Ve bugüne kadar olmak istediğiniz ve yapmak arzusunda olduğunuz ama hep ertelemek zorunda olduğunuz isteklerinize odaklanın.
Ve isteklerinize odaklan...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 16.06.2013 23:22:57

Uyan,kalk ve güne gülümseyerek şükrederek başla,
Kaygılarından uzaklaş,
Ve isteklerin için acele etmeden sabırla bekle.
Güne başlarken yalan ve dolandan kurulu her şeyden uzaklaş.
Hayatına negatif etkisi olan insanlardan ,ortamlardan uzak dur.
Tekrarı olmayan gününü kimse için boşa harcama,
inan ki değmez.
Hayat iki...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 15.06.2013 11:42:31

Güne başlarken sinirli olmak yerine güleryüzlü olmayı,
Güne başlarken kibirli olmak yerine hoşgörülü olmayı tercih etmeliyiz.
Ve her yeni gün devamlı birşeylere şikayet etmek yerine şükretmeyi alışkanlık haline getirmeliyiz.
İlişkilerimizde mesafeli olmak yerine canayakın ve samimi olmayı tercih etmeliyiz.
Gün başlarken bütün g&...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 14.06.2013 09:37:52

Yeni güne, getirdiği berekete ve her şeyin hayırına şükürler olsun.
Şükürler olsun ki görebiliyoruz,
Duyabiliyoruz,
Düşünebiliyoruz.
Şükürler olsun ki kendi ihtyaçlarımızı kendimiz karşılayabiliyoruz.
Şükürler olsun ki sevdiklerimizle beraberiz.
Şükürler olsun ki sığınacak ve ayıbımızı örtecek bi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 13.06.2013 09:09:27

Yeni doğan güneşe,
Ve bir kez daha yaşama şansına sahip olduğumuza şükredelim.
Gün başlarken huzurlu bir gün temenni edelim.
İşlerimizin rast gittiği ve şans kapılarının yüzümüze bir bir açıldığı güzel bereketli bir gün isteyelim.
Kendimiz için ,sevdiklerimiz için güne başlarken dua edelim.
Her ald...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 12.06.2013 09:08:04

Taksim direnişinde can güvenliğini hiçe sayan gençlerimiz ve insanlarımız için dua edelim.

Bu günlerden daha kötü günlere tanık olmamak için dua edelim.

Vatanımız ve milletimiz için hayırlı neyse olması için dua edelim.

Genç nesillerimize uygulanan orantısız güçün ortadan halkması için dua edelim.

Ort...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 11.06.2013 09:32:24

Su gibi akan zamanımızı her yeni gün en iyi şekilde değerlendirelim.
İyi veya kötü geçirdiğimiz günler için bile güne başlarken şükredelim.
Gün içerisinde sizleri mutlu edecek uğraşlar, hobiler edinelim.
Ve yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışalım.
Kaos dolu bu günlerden hepimiz bir ders çıkaralım.
Aile i...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 09.06.2013 22:58:32

Güne nasıl başlarsak günümüz öyle geçer,
İyi simi biz pozitif düşünerek, güne olumlu düşüncelerimizle yön verelim.
Bu günlerde yaşadığımız direnişten hepimizin kendimize çıkarması gereken bir ders olduğunu düşünmekteyim.
Ve bu günlerimiz için şükredelim.
Daha aydınlık yarınlarımız için dua edelim.
...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 08.06.2013 11:14:34

Bu gün bütün düşüncelerimizden arınalım.
Kendimizi yeşilin, kuşların cıvıltısına, temiz havaya doğru bırakalım.
Gün içerisinde imkânlarımız doğrultusunda mutlu olmanın yollarını arayalım.
Son zamanlarda kafamızı meşgul eden direnişe biraz mola verip,
Beynimizin içerisindeki konuşmayı durdurup dinlendirelim.
Kendimize ve sevdiklerimize vakit ayıralım.

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 07.06.2013 01:20:17

Yeni bir günü bir kez daha yaşama şansına sahip olduğumuz için  şükredelim.
Her kapıyı açan sevgiyi kalplerimize dolduralım.
Güne başlarken nasıl yaşamak istiyorsak öyle yaşayalım.
Tekrarı olmayan günlerimizi dolu dolu yaşayıp, güzel anılarla dolduralım.
Kaos dolu bu günlerde sağduyumuzu asla elden bırakmayalım.
Daha güze...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 05.06.2013 23:54:27

Allah’ın bize bahşettiği hayata şükredelim.
Verdiği her nimete şükredelim.
Güne başlarken yaşadığımız bu sıkıntılı duruma karşı sağduyulu, sabırlı ve dayanışma içerisinde olalım. Kalplerinizin katılaşmasına izin vermeyin.
Sevgiyle doldurun.
Yaşadığımız kargaşa dolu günlerinden bir nebze sıyrılabilmek adına,
Doğanın bize sunduğu armağanları keşfedi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 04.06.2013 23:16:53

Yeniden uyandığımız her yeni güne şansa şükredelim.
Sahip olduklarımızın değerini ve kıymetini bilelim.
Önce kendimiz için sonra da sevdiklerimiz için günün keyfini çıkaralım.
Güne başlarken aldığımız kararlarda öfkemizin ve kızgınlığımızın esiri olmayalım.
Gönlümüzü sevgiyle ve merhametle besleyelim.
Bu özel günlerd...

Türkiye’nin Tek İdeolojisi

Eklenme Tarihi : 03.06.2013 23:10:11

Türk halkının 7’den 70’şine kadar en son zamanlarda tek ideolojisi yapılan haksızlıklara, verilen kararlara, değişen Türkiye’ye, son zamanlarda gelişen stratejik sıcak gelişmelere, Tc uzantısına,
Ve hakaretlere artık “Dur” demektir.Bizler hiçbir provokasyona gelmeden tamamen halkın tek kalp olmasıyla tek ideolojisi için  birleşen T&u...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 03.06.2013 23:07:06

Her gün yeni bir başlangıçtır.
Her karanlığın ardından yeni bir güneş doğar.
Ve her yeni gün insanlarda yeni farkındalık sorumluluk duygusu uyandırır.
Bu uyanış yanında sorumluluğu, sevgiyi, merhameti ve birlik beraberliği getirir.
Ve insanlar içindeki sese göre kendini içinin asıl rehberine bırakır.
Doğru yolu o gösterir.
Şük...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 03.06.2013 00:36:59

Şükürler olsun bu yeni doğan güneşe,
Birlik ve beraberliğe,
Bugünler sağduyulu olma günüdür.
Dua etme günüdür.
Güzel yarınlarımız için dua edelim.
Çocuklarımızın geleceği için dua edelim.
Ve birbirimize destek olalım.

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 02.06.2013 16:03:34

Güne başlarken ,bu doğan güneşe şükredelim.
Türk halkının birliği ve bütünlüğü için şükredelim.
Vatanımız için ve yarınlarımız için şükredelim.
Güzel yarınlarımız için dua edelim.
Sağduyuyu ve birlik beraberliği asla elden bırakmayalım.
Sahip olduklarımıza her daim sahip çıkalım....

Taksim Gezi Parkına Bayanlar Destek

Eklenme Tarihi : 02.06.2013 16:06:00

Son üç gündür gelişen taksim’deki gezi parkı protestosuyla başlayan ve orantısız kullanan orantısız  güç hakkında gelişmeler hakkındaki gelişmeleri siz kadınlarımızın duygu ve düşüncelerini paylaşmalarını bekliyoruz.

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 01.06.2013 00:03:44

Huzur dolu bir gün için dua edelim,
Yarınlarınlarımız için dua edelim,
Güne başlarken ansızın sopa maruz kalmamak için dua edelim,
Sokaklarda biber gazına maruz kalmamak için dua edelim.
Çoluk ve çocuklarımız için dua edelim.
Vatanımız ve milletimizin daha kötü yarınlar görmemesi,
Bölünmemesi için dua ed...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 31.05.2013 08:15:36


Bugüne şükredin.
Sevdiklerinizin yanında olduğu için şükredin.
Bu mübarek üç aylarda küslüklere son verin.
Güne başlarken yüzünüzde gülümseme ve içinizdeki huzuru elden bırakmayın.
Güne başladığınız her an anı yaşayın.
Gün içerisinde istemediğiniz hiçbir şeyin kararın...

Kahve Molası Sizleri Bekliyor

Eklenme Tarihi : 30.05.2013 10:11:05

Kahvelerinizi yudumlarken birbirinden güzel hikayelerimiz,şiirlerimiz ve yüzünüzde tebessüm açacak fıkralarımızı sizinlerin ziyaretini beklemektedir.

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 30.05.2013 10:04:02


Her doğan güneşe ve batan geceye şükredin.
Aldığınız her nefese ve verilen nimete
Yaradan’a şükredin.
Evinizdeki çiçeklerinizle ilgilenin.
Çıplak elinizin toprak temasını hissedin.
Ruhunuzu okşayan çiçekler satın alın ve severek büyütün.
Karşılıksız sevgiyi hissedin.
Her gün hiç işiniz olmasa bi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 27.05.2013 21:40:20

Güne başlama şekliniz, günü nasıl geçireceğinizi belirler.
Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın.
Ve hayal edin.
Derinden gelen  huzuru hissettiğinizde olmak istediğiniz yeri, sesleri , yerin çağrıştığı renkleri  ve duyguları hissedin.
Birkaç dakikalık süren kendinizdeki iç yolculuğunuzun huzurunu yaşayın.
Kendinizi ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 26.05.2013 22:43:50

Her gün yeni doğan güneşe,
Yaradan’ın verdiği her nimete şükredelim.
Mübarek bu aylarda kalp kırmamaya özen gösterelim.
Hayatımıza anlam katan insanların değer ve kıymetini bilelim.
İçimizdeki sese ve rehbere güvenelim.
Güne başlarken, her günü kendimizi geliştirmek ve meslek sahibi olmak için çaba harcayalım...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.05.2013 23:43:23

Yarın dolunay zamanı,
Bütün burçları etkisi altına alacak dolunay gerçekleşecek.
Kimiz bitişleri; kimimiz başlangıçlara tanık olacağız.
Dolunay
tutulması gerçekleşirken,
İster istemez gerginlik, kızgınlar ve tahammülsüzlükler elbette yaşayacağız.
Sizlere tavsiyemiz sakinliği elden bırakmayın.
Hayatınızdaki h...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.05.2013 09:52:37

Bugün dolunay vaktine bir gün kala ,yeni başlanglara ve bitişleri hayatınızdaki oluşacak değişimleri kabul edin.
Her gelişimin sizin hayrınıza olacağına inanın.
Güne başlarken şükredin.
Yaşadığınız her olumlu ve olumsuz olaylara şükranlığınızı sunun.
Hislerinize güvenin.
İç sesinizi kendinize rehber edinin.
Gözlerinizi...

Günün Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.05.2013 09:51:40

Bugün dolunay vaktine bir gün kala ,yeni başlanglara ve bitişleri hayatınızdaki oluşacak değişimleri kabul edin.
Her gelişimin sizin hayrınıza olacağına inanın.
Güne başlarken şükredin.
Yaşadığınız her olumlu ve olumsuz olaylara şükranlığınızı sunun.
Hislerinize güvenin.
İç sesinizi kendinize rehber edinin.
Gözlerinizi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 23.05.2013 01:06:44

Her günün önce bir birey olarak size ait olduğunun farkına varın.
Her anınızdan keyif, mutluluk ve huzur alabilmek için nefes aldığınızı unutmayın.
Sonra huzurunuzu, mutluluğunuzu, sevginizi paylaşabilmek için var olduğunuzu fark edin.
Dönüşü olmayan yarınlarınızda kalp kırmadan, düşmanlık beslemeden yaşamayı seçin.
Yaradan’a her gün şükr...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 22.05.2013 00:56:34

Güne Merhaba derken
Yüzünüzde tebessüm,
Kalbiniz de sevgi ve gözlerinizdeki ışık aydınlatsın herkesi
Yeni güne başlamanın değeri bilerek şükredelim.
Her güne başlarken kendimiz için bir şeyler yapma kararı alalım.
Bulunduğumuz ortamdan bir adım daha ileriye gitmek,
Yeni şeyler öğrenmek ve yarınlarımıza k...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 21.05.2013 01:00:55

Yaradan’a şükredelim.
Bize vermiş olduğu güzellikler için,
Nefes alıp, görebildiğimiz için,
Bütün uzuvlarımız için,
Düşünme, görme ve karar verme yeteneğimiz için şükranlarımızı sunalım.
Güne başlarken önce kendimize yatırım yapalım,
Aynanın karşında ne kadar güzel ve değerli olduğumu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 20.05.2013 00:28:57

Yeni gün her birimize ayrı güzellikleri, başlangıçarı veya bitişleri getirir.
Ve her yeni gün bize bir şeyler öğretir.
Bazen yaptığımız çabaların ne kadar boş ve anlamsız olduğunu,
Hayatın bize hazırladığı süpriz kararları,
Uymak ve kabullenmek zorunda kalırız.
Hayat o kadar entresan ki siz erteledikçe hayat bir bir gerçekleri yüzünüz...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 18.05.2013 17:09:38

Güne başlarken, her sabahımıza ,akşamıza şükredelim.
Özgürce hür irademizle topraklarımızda dolaştığımız bugünlere şükredelim.
Ve dua edelim ki ;Allah bu günlerimizi aratmasın.
Değişken hava koşullarına karşı sağlımıza gereken önemi verelim.
Güne başlarken,yaşam enerjinizi kıran,şevkinizi kıran dostluklardan gün iç...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 17.05.2013 00:25:26

Her gün birkaç dakika sevdiğiniz ve sizleri motive eden müzikleri dinleyin.
Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın.
Ve hayal edin.
Derinden gelen bir huzuru hissettiğinizde olmak istediğiniz yeri, sesleri , yerin çağrıştığı renkleri  ve duyguları hissedin.
Doğanın bize sunduğu armağanları keşfedin ve fark edin.
Kuşların cıvıltılarını,
Çiçekl...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 16.05.2013 12:08:26

Bu mübarek günde Allah’ın bize sundukları için şükredelim.
Gün içerisinde inancımızı asla yitirmeden,
Dualar ve recep aynı’da tövbeler edelim.
Allah’ın rahmetine sığınalım.
Gün içerisinde bu mübarek günün önemini ve mucizelerine tanık olalım.
Küslüklere ve savaşmalara bu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 15.05.2013 01:05:17

Her yeni gün yeni başlangıç ve yeni bir gündür.
Dün dünde kalmış yaşanmış ve bitmiştir.
Dünden sadece yaşanmış anılar ve alınmış dersler vardır.
Her yeni güne “ Merhaba” ile karşılarken şükredelim.
Yaradan’ın her şeyi bizim hayrımıza yapacağına inanalım ve İnancımızı asla yitirmeyelim.
Gün içerisinde spor yap...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 13.05.2013 23:04:53

Yaradan’a her sabah uyanır uyanmaz şükredelim.
Şükretmeyi birer alışkanlık haline getirelim.
Gün içerisinde gelişen her olumlu veya olumsuz konuları kabul edelim.
İnancımızı asla yitirmeyelim.
Hiçbir zaman isyan etmeden, her şeyi hayatın akışına bırakalım.
Sabredelim.
Kendimizi ve sağlığımızı önemseyelim.
Gün içerisin...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 13.05.2013 00:52:36

Güne nasıl başlarsan öyle gittiği tezi çok doğru,
Güne başlarken;
Aldığınız her nefese ve verilen nimete Yaradan’a şükredin.
Gün içerisinde her koşulda asla inancınızı yitirmeyin.
Bilin ki sizi sizden daha çok düşünen Rabbiniz var.
Allah'ın mucizelerini görün.
Bazen seyrettiğiniz bir film, ansızın elin...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 10.05.2013 22:20:01

Su gibi akan zaman diliminde,
Geriye kalan sadece güzel anılarımız ve her yeni başlayan günlerimiz,
Güne başlarken,
Allah’ın bize bahşettiği yeni bir güne şükredelim,
Yaşadıklarımızın farkına varmasak bile şükredelim;
Koşulsuz bizlere bakan anne ve babalarımız kıymetlerini bilelim.
Sağlık bir birey olduğumuz için ş&uu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 09.05.2013 23:56:24

Her gün yeni bir başlangıcın habercisidir,

Bugün de Yeni ay'ın...

Belki hayatımızda bitişlere neden olacak belki de başlangıçlara,

Emin olun ki her iki kavramda hep hayrımızadır.

Belki o vakit hayır mı, şer mi anlamayabiliriz ama

İnsan görüyor ki yaşadıkça ertelenen her dileklerimiz hep hayrımızaymış,

Onun içindir ki gü...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 09.05.2013 00:15:45

Her yeni bir başlangıcımıza Allah'ımıza şükredelim.
Güne başlarken gülümsemeyi güzel yüzümüzden eksik etmeyelim.
Bugünün tadını çıkarmaya niyet ederek,
İlk önce önemli olan kendimize vakit ayıralım,
Tepeden tırnağa güzelliğimize önem verelim.
Dış görünümüze kendimiz i&...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 08.05.2013 09:01:49


Her yeni gün yeni bir hayatımızda yeni bir başlangıçtır.
Hayatımızda yeni başlangıçlara ve bitişlere neden olabiliyor.
Siz yaşadığınız ve var olduğunuz sürece şükredin.
Çünkü siz sağlıklıysanız hayat kaldığınız yerden devam edebilir,
Siz mutluysanız gün içerisinde gelişen olayları hoş karşılayabilirsiniz;
Huzur dolu bir yaşantınız var ...

Anneler Günü Hediye Önerisi

Eklenme Tarihi : 07.05.2013 09:32:46

Biz her şey kadınlar ekibi olarak annelerinize şunları alın veya öneride bulunmayacağız.
Ama Anneler gününde bir annenin en çok neye ihtiyaç duyduğu ile ilgili tüyolar vereceğiz.
Bir anne sevilmek ve sayılmak ister, bunu yaşatabilirsiniz.
Bir anne anlaşılmak ister; kendinizi onun yerine koymaya çalışabilirsiniz.
Bir anne kendine vakit ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 07.05.2013 09:31:43


Güne başlarken verilen her nimet ve yaşadığınız ana şükredin.
Her yeni başlangıç olan yeni gününde dualarınızı kendiniz, evlatlarınız ve vatanınız için eksik etmeyin.
Yaşadığımız bu günleri Allah bizlere aratmasın.
Aynanın karşısında kendinize gülümseyin.
Hak ettiğiniz huzuru ve mutluluğu kimsenin bozmamasına izin vermeyin.
Mutlu olmayı ve d&uu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 06.05.2013 00:24:42


Gülün oynayın ve sahip olduklarınıza için şükredin.
Güne başlama şekliniz, günü nasıl geçireceğinizi belirler.
Her gün birkaç dakika sevdiğiniz ve sizleri motive eden müzikleri dinleyin.
Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın.
Ve hayal edin.
Derinden gelen bir huzuru hissettiğinizde olmak istediğiniz yeri, sesleri , yerin ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 03.05.2013 23:46:54

Mutlu bir uyanışa ve bugüne mutlu başlamaya kendinizi şartlandırın.
Ve sahip olduklarınız için ve olacaklarınız için şükredin.
Allah'ın veridiklerini ve vermek istemediklerinin kendi hayrımıza olduğunu kabul edin.
Gün içerisinde istekleriniz olmadığında olsun diye ısrar etmeyin.
Güne başlarken tahammülü elden bırakmayın.
Hayalleri...

Anneler Günü Hediyesi

Eklenme Tarihi : 02.05.2013 22:30:16

Biz her şey kadınlar ekibi olarak annelerinize şunları alın veya öneride bulunmayacağız.
Ama Anneler gününde bir annenin en çok neye ihtiyaç duyduğu ile ilgili tüyolar vereceğiz.
Bir anne sevilmek ve sayılmak ister, bunu yaşatabilirsiniz.
Bir anne anlaşılmak ister; kendinizi onun yerine koymaya çalışabilirsiniz.
Bir anne kendine vakit ayırmak ister; bunu sağlayabilirsi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 02.05.2013 22:29:13

Güne başlarken yaşadığın için şükret.
Güne başlarken,
Kendinin değerini ve kıymetini bil.
Güne başlarken,
Yaşadığın anlamsız sorunların hayrına olduğunu ve bir işaret olduğunu bil,
Güne başlarken,
Mutluluğu ve huzuru başlarının gözlerinde ve yüreğinde arama,
Bir şey olacak ta sen mutlu olacaksın diye düşünme,
Sadece yaşa ve ha...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 01.05.2013 23:46:14

Sahip olduklarınız için her şeye Allah'a şükredin.
Kalbiniz kan ağlasa da düşmanlarınıza belli etmeyin.
Her daim güçlü ve neşeli görünün.
Gün içerisinde sizleri mutlu edecek insanlarla iletişime geçin;
Her koşulda kendinize yeterli bir birey olduğunuza inanın.
Belirsizlik duyguları içinden kaçının.

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 01.05.2013 00:05:52

Güne Başlarken

Bahar havasını içinize çekin,

Vücudunuza giren her oksijeni hissedin ve şükredin.

Hayata sıkıca tutunun ve korkmayın.

Ruhunuzu rahatlatıp, yaşadıklarınızı kabul edin.

Güne başlarken;

Sevilmeye,

Huzura,

Bolluğa ve berekete layık olduğunuzu kabul edin.

Güne başlarken hep bizi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 29.04.2013 23:38:58

Gülün oynayın ve sahip olduklarınıza için şükredin.
Güne başlama şekliniz, günü nasıl geçireceğinizi belirler.
Her gün birkaç dakika sevdiğiniz ve sizleri motive eden müzikleri dinleyin.
Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın.
Ve hayal edin.
Derinden gelen bir huzuru hissettiğinizde olmak istediğiniz yeri, sesleri,...

Bu Yaz Aşırı Sıcaklara Dikkat

Eklenme Tarihi : 28.04.2013 23:37:35

Uzmanlar bu yazın aşırı sıcaklardan dolayı çok zor anların bizleri beklendiğini söylüyorlar. Bu yaz aşırı sıcaklardan dolayı  hamilelik planları olan bayanlarımızın hamilelik planlarını sonbahara doğru yapmasını tavsiye ederiz.
Aşırı sıcaklar hamilelik sürecinde düşüklere, anne ve bebeğin hayati risk taşıyabileceği hep doktorlarımız tarafından uyarılan bir konu o...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 28.04.2013 23:34:33

Güne başlarken hayata gülümseyerek başlayın.
Ardından sahip olduğunuz her şey için şükredin.
Kendinizi özgür bırakın ve içinizdeki huzurun yüzünüze yansımasına izin verin.
Yaşadığınız anı olayları kontrol etmekten vazgeçin,
Güne başlarken inanarak gününüzü yaşayın.
Her şeyin sizin istekl...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 26.04.2013 23:25:10


Baharın güzelliklerini de görüp yaşayabildiğimiz her ana şükredelim.
Sağlık bir şekilde soluduğumuz temiz havaya şükredelim.
Güne başlarken zamanımızı iyi değerlendirelim.
Gülelim, dans edelim ve sevdiklerimizle vakit geçirelim.
Yaşadığınız her hislerinizi kabul edin.
Acınızı, öfkenizi ve üzüntünüzü kendi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 25.04.2013 23:46:16

Güne başlarken yüzünüzden gülümseme,
Gönlünüzden neşeniz,
Dudaklarınızdan şükranlığınız hiç eksik olmasın.
Güne başlarken,
En değerli önce siz kendinizi sevgiyle besleyin,
İçinize doldurduğunuz sevgiyi etrafınıza verin.
Davranışlarınızda saygıyı, nezaketi ve hoş görüyü asla eksik etmeyin.
Güne...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 25.04.2013 00:02:16

Bugün dolunay,
Hepimizin burçlarında bitişlere, yeniliklere ve yeni başlangıçlara vesile olacağı söylenmektedir.Üyelerimizle dolunay ile ilgili her bilgiyi paylaştık.
Bizler her yeni bir başlangıç için bugünümüze ve yaşadığımız ana şükredelim.
Güne başlarken, zihnimizi büt&...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.04.2013 00:45:03

Şükredelim aldığımız nefese,
Gördüklerimize ve göreceklerimize,
Sevdiklerimizle geçireceğimiz her yeni güne daha şükredelim.
Güne başlarken aynanın karşısında güzelliğimizi fark edelim.
Kendimizle barışık bir şekilde güne başlayalım.
Başarmanın, güzelliğin, kabul görmenin asıl sırrı olan kendiyle barışık olmaya çaba ...

23 Nisan Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun

Eklenme Tarihi : 22.04.2013 22:34:35

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun

Atatürk’ün 1922′de Bursa’da çocuklara seslenişi:
Küçük hanımlar, küçük beyler..
Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız.
Memleketi asıl aydınlığa gark edecek sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düş&uu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 22.04.2013 22:32:24

Güne başlarken yeni bir başlangıcımız için şükredelim.
Sağlıklı ve huzur içerisinde uyandığımız bugüne şükranlık duyalım.
Tekrarı olmayan her günümüzde mutlu olmaya önceden karar verelim,
İçimizdeki güce ve sahip olduklarımızın farkına varalım.
Kim olduğumuzu, nereden geldiğimizi asla unutmayalım.
Her k...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 22.04.2013 00:22:04

Herkese iyi hafta başları diliyoruz.
Her yeni güne nasıl başlarsak haftamız peş peşe öylece gider inancıyla,
İyimsimi biz güne başlarken mutlu, huzurlu pozitif ve güven dolu başlayalım.
Dolunay’a da az kalmışken sakinliği elden hiç bırakmayalım.
Yaşadığımız her yeni gün için şükredelim.
Zihninizin boşaltmak ve iç...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 20.04.2013 10:25:27

Herkese keyifli hoşçca  vakit geçirebileceği bir hafta sonu diliyorum.
Güne başlarken, her yeni bir güne şükranlarımızı sunalım.
Hava durumu her ne kadar da iç açıcı olmassa da içinizi ısıtıcak keyifli programlar yapmak sizlerin elindedir.
Kulağınızın basını silecek,
Mum ışığında sevdiklerinizle tarzınıza uygun müzik dinlemeye giderb...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 19.04.2013 08:49:39

Yaşadığımız her ana şükredin.

Tekrarı olmayan bu günlerimizi kıymetini bilerek yaşayın.

Gün içerisinde dert edindiğiniz her sorunu boşverin.

Yaşadığınız sorunların ne kadar önemsiz olduğunu anlamak için bir hastanenin acil servisine gidin ve seyredin.

Gün içerisinde kafamıza taktığımız sorunların ne kadar anlamsız ve ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 18.04.2013 09:18:27

Güne başlarken her yeni bir başlangıca şükranlarımızı sunalım.
Yaşadığımız her anın değeri ve kıymetini bilerek yaşayalım.
Tekrarı olmayın bugünlerinizi en güzel anılar yerleştirecek ve sonradan anımsayacak anlar yaşayın.
Güne başlarken,  duygusal kaoslardan kaçının.
Gün içerisinde sizleri meşgul edecek hobileriniz,işlerinizle ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 17.04.2013 09:19:32

Kendi dünyamız haricinde dönen ve koşuşturmadan fark edemediğimiz zenginliği fark edin.
Ve şükredin.
İç sessinizi dinleyin ve İçinizdeki rehbere güvenin.
Yaşamınızı istediğiniz gibi yaşamaya ve yaşamınızdaki kontrolü elinize alın.
Yeteneklerinizi keşfedin.
Ve en sevdiğiniz işle meşgul olun.
Elinizden gelen her şeyin en güzelini yapın.
Hayalle...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 16.04.2013 09:39:15

Güne bir kez daha "merhaba" deme şansına sahip olduğumuz için şükredelim.
Güne başlarken her zaman kurulu düzenimize şükredelim.
Verdiğimiz kararlardan duygu ve düşünce olarak pişmanlıklar içerisine girmemiz için dua edelim.
Karşılacağımız her zor anları aşma ve kabul etme erdemliğine Allah'ın bize vermesine dua edelim.
Zam...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 14.04.2013 23:16:15

Yeni bir gün yeni bir haftaya daha merhaba diyoruz.

Zaman su gibi hayatımızdan akıp gidiveriyor.

Hayatımızın akışı içerisinde bir düşünsek aslında her sorunumuzun bir çaresi var,

Bir tek sağlık problemleri dışında.

Sağlınız bir bozuldu mu,ne verdiğiniz kararların önemi kalıyor ne de yarınlarınızın.

Tek istediğiniz ise belirsizlikler içerisinden &...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 12.04.2013 22:31:35

Kahvelerinizi yudumlarken bizler sizlerin evlerinize misafir olabiliyorsak ne mutlu bizlere,
Güne başlarken, gülümseyin ve her yeni gününüz için şükredin.
Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın.
Ve hayal edin.
Derinden gelen bir huzuru hissettiğinizde olmak istediğiniz yeri, sesleri, yerin çağrıştığı renkleri ve duyguları hissedin.

Özel Çocuk Annesi Olmak

Eklenme Tarihi : 12.04.2013 10:03:22

Anne olmak ;Hayatta tarifi mümkün olmayan tek duygu  …
9 ay umutla beklenen  ve doğduğu anda bu mucizeyi ne yapacağımızı  bilmez Çaresiz
duygularımız.. Uykunuzu yemeğimizi tüm zevklerimizi bir kenara bırakırız ,
Onun için her şey onuniçindir artık...
Yüzünüze bakıp size  ilk gülümsediğinde dünyanın en...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 12.04.2013 09:12:57


Güne başlarken ilk önce her şey için şükredin.
Sizin aynanın sizi ne kadar güzel olduğunu fark edin.
Güne başlarken ,Enerjinizi kavgalara, olumsuzluklar içerinde geçmesine izin vermeyin.
Bir dahası olmayan her günün keyfini çıkarın.
Güne başlarken sizi mutlu edecek arkadaşlarınızla vakit geçir...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 11.04.2013 01:01:14


Her yeni bir gün yeni bir başlangıç, yeni heyecanları ve yeni kararları getirir.
Bazen kendimizi yaşadığımız anlara öyle bir kaptırırız ki, isteklerimizi, kendimizi ve bulunmak istediğimiz yeri unutuveririz.
Sanki yaşam sonsuz bir armağan edilmiş gibi her şeyle mücadele eder dururuz.
Özellikle kadınlarımız hiç soluksuz büyük bir m&...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 10.04.2013 08:27:25

Bu gün yeni ay,
Umarım bütün dilekleriniz kabul edilir ve yeni ay hepimize hayırlı uğurlu olur.
Her yeni güne şükrederek başlayalım,
Güne başlarken ruhumuzu ve bedenimizi yenileyelim.
Güne başlarken, aynanın karşısında önce sorumlu olduğumuz bize sevgiyle yaklaşalım.
Güne başlarken, tekrarı olmayan yarınlarımızın ve sevdikl...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 09.04.2013 00:14:02

Gün başlarken ilk yapmamız gereken tek şey Şükretmek.
Daha sonra önce kendi ruhumuzu sevgiyle beslemek sonra da sevgi enerjimizi yaymak olsun.
En kıymetli zamanımızı doğru kullanmaya öğrenelim.
Kendimizi eğitmek için vakit ayıralım.
Her şeyin başının önce kendimizi eğitmekten geçtiğini kabul edelim.
Anneler olarak araştıran, yenilikleri takip ede...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 08.04.2013 00:01:09

Güne başlarken ,her doğan güneşe ve batan geceye şükredin.
Aldığınız her nefese ve verilen nimete Yaradan’a şükredin.
Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın.
Ve hayal edin.
Derinden gelen bir huzuru hissettiğinizde olmak istediğiniz yeri, sesleri , yerin çağrıştığı renkleri  ve duyguları hissedin.
Birkaç dakikalık süren kendinizdeki iç...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 06.04.2013 23:03:38

Dışarıda o kadar güzel bir hava var ki insanın kendini dışarıya atası geliyor.
Her gün yeni bir başlangıçsa,
Biz kadınlar da her gün yenilenelim.
Aynanın karşısında sizin ayna sizi gördüğünde sizin ne kadar güzel olduğunuzu söylemesine kulak vermek gibi,
Balkonlarınızda güzel havanın keyfini çıkarmak gibi,
Balkonlarımıza beğen...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 05.04.2013 00:44:28

Güne başlama şekliniz, günü nasıl geçireceğinizi belirler.
Onu için enerjinizi hep olumlu düşünmeye yöneltin.
Çünkü her yeni gün yeni bir başlangıçtır.
Dün yapmak isteyipte yapamadıklarınızı bugün yapın.
Her yeni gününüz için yeni kararlar alın.
G&...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 04.04.2013 00:35:50

Bazen sevdiğiniz insanı başkalarının gözünde ve sevgisini başlarının kollarında bulursunuz.
Değerli insanlar çok kolay yetişmiyor.
Zaman su gibi akıp gidiveriyor.
Bugün  son gününüzmüş gibi  sevmeli,
Sevdiklerinize sıkı sıkı sarılmalısınız.
Sonra bir gün bakıveriyorsunuz ki  sevdiğniz insan ellerinizin arasından kayıp gidivermiş.
On...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 02.04.2013 23:47:19

Güne başlarken her şeyde önce şükredin.
Hayata somurtmak yerine gülümseyin.
Güldüğünüz zaman ne kadar güzel olduğunuzu farkedin.
Baharla birlikte arının.
Sizler için özel ve düşünerek yapmış olduğumuz itiraf bölümünde İtiraf edin ve rahatlayın.
İç sessinizi dinleyin ve içinizdeki rehbe...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 01.04.2013 23:20:35

Her yeni  gün uyanışıza şükredin.
Baharın gelmesiyle kendimizi yenileyin..
Gardoraplarımızda artık giymediğimiz kıyafetleri hediye edin..
Başka insanları mutlu olmalarına vesile olun.
Kendimizi şımartıp,
Yeni sezona uygun kıyafetler satın alın.
Gün içerisinde kendimize düşünme zamanı tanıyıp,
Gözlerimizi kapatı...

Güne Başlarken,

Eklenme Tarihi : 31.03.2013 23:34:30

 

Güne başlarken yaşadığımız her yeni gün için şükredelim.
Yediğimiz her nimet için şükredelim.
Sağlımız için şükredelim.
En büyük zenginlik olan sağlımıza önem verelim.
Ruhen ve bedenen gereken önemi her gün göstermeye çaba gösterelim.
Ruhumuzu sevgiyle besleyelim.
Bedenimi...

Erken Tanı Hayat Kurtarır

Eklenme Tarihi : 31.03.2013 23:32:01

Erken Tanı Hayat Kurtarır

1-7 Nisan haftası Kanser haftası dolayısıyla vücudumuzdaki sinyalleri erken önemsemenin önemini bizlere birkez daha hatırlatmaktadır.
Günümüzde erken tanıyla kanserin tedavisi mümkündür. Özellikle meme kanseri kadınlarımızın korkulu rüyası, her sekiz kadından biri meme kanserinden etkilenmektedir.

...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 31.03.2013 11:37:11

Bu güzel havanın keyfine varmak için kendizi sokağa atın.
Etrafın nasılda bahar çiçekleriyle ince nakış gibi süslenişini seyredin.
Güne başlarken, kuşların cıvıltılarını duyun.
Sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmeye bakın.
Kalbiniz boş ise arzu ettiğiniz aşkınızı ve onunla ne yapmak istediğinizi hayal edin ve çağırın.
Çocu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 30.03.2013 01:19:51

Her  gün doğan güneşe ve batan geceye şükredin.
Bugün aldığınız her nefese ve verilen her nimete Yaradan’a şükredin.
Evinizdeki çiçeklerinizle ilgilenin.
Çıplak elinizin toprak temasını hissedin.
Güne başlarken kendinizi şımartın.
Ruhunuzu okşayan çiçekler satın alın ve severek büyüt...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 29.03.2013 13:35:00

Bugün doğanın bize sunduğu armağanları keşfedin ve fark edin.
Kuşların cıvıltılarını,
Çiçeklerin tomurcuklarını ve etrafımızdaki az da olsa yeşilliği fark edin.
Ve seyredin.
Güne başlarken kendi dünyamız haricinde dönen ve koşuşturmadan fark edemediğimiz zenginliği fark edin.
Ve şükredin.
İç sessinizi dinleyin ve İçinizdeki rehbere güve...

Gıdalarda Raf Ömrünün Uzatılmasına Hayır

Eklenme Tarihi : 28.03.2013 00:47:47

Tükettiğimiz besinlerin artık miladı doldu mu bozulmasını görmek istiyoruz.
Gıdalarda yapılan raf ömrü uzatılmasına artık Hayır.
Kanserojen maddelere artık Hayır.
Tükettiğimiz gıdaların bizleri zehirlemesine Hayır
İnsan sağlığını hiçe saymaya Hayır.

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 28.03.2013 00:46:45

Güne başlarken gülün oynayın ve sahip olduklarınıza için şükredin.
Güne başlama şekliniz, günü nasıl geçireceğinizi belirler.
Her gün, güne başlamadan önce  birkaç dakika sevdiğiniz ve sizleri motive eden müzikleri dinleyin.
Gözlerinizi kapatın ve derin bir nefes alın.
Ve hayal edin.
Derinden gelen bir huzuru hissett...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 26.03.2013 00:29:09

Her yeni güne şükrederek başlayalım ve bunu alışkanlık haline getirelim.

Her yeni bir günü sanki son günümüzmüş gibi yaşayalım. Yaşadığımız anın ve birlikte olduğumuz sevdiklerimizin kıymetini bilelim.

Olumlu düşünerek her olayın hayrına ve her tanıdığımız insanın bir vesileyle hayatımıza girdiğini ve ondan öğrenmemiz gereken mesajları alalım. Dolunay zamanı  ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 25.03.2013 00:04:56

 

Dün adı gibi şeker bir program izledim. Astrolog Sn. Zeynep Turan hn. Dolunay ile ilgili yorumları
Beni son derece çok etkiledi. Astrolog Sn. Zeynep Turan dolunayın bütün burçlarda etkisini böyle yorumluyor.
27 Mart Çarşamba günü dolunay tutulması etkisini 23 Eylül tarihine kadar süreceği söyleniliyor.
...

Kalbi YGS sınav Heyecanına Dayanamadı

Eklenme Tarihi : 25.03.2013 00:02:49

Kayseri ‘de oğlunun Ygs sınav heyecanına dayanamayıp, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden hazin öykü inanıyorum ki hepimizi çok üzdü.
Hem ailesi hem de sınavdan çıkarken bir genç çocuğun karşılaştığı olay yaşadığı psikolojik travma inanılmaz üzücü ve sözün gerçekten bittiği yer.
Ygs sınav heyecanı bir sene verilen inanılmaz...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 23.03.2013 23:58:07

Her gün yeni bir başlangıçtır,
Her yeni güne başlarken
Verilen nimete şükrederek başlayalım.
Ve şükretmeyi alışkanlık haline getirelim.
Yaşanılan günü en güzel şekilde yaşamayı ve sevdiklerimizle hoşça vakit geçirmeyi adet haline getirelim.
Kendi duygularımız kadar başkalarının da duygu,düşünce ve yaşama hakkı olduğunu ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 23.03.2013 00:40:52

Güne gülümseyerek,
Ve şükrederek başlayalım.
Evrenin bize göndereceği sonsuz kaynağı kendimize doğru geçirelim.
Güne nasıl başlarsak günü o şekliyle kapatacağımıza inanarak,
Nezakati ve sağduyu,
Yardımlaşmayı
İnsanlığa dair her ayrıntıyı birebir kullandığımız iletişimizde kullanalım.
Kendimizin güven de olduğuna,
Her koşulda b...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 21.03.2013 23:35:20

Her gün yeni bir uyanıştır.
Güne olumlu düşüncelerle başlamak en güzel başlangıçlardan bir tanesidir.
Günün olumlaması olarak,
Her zaman ki gibi bizlere verilen nimetlere şükredelim.
Her gün aynanın karsında içimizden gelmese bile yüzümüzden gülümsemeyi asla eksik etmeyelim.
Her şeye inat kendimize ola...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 19.03.2013 22:43:20

Güne ne kadar olumlu düşüncelerle başlarsanız günü o kadar az hasarla kapatabilme şansına sahip olabilirsiniz.
Her ne kadar da hayat şartları bizleri zorlasa da,
Hepimizin uğraşmakta olduğu kendice sorunları olmasına rağmen,
Her ne koşulda olursak olalım sanki  her günü son günümüzmüş gibi yaşamalıyız.
Sevdiklerimizi bir daha görmeyecekmiş gibi ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 18.03.2013 23:30:01

Güne ne kadar olumlu düşüncelerle başlarsak günün gidişatını belirleriz.
Her zaman tekrarladığım şükür veya minnettarlığımızı güne başlarken
Hiç bıkmadan ve usanmadan tekrarlayalım.
Verdikleri ve verecekleri nimete şükredelim.
Güne aynanın karşısında gülerek ve kendimizi ne kadar sevdiğimizi söyleyerek başlayalım.
Hayattaki en öne...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 18.03.2013 00:03:19

Güne başlarken yazımız olumsuz haberleri sizlerle paylaşmak yerine ilk önce kendimizde farkındalık yaratmak ve güne başlama biçiminizi olumlu düşüncelere vesile olması düşüncesiyle hayata geçirildi.
Malum güne nasıl başlarsak, günü nasıl geçireceğimizi belirleriz.
Güne keyifli bir biçimde başlayın.
Gülmek ve kahkaha atmak eksersiz...

Hiç Bir Şeye Bağımlı Olmayalım

Eklenme Tarihi : 18.03.2013 00:01:29

Us New World Report'a göre, yaşamımızın sekiz ayını gereksiz postalara açarak, iki yılını gereksiz telefonları cevaplayarak ve beş yılını da sırada bekleyerek geçiriyormuşuz.
Bir gerçek var ki küçük nesilden tutunda büyük nesile kadar herkesin cep telefonlarında birçok vaktini harcamakta. Cep telefonlarına bağımlıyız, internet ortamına bağımlıyız.
O kadar &ccedi...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 16.03.2013 23:22:48

Pazar günün olumlamasıyla başlayalım.
Ve yüzümüzden gülümsemeyi asla unutmayalım.
Ben,yaradanın verdiği her nimete şükrediyorum.
Ben sağlıklı olduğum için şükrediyorum.
Ben kendimi seviyorum ve sevgiyle ifade ediyorum.
Ben yaşadığım her şey benim kararım.
Ve bir başkasının onayına ihtiyacım yok.
Ben izin vermediğim müddetç...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 16.03.2013 12:20:09

Öncellikle herkese iyi bir hafta sonu geçirmenizi diliyorum.
Neyse ki artık bütün burçlar Merkür’ün gerilemenin sonlanmasıyla daha güzel yarınlar bizleri bekleyecek.
Rabbim iz’in verdiği her nimete şükredelim.
Yaşadığımız her anı kabullenelim ve hayrını kabul edelim.
Yaşadıklarımız anlardan şer aramayalım.
Her şeyin başı sağlıklı olmaya niye...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 15.03.2013 09:12:08

Her yeni bir başlangıç için
Şükredelim…
Ardından kendimize ne kadar önemli olduğumuzu tekrarlayalım.
Ve niyet edelim.
İletişimizde nezaketli olacağımıza,
Her koşulda kendimize vakit ayıracağımıza,
Ruhumuzu sevgiyle besleyeceğimize,
Kaş çatmak yerine güler yüzlü olmayı tercih edeceğimize,
İçimizdeki ışığı ve mutluluğu e...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 14.03.2013 13:13:57

 

Her yeni gün yeni bir başlangıçtır.
Ve her gün yeni günün olumlamasıyla güne başlıyoruz.
Her uzvumuza şükredelim.
Bizlere sonsuz sunulan karşılıksız nimete şükredelim.
Her gün aynanın karşısında kendimizi ne kadar sevdiğimizi söyleyelim.
Kendimizi ve ruhumuzu sevgiyle besleyelim.
İçimizdeki benlikle mutluluğu tekrarda...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 13.03.2013 09:14:36

Her yeni bir gün yeni başlangıçtır.
Ve her yeni gün güne olumlama yaparak başlamak;
Günümüzün pozitif geçmesine, ilişkilerimiz de toleranslı olmaya ve ikinci bir gözle başka açıdan bakmamıza yardımcı olur.
Artık bahar havası yavaşça kendini gösteriyor.
Yüzümüze yansıyan güneş tam içimizi ısıtıyor derken;
...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 12.03.2013 00:31:03

Her gün yeni güne olumlama yaparak başlayalım.

Günün olumlamasıyla başlayalım,

Sabah uyandığımızda yüzümüzde gülümsemeyi alışkanlık haline getirelim.

Allah’ın bize sunduğu sonsuz imkânlara şükredelim.

Gün içerisinde tekrarladığımız olumsuz kelimeleri değiştirme kararı alalım.

Ve her olumsuz tekrarlanan kelimelerim...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 10.03.2013 22:09:33

Bugün Yeni ay,
İsteklerinizi istemenizin günüdür.
Kişisel gelişim bölümünde gerekli detayları bulmanız mümkündür.
Yaradan’a her verdiği nimete şükredelim…
Sağlığımıza ve aldığımız her nefese,
Kendimizin ne kadar önemli ve değerli bir varlık olduğunu hatırlayalım.
Önce kendimizi sevmekle güne başlayalım…

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 09.03.2013 01:29:58

Herkese iyi hafta sonları diliyorum.

Bu hafta küçük bir değişiklik yaparak hem Cumartesi hem de Pazar günün güne başlarken yazısını birleştiriyorum.

Ailemle bir günlüğüne ufak bir kaçamak yapmayı planladık.

Yaşadığımızın, aşklarımızın ve arkadaşlarımızın farkına varalım.

Bize sevgisiyle ve arkadaşlığıyla samimi yaklaşanlarla yolumuza devam edel...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 07.03.2013 23:03:29

Yaradan’a her verdiği nimete şükredelim…
Aynanın karşına geçerek kendinizi ne kadar sevdiğinizi,
Ne kadar sağlıklı olduğunuzu ve kendimize duyduğumuz güveni tekrarlayalım.
Her şeyin üstesinden her koşulda gelebileceğinizi söyleyin ve inanın.
Kadınlığınızın gücünün farkına varın,
Ve dişiliğinizi kabul edin.
Bütün sorumlukları &uum...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

Eklenme Tarihi : 07.03.2013 23:02:12

8 Mart Dünya Kadınlar Günü ancak kadının büyük gücü kabul edildiği an anlamlı kadınlarımız için bir tarih olur. Yoksa milyonlarca katledilen kadınlarımızın korunamadıktan dolayı öldürüldüğü bir ülkede Dünya Kadınlar Gününü kutlamayı pek doğru bulmuyoruz. Bizler sözel bir tarihin tekrarının kutlamasından ziyade haklarının ve özgürlü...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 07.03.2013 00:11:31

Her yer yeni güne gülümseyerek başlayalım.
Çünkü hepimizin gülümseyerek günü karşılamaya çok ihtiyacı var.
Yaşadıklarımızı ve yaşayacaklarımızı kabul edelim.
Yaradan’a her verdiği nimete şükredelim…
Aynanın karşına geçerek kendinizi ne kadar sevdiğinizi,
Ne kadar sağlıklı olduğunuzu ve kendimize duyduğumuz güven t...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 05.03.2013 22:44:48

Şükrederek başlayalım yeni güne
Yaradan’a her verdiği nimete şükredelim…
Aldığmız her nefese ve sevdiklerimizi bir kez daha gördüğümüze şükredelim...
Pozitif enerjimizi evrene yayalım...
Güzel olan her şeyi birbirimizle paylaşalım..
Başkalarının düşüncelerini bazı anlar kabul etmeksekte saygı duyalım.
Ve en azından kabul ediyo...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 05.03.2013 09:44:36

 

Yaşadıklarımızı ve yaşayacaklarımızı kabul edelim.
Yaradan’a her verdiği nimete şükredelim…
Güne güzel düşüncelerle başlayalım.
Aynanın karşına geçerek kendinizi ne kadar sevdiğinizi,
Ne kadar sağlıklı olduğunuzu ve güven duyduğunuzu
Her şeyin üstesinden her koşulda gelebileceğinizi söyleyin ve inanın.
Mutluluğunuzu ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 04.03.2013 00:03:12

Her yer yeni güne gülümseyerek başlayalım.
Her şeye inat, üzülmek yerine gülelim.
Yaşadıklarımızı ve yaşayacaklarımızı kabul edelim.
Yaradan’a her verdiği nimete şükredelim…
Yeni bir haftaya güzel düşüncelerle başlayalım.
Aynanın karşına geçerek kendinizi ne kadar sevdiğinizi,
Ne kadar sağlıklı olduğunuzu ve güven duydu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 02.03.2013 23:49:05

 

Güzel bir uykuya doyduktan sonra güzel bir pazar kahvaltısının ardından,
Umarım günün bir anında yazılarımızla evlerinize misafir oluyoruzdur.
Belki yalnızlığınızı gideriyoruzdur belki de sorularınızın cevap buluyorsunuzdur.
Bugünlerde hava hepimizi şaşırtıyor,
Dışarıyı seyrettiğimizde güneşli bir havaya aldanıp; bir anda kıyafetlerimizi azaltıyoruz.
Oys...

Güne Başarken

Eklenme Tarihi : 01.03.2013 23:21:02

Herkese iyi hafta sonları diliyorum.
Mart ayı umut ederiz ki yeni güzel başlangıçlara vesile olur.
Bazen gün içerisinde yaptığımız çabalarımız ve ikili ilişkilerimizde birçok karamsarlığa düştüğümüz anlar olabiliyor,
Sanki her yaptığımız boşa geçen zaman kaybı olarak düşünebiliyoruz.
İşte olumlu düşünmenin en önemli tara...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 01.03.2013 00:26:57

Bir ayın ve bir haftanın daha sonuna geldik.
Zaman su gibi akıp giderken,
Ertelemek zorunda kaldığımız hayallerimizin ve isteklerimizin peşinden gidelim.
Yapmak istediklerimizi ve ertelemek zorunda kaldığımız hayallerimizi listeleyelim.
Çevremizdeki insanların ne düşündüklerine takılmadan kendi yolumuzda ilerleyelim
Ve karar verelim ve isteklerimizi gerçekleştirelim.
...

Sağlık Çalışanlarımıza Karşı Şiddete Son

Eklenme Tarihi : 28.02.2013 00:34:03

 

Sağlık çalışanlarımız emekleri asla ödenemeyecek ve yerleri dolduramıyacak kadar hepimiz için önemlidirler.
Her sağlık çalışanımız işini tam anlamıyla yaptığı söylenemez; ama
onlar iyi günlerinde de kötü günlerinde sizleri güler yüzle karşılamaya çalışan,her sorularınıza bıkmadan usanmadan cevap vermeye çalışanlardır.
Ay...

Güne Başarken

Eklenme Tarihi : 28.02.2013 00:28:53

Haftanın başı, yok ortası derken bir haftanın daha sonuna geliyoruz.
Çarşamba günleri herkesi ekranlara kilitleyen Muhteşem Yüzyıl dizinin ardından söylenebilecek tek söz Allah hepimizi gözünü hırsla bürüyen kötü niyetli insanların şerrinden korusun olsa gerek.
Maalesef, bu tür insanlar başkalarının hayatlarını çekilmez kılabiliyor
Neyse ki bu ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 27.02.2013 13:51:14

Zaman su gibi akıp gidiyor.
Bir ayı daha bitiriyoruz.
Hayatta tekrarı olmayan tek şey  zaman ve yaşadığımız anlar…
Onun için her günün iyimsimi tadını çıkaralım.
Hayatta hiçbir şey için fazla düşünmeye kendimizi yıpratmaya değmiyor.
Sadece olan bize oluyor ve üzüldüğünle kalıyorsunuz.
Bir bakıyorsun ki;
&Uu...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 26.02.2013 09:00:32

Hayatımız yenilikler ve zorlu süreçlerden geçiyor.
Bu zorlu süreçler içerisinde yapmamız gereken tek şey olumu düşünmek ve kısır döngünün içerisine girmeden yara almadan çıkabilmektir.
Her zaman ki gibi güne şükrederek başlayalım,
Şükredelim ki bizim enerjimizle evren bize fazlasıyla geri dönsün.
Kendimizi ol...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 25.02.2013 01:23:09

Yalancı baharın etkisiyle hepimiz özlediğimiz bir Pazar günü geçirdik.

Soğuk havaların etkisiyle evlerimizde vakit geçirmeyi tercih ederken; yalancı baharın güzelliyle kendimizi dışarılara attık.

Yalancı baharın keyfini Çarşamba gününe kadar süreceği ve balkanlardan gelecek soğuk havaların etkisiyle tekrardan yağışlı havaların geleceği söyleniliyor.

...

Süt Bankası Açılıyor

Eklenme Tarihi : 25.02.2013 01:14:54

 
Artık Türkiye’de 8 Mart itibariyle ilk önceliği İzmir’de faaliyet gösterecek “ Süt Bankası” açılıyor.
Anneler fazla gelen sütlerini süt bankasında değerlendirebilecek. Anne sütünden mahrum olan bebeklerimiz faydalanacak.

Umarız süt bankası kayıtları muntazam şekilde tutulur ve kayıtlar hiçbir şekil kaybolmaz. Aksi takdirde &c...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 24.02.2013 00:28:57

Herkese iyi pazarlar
Biz yine sizinle güne başlıyoruz.
25 Şubattan itibaren dolunay ay bütün burçlarda etkisini göstermeye başlayacak söyleniyor
Hatta bugünden itibaren gerilemeler başlandığı söyleniliyor.
İyi simi bugünlerde hayatımızla ilgili kararlar almayalım.
Yeni başlangıçlara karar vermeyelim.
Sadece yapmanız gereken işlerimizi yapal...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 22.02.2013 23:14:31

Herkese iyi tatiller diliyorum.
Umarım tatilinizin keyfini çıkarmaya başlamışsınızıdır.
Cumartesi günün en güzel tarafı istediğiniz saate uyanıp, istediğiniz vakit sabah kahvaltınızı yapabilmek değil midir?
Değişmeyen tek yapmamız gerekenler arasında;
Yaşadığımız her günün başlangıcına ve akşamına şükretmek.
Her yeni günde kendimize yatırım yapmayı asla ihmal ...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 22.02.2013 00:07:12

Yoğun bir temponun ardından bir haftanın daha sonuna geldik.
Olumlu veya olumsuz koca bir haftayı daha birlikte devirdik.
Artık ruhumuzu ve bedenimizi özgür bırakma günü geldi.
Hafta sonu tatilinde istediğimiz gibi yaşama ve sevdiklerimizle birlikte olma fırsatı bulacağız.
Malum aşırı soğuklardan dolayı herkes gribal enfeksyonundan yatak dövşek yatıyor.
İnanılmaz bir salgın va...

Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 21.02.2013 00:04:44

Her doğan güneşle başladığımız güne;

Aldığımız nefese, yaşadığımız her olumlu veya olumsuz her şeye,

Sevdiklerimizle tekrar olabilmeye ve vakit geçiriyor olmamıza şükredelim.

Şükredelim ki fazlasıyla geri dönsün bize;

Gün içerisinde yüreğimizden şefkati, merhameti ve dağ duyulu olmayı unutmayalım.

İlişkilerimizde sevgimizi koşulsuzca...

Bayat Ekmekleri Atmayalım

Eklenme Tarihi : 20.02.2013 13:03:24

Bayat ekmeklerimizi atmayalım ve israfın önüne geçelim.

Evimizdeki bayat ekmeklerimizi bir çok yemek yapma aşamsanında kullanabiliriz.

Köfte harçlarımızda, çorbalarımızda,yumurtalı ekmek v.s. gibi bir çok alanlarda kullanarak israfın önüne geçebiliriz.

Haydi Bayanlar Bayat Ekmek İsrafına Hayır ....diyelim

Pazartesi Sendromu

Eklenme Tarihi : 17.02.2013 23:50:48

 

Her hafta sonunun ardından Pazartesi günleri bizlere hep zor gelir.
Yatağımızdan homurdanarak kalkarız ve yeni bir hafta ve yeni bir güne başlamak pek istemeyiz.
Her evde yaşanan koşuşturma ve bir yerlere yetişme telaşı gözümüz de büyür de büyür.
Bir gerçek var ki haftaya ne kadar olumlu başlarsak diğer günlerimizi kullandığımız kelimelerle ol...

Yabancı Uyruklu Bayanlara Dikkat

Eklenme Tarihi : 17.02.2013 23:48:58

 

Son birkaç senedir ülkemize çalışma maksadıyla gelen yabancı uyruklu bayanlarımıza, Türk bayanları dikkat etsin.
Özellikle Moldova, Rusya, Türkmenistan, Ukrayna, Azerbaycan, Kırgızistan ve Suriye kadınları Türk erkeklerin vazgeçemedikleri kadınlar arasındaymış.
Zaten bu sebepten dolayı turist vizelerine 6 ay sınırlama getirilmiş. Aslında evimizin kapılarını a&cc...

Kadına Erken Emeklilik Müjdesi

Eklenme Tarihi : 15.02.2013 22:45:07

Çalışan kadınlarımızın çocuk sahibi olmak isteyenlere kademeli emeklilik hakkı doğacak. Çocuk sayısına göre erken emeklilik hakkı tanınacak imkânlar kadınlarımıza doğuyor.

Bakalım bu güzel müjdenin şartları neler olacak.

 

Hava Sıcakları Düşüyor

Eklenme Tarihi : 15.02.2013 09:43:15

Hava sıcakları bu hafta sonu kadar düşüyor. Sel uyarısı yapıldı aman dikkat...
Bir tek Pazar günü İç Anadolu’da güneş yüzünü gösterecek.
Yağmurlu havalarda araba kullanırken hem kendi can güvenliğimize hem de başkalarının can güvenliğine dikkat etmek bizlerin en büyük insanlık görevdir.

 

 

Her Şey Kadınlar İçin Bir Yaşında

Eklenme Tarihi : 14.02.2013 01:19:29

Biz  herseykadınlaricin.com’u bir ümit ile hayata geçirdik.
Büyük bir havuzun içerisine bir çakıl taşı attık ve sesimizi siz değerli takipçilerimize ve üyelerimize duyurmak ve büyük bir aile olmayı hedefledik.
Ve sizlerin desteğiyle büyümeye başladık. Her geçen gün geniş bir aile olma yolunda sağlam adımlarla büyüyoruz.
...

Sevgi Emek İster

Eklenme Tarihi : 13.02.2013 00:12:00

Herkesin yüreğinde sevdiği ve kalp atışlarının ritmini değiştirdiği birileri mutlaka vardır veya olacaktır.
Sevgililer gününe bir gün kala hepimizin ortak söylediği bir söz “ Seni Seviyorum “ sözüdür.
Sevililer gününde sevgimizi bir şekil alacağımız hediyelerle anlatma çabası içerisine gireceğiz.
Aslında sevgi gerçekten emek ister...

Okullar Açılıyor

Eklenme Tarihi : 10.02.2013 22:56:02

2012-2013 yılı eğitim –öğretim yılı yarından itibaren başlıyor. Yarıyıl tatili 11 Şubat itibariyle sona eriyor.
Ve milyonlarca öğrencimiz ve ebeveynleriyle beraber zorlu mücadele artık başlıyor.
Bütün öğrencilerimize hayırlı ve uğurlu geçmesi dileğiyle…

Yarın Yeni Ay

Eklenme Tarihi : 09.02.2013 22:12:25

Yarın 10 Şubat yeni ay olumlaması yapmanızı tavsiye ediyorum.
Hayatınızda değiştirmek istediğiniz her ne var ise olmuş gibi düşünün, beyaz bir sayfa olumlu duygularınızı yazın ve o kâğıdı yakın ve denize atın.
Her şey gönlünce olsun…

Her Gün Bir Kadın Katlediliyor

Eklenme Tarihi : 07.02.2013 00:24:56

Değişen hayatımızda bir sevgi vardı;  o da kirlendi. O kadar ucuz ve paçavra edildi ki sevgi artık anlamını yitirdi.
Her şeyi tükettiğimiz gibi aşklarımızı, sevgilerimizi, insanın insana olan saygısını ve yarınlarımızı da tükettik.
Bildiğimiz değeri unuttukça bizde bittik.
Son iki senede kadına dair o kadar anlam değişti ki…
Kadın nedir? Sevgi nedir? Anne nedir? Soruları ar...

Madde Kullanan Gençlerimizi Nasıl Anlayabiliriz

Eklenme Tarihi : 31.01.2013 13:33:42

 

Madde kullanıp kullanmadığını anlamanın en kesin sonucu tükürük,saç ve idrar testleri yapmaktır.
Üç farklı boyutta değişim gözükmektedir.
Sosyal değişim
Davranış yönünden değişim
Fiziksel görünüm değişim
Öncelikli meydana gelen değişim sosyal ve davranışsal değişim gözlendiğinde madde bağımlılık sürec...

Madde Bağımlılığına Hayır

Eklenme Tarihi : 31.01.2013 13:29:17

Son zamanlarda gençlerimizi ve sanatçı camiasına kadar uzanan madde kullanım problemlerine değinmek istedik.
Maalesef madde kullanım problemi hiçte düşündüğümüz kadar uzağımızda değil, çok yakınlarımızda.
Benim evladım kullanmaz diye asla düşünmeyin her an her şey olabilir. İşte bu nedenden dolayı yaşları kaç yaşında olursa olsun ; biz anne ve babaların te...

Domuz Gribi Tekrardan Gündemde Dikkat

Eklenme Tarihi : 29.01.2013 23:31:41


Bu sene gribal enfeksiyon hepimiz nasibimiz aldık. Fakat bugün haberlerde Domuz gribinin yeniden başladığını ve birkaç kişinin karantinaya alındığı haberini duydum.
İstanbul’da şimdiden birkaç kişi nasibini almış.
Doktorların önerine gelince;
Kapalı alanlarda bulunmamak,
Ellerimizin sık yıkanması,
Öpüşmemek ve tokalaşmamaktır.
Kısacası yakın tem...

Beyaz Et Yerken Dikkat

Eklenme Tarihi : 29.01.2013 23:30:35

Türkiye’nin önde gelen tavuk üreticilerinden olan Şeker Piliç’in artık üretimi durdurduğundan dolayı
Soframızın vazgeçilmezi tavuklarımız fiyatlarında hem artış görüldü hem de daha çok yansıyacağı söylenmekte.
Beyaz et ve kırmızı ette artık bizler için hayal olacağı gözüküyor.
Ayrıca tavukların kuluçka sayısı dü...

Sömestr Tatilinde Neler Yapabilirsiniz

Eklenme Tarihi : 28.01.2013 00:11:10

İyi ya da kötü koca bir senenin ilk yarısını bitirmiş bulunuyorsunuz.

Yorucu bir çalışma temposundan sonra çocuklarınızla beraber onbeş günü nasıl değerlendirebilirsinize gelirsek;

-Güne istediğiniz an başlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

-Çocuk oyunları tiyatrolarına götürme imkânı bulabilirsiniz.

-Küçük seyahat...

Araba Kullanırken Dikkat

Eklenme Tarihi : 24.01.2013 00:26:45

Geçen günlerde Kara bükte meydana gelen kazada baba oğullunun arabasına çarparak hayatını kaybetti.
Ne kadar üzücü bir rastlantı ve kader…
Ve ömür boyu kabullenmesi zor bir gerçek…
Omuzlarda taşınamayacak kadar ağır bir keder,
Sadece bu sebepten dolayı bile kaderin bize ne tür sürprizlerle geleceğini tahmin dahi edemezken öze...

Mevlid Kandiliniz Kutlu Olsun

Eklenme Tarihi : 22.01.2013 23:40:43

Mevlid Kandilimizin öncellikle barışa,huzura,sağlıklı ve bolluk içerisinde yaşamamıza vesile olmasını temenni ederim.

Herkesin Mevlid Kandilini Kutlarım.

Deprem Dedeyi De Kaybettik

Eklenme Tarihi : 22.01.2013 00:07:54

Prof.dr. Ahmet Mete Işıkkarayı 'da kaybettik.1999 depremiyle tanıdığımız en zor anlarımızda bizleri bilgisiyle aydınlatan ve bizlere depremle nasıl mücadele edeceğimiz hakkında sempatik duruşuyla bilgi veren Deprem Dedemize Kaybettik.
Geçen haftadan bu güne ne kadar değerli insanlarımızı kaybediyor olduk.
Hepimizin başı sağolsun.Allah'tan rahmet diliyorum ve mekanı cennet olsun..
Biz şimdi se...

2013 Yılı Tasarruf Yılı Ama

Eklenme Tarihi : 21.01.2013 00:56:51

Umarım herkes için güzel bir Pazartesi başlangıcı olur.
Aslında sizlerle Beyaz ekmeğin Out ,kepekli ve az tuzlu ekmeğin İn  olduğunu paylaşacaktım.
Ve tabii diğer yeni gelen zamları..
Evet,2013 yılı tasarruf yılı olduğunun herkes farkında; ama artık oradan kıs buradan kıs buna da yetiş derken;
Ay buna da zam geldi derken
Yetişemez olduk artık,
Hem girdi yok hem de gider &ccedi...

Gribal Enfesyon Salgın Alarmı

Eklenme Tarihi : 16.01.2013 13:13:07

Okullara giden çocuklardan tutunda ana okulla giden her çocuktan hemen hepsi gribal enfesyon salgınından nasibini almış vaziyette…
Ana okullar ara veren çocuklarla dolmuş taşmış. Benim oğlumda yaklaşık 20 gün öncesi nasibini alanlardan. Şimdi doktorumuzun önerisine göre anaokullu biraz ara vermek zorunda kaldık.
Çünkü bu virüs maalesef tüketilen antib...

Duygu Ve Düşüncelerinizi Paylaşın

Eklenme Tarihi : 13.01.2013 23:20:50

Hepimiz bu ülkenin bir ferdiyiz.

Kadınız, Eşiz, Anneyiz..

Her gün bin bir türlü sorunlarla karşı karşıya bulunup göğüslemek, sineye çekmeye zorunda kalıyoruz.

Kimimiz günü az hasarla kapatabilirken ;kimilerimiz ise büyük hasarlarla günü kapatabiliyor.

Şiddet, hakaret, açlık, tecavüz, maddi sıkıntılar, v.s belki de bedel...

Düşük Haplı Kürtaj

Eklenme Tarihi : 11.01.2013 23:40:18

İstenilemeyen hamileliğin sonlandırılması çalışması başlatıldı. Lokal ve anestezi yerine düşük haplı kürtaj tartışılıyor.

2 gün içerisinde sonlandırılacak söylenmekte. 8.hafta sonrası tehlike söz konusu olduğu söylenmekte. 

Bunu yaşamış biri olarak düşüncelerimi Forum’da paylaşıyorum.

İçerikle ilgili yorumla...

Doğum İzni Uzatılma Düşüncesi

Eklenme Tarihi : 11.01.2013 23:38:31

Doğum izni 4 aydan 6 ay’a uzatılması planlanıyor.

Doğum izni süresince izine çıkmış bayanların yerine geçici çalışanların yerleştirilmesi ve izne çıkanların ise sigortası devlet tarafından karşılıyor olması planlanıyor.  

Bir bebeğin annesinin kokusuyla, şefkatli ellerinin arasında uzaması kadar güzel bir gelişme olamaz.

Ancak doğum izni süresi dolmuş old...

Sömestr Tatili Ne Zaman Başlıyor ve Bitiyor

Eklenme Tarihi : 10.01.2013 23:47:20

2012-2013 yarıyıl tatili olan 25 Ocak Cuma günü çocuklarımız başlayacak.11 Şubat 2013 günü itibariyle ise 2013 sömestr tatili sona erecektir.
Velilerimiz karne belgesi için herhangi bir ücret ödemeyecek.

Maganda Kurşunlarına Hayır

Eklenme Tarihi : 10.01.2013 00:54:52

Yeni yıl eğlencesine bir anda gölge düşen İzmirli Arif’in beyin ölümü gerçekleşti.
Herkes gibi oda hava’ yi fişek gösterilerini seyretmek ve yeni yılı karşılamak isterken,
Nereden bile bilirdi ki bir maganda kurşunu ona isabet edip hayatına mal olacaktı.
Belli ki artık dışarılarda veya balkonlarımızda pek güvende değiliz. Can güvenliğimiz yok.
Eğlenme...

İstanbul'da Deprem Oldu.

Eklenme Tarihi : 08.01.2013 16:30:55

İstanbul'da Deprem Oldu.

Belli ki çok kuvvetli bir deprem oldu.Bir dakikadan fazla artarak devam etti.Söyelnilenlere göre 6.1 şiddetinde...!
Peki depreme hazırlıklımıyız...
Tekrar olur mu?
Allah hepimizi korusun..!

İstanbul Karlar Altında

Eklenme Tarihi : 08.01.2013 13:43:46

 Dışarıda lapa lapa kar yağışı devam etmekte. Yapılan çalışmalar kar yağışı olmasına rağmen hayat devam etmekte. Okullar kar nedeniyle tatil olması çocuklara yaradı. Dışarıda soğuk havaya aldırış etmeden karla oynayan çocuklarla dolu…

Neyse ki artık grip salgıları yağan bu kar nedeniyle biraz daha kırılacak ve artık bu kadar salgın olmayacak. Muazzam bir görüntü var dışarıda; kar ta...

Yeni Bir Gün Yeni Bir Hafta

Eklenme Tarihi : 06.01.2013 23:34:11

Bu hafta soğuk hava dalgaları İstanbul’u esir alacağını ve aynı zaman da kar uyarısı yapıldı. Yapılan uyarılara  rağmen hala görünürde  kar taneleri kendini göstermedi.
Dışarıda buz gibi bir hava;soğuk havaya rağmen dışarıya çıkanlara “off “dedirtecek cinsten…
Hepimiz son zamanlarda haberlerde  en çok ev yangınlarının ölüme sebebiyet verdiğin...

Kadın Cinayetlerine Hayır

Eklenme Tarihi : 03.01.2013 00:03:24

 
Her geçen gün biraz daha artarak önümüze çıkıyor “Kadın Cinayetleri” …
Hem de senelerdir aynı yastığa baş koyduğu eşleri tarafından…
Hayatlarını iyi ve kötü günlerde beraber göğüslemeye söz verdiği eşleri ,
Aşkları ve çocuklarının babaları tarafından;
Neden ise?
Kadının yaşadığı eşine, yuvas...

Bugün Barış Manço’nun Doğum Günü

Eklenme Tarihi : 02.01.2013 14:10:14

Gönüllerimize taht kuran Barış Manço’nun 70’inci Doğum Günü,7’den 77’e kadar herkesin gönlünde  taht kuran ve unutulmayan şarkıları ve programlarıyla  kalbimizde seni yaşatıyoruz.
Mekanın Cennet olsun…

2013 Yılı Eğlencesine Gölge Düşüren Olaylar

Eklenme Tarihi : 01.01.2013 21:38:45

Yeni bir seneye giriyor olmamız belli ki insanların hayata bakış açısında bir değişime neden olmuyor. Sadece yıllar devriliyor fakat zihniyet hep aynı…
Aşırı alkol tüketiminde kendini kaybetmiş gençlerimiz, bir taraftan bayanlara yönelik taciz.
Maganda kurşununa maruz kalan evlatlarımız, yeni bir yıla girerken işsiz kaldığını öğrenenler ve hiçbir şeyden habersiz yeni doğan bebekleri...

Hoş Geldin 2013 Yılı

Eklenme Tarihi : 01.01.2013 14:09:50

Bütün güzelliklerinle hayatımıza güzelliklerinle hoş geldin…
Umarız her yeni gün yeni birer başlangıçlara vesile olur.

En güzel geçen sene olarak zihinlerimize kazınırsın.

Yeni Yıl Eğlencesi Hüsrana Uğramaması İçin

Eklenme Tarihi : 30.12.2012 20:35:26

Alkollüyken araç kullanmamaya özen gösterin.
Alkol alanlar için içtikleri Alkolün sahte mi olup olmadığında dikkat edin.
Alkol tüketimini fazla yapıp kontrolünüzü kaçırmayın….
Kadınların eğlencesine gölge düşürecek bir girişimde umarım yaşanmaz…
Yeni Yıla Sayılı saatler kala kalp kırmayın…
Aralarınd...

Yeni Yıla Sayılı Gün Kala Şükredelim

Eklenme Tarihi : 28.12.2012 22:35:52

Geçirdiğimiz her gün ve bitireceğimiz 2012 senesi için gelin şükredelim…

Şükredelim ki yeni bir seneyi daha çok iyilik ve güzelliği kendimize çekelim.

Maneviyat bölümünde şükretmekle ilgili bilgiyi rahatlıkla edinebilirsiniz.

İyi bir hafta sonu dilerim.

Sevgiyle Kalın

 

2012 Yılına Veda Ederken Bir Dilek Tut

Eklenme Tarihi : 26.12.2012 01:08:51

2012 yılında ertelediğiniz hayallerinizi ve istediklerinizi 2013 yılında gerçekleştirmek adına bugünden karar verin.

2013 yılına ait hedeflerinizi bugünden belirleyin. Ertelemek yerine gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Uzun zamandır yapmak istemiş fakat zaman bulamamış olabilirsiniz? Veya motivasyonuz yeteri kadar olamayıp size hayal kırıklığı yaşamış olabilir?

Sahip olmak istediğiniz; fa...

Yeni Yılda Bayanlar Tacizcilere Dikkat

Eklenme Tarihi : 26.12.2012 01:02:04

Her sene yeni yıl kutlamasına gölge düşüren tacizciler bayanlarımızın hem zor anlar yaşatıyor hem de korkulu rüyası oluyor.

Bayanları sadece cinsel obje olarak gören ve eğlence tozunu kaçırıp yeni yıl kutlamalarına çirkin görüntülere sebep olan tacizcilere polis teşkilatımız göz açtırmayacak.

5000 yakın sivil polisimiz bayanlara karşı yönelen &ccedi...

Yeni Yılda İçkili Araba Kullanmayalım

Eklenme Tarihi : 24.12.2012 00:48:37

Koca bir seneyi devirmenin eğlence dönüşü bir faciaya dönüşmemesi için içkiliyken araba kullanmamaya özen göstermeliyiz.
İçkili araba kullanımı sadece bizim can güvenliğimizi tehlikeye sokmaz; diğer sürücülerin ve yayalarında can güvenliğini de tehlike altına sokmuş oluruz.
Bundan dolayı İçkili araba kullanımına Hayır…

&...

Yeni Yılda Sahte İçki Yapımına Dikkat

Eklenme Tarihi : 24.12.2012 00:45:07

Hepimiz 2012 yılına veda ederken ve 2013 yılını karşılayamaya hazırlanırken bazı konulara dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.
Alkol kullanımında biliyoruz ki her sene olduğu gibi “Sahte İçki Yapımı “ birçok insanın hayatına mal olmuştur. Ama ne yazık ki göz göre göre Sahte İçki Yapımı hala devam etmektedir. En azından alkol tüketmeden önce önemli birkaç ayrıntıya di...

İstanbul Kar’a Teslim Oldu

Eklenme Tarihi : 21.12.2012 00:42:36

İstanbul yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve ortaokul dereceli okullarda eğitime Pazartesi gününe kadar tatil edildi. Kar yağışı yarında yoğun bir şekilde devam edileceği söyleniliyor.
Her zaman ki gibi meteoroloji uyarısına rağmen kara hazırlıksız yakalandık.
Yoldaki buzlanma nedeniyle zincirleme kazalar meydana geldi.
Her zaman ki gibi arabalarına kış lastiği taktırmayanlar buzlanmış yolda zor anlar ya...

Kullanmadığınız Eşyaları Verin

Eklenme Tarihi : 19.12.2012 23:38:43

Havalar iyice soğudu; dışarısı buz gibi rüzgârlı ve fırtınalı…
Hepimiz için soğuk ve sıkıntılı bir hava şartları.
Fakat üstü başı sıkı giyinebilenler için biraz daha rahat bir geçiş olsa gerek.
Fakat üstü başı bu soğuk havalar için yeterli giyinemeyen, alamayan binlerce insanımız var.
Evimizde kışlık giymediğimiz her ne var ise ayakkabı, palto,...

Güzel Bir Hafta Sonu Dileklerimle

Eklenme Tarihi : 15.12.2012 12:37:08

Bu güzel havanın tadını sevdiklerinizle çıkarmak için sokağa çıkalım.

Yüzümüze yansıyan soğuk havanın yüzümüzün her dokusuna işleyerek yaşadığımızı hissedelim.

Yeni yıl alışverişleri için, kalabalığa karışmak için, bulunduğumuz ortamdan kopmak için nedeni her ne olursa olsun dışarıya çıkıp temiz buz gibi havayı ciğerlerimize &ccedi...

Evsizlere Yardım Eli Uzatalım

Eklenme Tarihi : 09.12.2012 17:56:09

Çetin soğuk havalar artık herkesi zorlamaya başladı.

Sıcak evlerinde olan insanlar için bir nebze daha iyi bir durum. Tabbii el yakan doğal gazları yakabilirlerse...

Oysa sokakta yaşamak zorunda olan insanlarımız için ise gerçekten çok zor bir durum.

Fakat soğukta evsiz barksız insanlar gördüğünüzde Türkiye ‘nin her yerinden arayabil...

Yargıtay’dan Bayanlara Şok Karar

Eklenme Tarihi : 07.12.2012 22:22:18

Bir bayan yıllardır eşine, çocuğuna ve ailesi için hep ikinci plan olmanın hiçbir değeri olmadığının kararı Yargıtay’dan geçti.

Kadın;  temizlik, yemek ve çocuk bakımında eşinden boşanma durumunda “katılma alacağı talebini red edildi.

Oysa kadın eşinin iş yaşamında büyümesinde ve ev ekonomisine en fazla katkısı olan insandır. Kadın iş hayatında olsa bile evi...

Aman Bayanlar Fal Baktırmak Yasak

Eklenme Tarihi : 04.12.2012 23:01:16

Artık kendimizi avutmak uğruna kafeteryalarda veya evlerde para karşılığı fal baktırmak yasak ve yaptıranlara da yasal işlemler yapılacak.
Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben ise insanların bu sevdadan vazgeçmeyip, gizli gizli falcılara gideceklerini ve daha cazip geleceğini düşünüyorum.
Ayrıca fal baktırarak geçimlerini sağlayan insanlar; şimdi nasıl para kazanacak…

Cevher Kuyumcu'da İndirim Fırsattı

Eklenme Tarihi : 03.12.2012 21:35:47

Altın ve Pırlanta Mücevherlerinde Sizler İçin İndirim Fırsattı Yarattık

Cevher Kuyumcu'dan %25 ve %15 indirimleri sadece Üyelerimiz İçin geçerlidir.

Bu fırsattan yararlanmak için sizin mail adresinize gönderilen şifreyi söylemeniz yeterli olacaktır.

Cevher Kuyumcu ‘da Nakit alışverişlerinizde
...

Altın ve Pırlanta Takılarda Fırsat

Eklenme Tarihi : 02.12.2012 22:53:11

Sizleri yeni yıl alışverişinizde yalnız bırakmayacağız.

İşte size fırsat…

Sadece Herşeykadinlariçin üyeleri için geçerli olan İndirimli altın ve pırlanta takılarda indirimli sahip olma imkânı,

Yer ve gerekli detaylar Salı günü açıklanacak. Sizde bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız;

Ücretsiz Üye olun…

Her üye...

Bir Ayı Daha Devirdik

Eklenme Tarihi : 29.11.2012 23:26:54

Koca bir ay hatta sayılı günler sonra koca bir seneyi daha devireceğiz.
İyisiyle kötüsüyle ve çetin zorluklarıyla günler nasılda tükeniyor.
Şimdi ise yeni yıl bir yıla nerde nasıl ve kimlerle gireceğimizin planları içerisine girelim.
Sevdiklerimizi küçük hediyelerimizle yüzlerinde tebessüm nasıl bırakırız onları düşünelim.
Yeni y...

Çarşamba Günü En Sevdiğim Gün

Eklenme Tarihi : 29.11.2012 00:28:53

Şu Muhteşem Yüzyılda olmasa dünyanın dertlerini unuturacak ve bizi alıp başka diyarlara götürecek bir dizi daha tanımıyorum.

Konuları o öyle güzel işlemişler ki nakış gibi…

Kurgu murgu bilmem ama?

Yüreğim de güzel bir yeri var.

En azından bizlere tarihimizin de var olduğunu hatırlattı.

İnsanlar birçok tarih kitaplarına da ilgi uyandı...

Ev Sahiplerine Vergi İndirimi

Eklenme Tarihi : 28.11.2012 01:02:29

Ev sahipleri için vergi indirimi söz konusu; evlerini kiraya veren ev sahipleri ısı yalıtım yaptırmaları doğrultusunda yaptıkları harcamalarını gelir vergisinden düşebilecek.
Burada dikkat edilmesi gereken unsur ise ısı yalıtım yaptıracağınız firmanın CE belgesi ve uluslar arası standartlarda üretim yapan firmayı seçmektir.
Isı yalıtım hem kışın doğalgaz ve yazın da elektrikten füturunuzda t...

Okul Kıyafetleri Serbest

Eklenme Tarihi : 28.11.2012 01:01:13

Anne ve babaların okul açılmadan yaşadığı okul alışverişine son…
Ne tek düze okul kıyafetleri ne de ayrılan bütçe aileleri de kısmayacak ve çocuklarımız da istediği şekilde daha rahat kıyafetler giyinebilecek.
Şimdiden aileler ve çocuklarımız zengin ve fakir ayırımı yaptı ama herkes bütçesine göre iyi veya kötü bir şekilde giyineceği kesin.
Okul ...

Daha İyi Yarınlar İçin

Eklenme Tarihi : 26.11.2012 23:53:31

Dün tansiyon halteri taktırdım. Ve bu tansiyon halteri 24 saat benimle kalacak. Biliyor musunuz sol kolum sanki ban ait değilmiş gibi. O an aklıma bir uzuv’u eksik insanlarımız geldi.
Bir şey yapmamak ve yetmemek hissi beni öyle agresif ve mutsuz olmaya yetti ki anlatamam. Oysa bizler hiçbir uzumuz eksik olmamasına rağmen kendimize mutsuz olmak için o kadar çok neden buluyoruz ki anlatamam.
...

Kadına Yönelen Şiddettin Sesi Olalım

Eklenme Tarihi : 25.11.2012 12:56:44

Bize yönelen şiddeti, tecavüzü, dayak ve işkenceyi,  cinayeti konuşalım ve tartışalım..

Bugün Biz Kadınların Sesini duyurma günüdür.

Haydi, Forum'a paylaşmaya,

Haydi, İtirafa paylaşıp, rahatlamaya davetlisiniz…

Katılın ve Kadınların Sesi ve Gözü Olun…

Forum ve İtirafa Şİddeti Konuşmaya ve Paylaşmaya...

Kadına Kalkan Ellere Hayır

Eklenme Tarihi : 25.11.2012 12:43:12

25 Kasım kadına yönelik şiddete karşı yapılan uluslararası mücadele ve dayanışma günüdür.

Her gün en az bir kadınımız şiddete, tecavüze, hakarete, cinayete kurban gitmektedir.

Yürütülen hukuki mücadele karşısında ise bütün müdahale girişimine rağmen hala kadınlar şiddete maruz kalmaktadır.

Kadınlarımızın büyük sorunu olan şiddet,...

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Eklenme Tarihi : 23.11.2012 23:32:59

Öğretmenlerimiz hepimizin yaşantısında çok değerli olan,sevgi,yüreklilik,dürüstlük,şefkat ve sebat temel erdemleri bizlere öğreten Öğretmenlerimizin ;

Öğretmenler Gününü Kutluyorum.

Ben inanıyorum ki hepimizin kalbinde pamuk ve sevgileriyle yüreğimizde yer eden nice öğretmenlerimiz kazınmıştır.

Eğitmenlerimiz olan bizlerle severek bilgil...

Hayata Tutunmak

Eklenme Tarihi : 22.11.2012 23:15:54

Evet,hayat kimine adil kimi adaletsiz davranıyor olabilir;fakat yaşanılan adaletsizlik karşında bizde değerlerimizi ve inancımızı kaybetmeden
bir canlının kılına dair zarar vermeden tutunmalıyız hayatta...
Yapılan haksızlıklara hak yoluyla hakkımızı aramalıyız.
Charles Eguone,dediği gibi hayat çetele tutmak değildir.
Hayat;
Seni kaç kişinin aradıgı, kiminle çıktığın, çıkıyo...

Fırsattan Yararlanmak İçin Son İki Gün

Eklenme Tarihi : 22.11.2012 22:42:23

Fırsattan Yararlanmak İçin Son İki Gün

Yeni Bir Gün Yeni Bir Hafta

Eklenme Tarihi : 18.11.2012 23:31:59

Yaşanılan o kadar kötü haberler var ki her birine çarpı işaretiyle çizip;

Yeni bir güne “Merhaba”,

Öyle bir dünya hayal edin,

Sevgi ve anlayışla ilerleyen;

Din, dil, ırk kavramı olmadan Savaşmadan Barış İçerisinde Yaşanılan;

Öyle bir dünya hayal edin ki;

Her gün annelerin askere gönderdiği kına...

Hafta Sonuna Bir Kala

Eklenme Tarihi : 15.11.2012 13:57:15

Bu haftayı da bitirmeye bir gün kala bilmenizi isterim ki sizler 2012-2013 Moda Trendlerinden haberdar etmek için moda ve güzellik bölümümüz dopdolu…

İnanıyorum ki ben her okuduğunuzdan kendinize göre bir tarz çıkaracaksınız.

Bu hafta sizlerle olumsuz hiçbir şey paylaşmak istemedim.

Zaten her gün duyuyoruz, görüyoruz ve kabulleniyo...

Güzel Bir Hafta Ümidiyle

Eklenme Tarihi : 11.11.2012 23:41:33

Merhaba,

Aslında sizlere birçok konulardan bahsetmeyi düşünüyordum fakat yeni bir haftaya başlarken olumsuz gelişmelerden bahsetmek istemiyorum.

Neyse bu soğuk havalar içimizi ürpertirken, içinizi ısıtacak sitemizle ilgili gelişmeden bahsetmek istiyorum.

Herşey kadınlar için takipçilerine yarı değerli doğal taşların gümüşle muhteşem birleşmesi ...

Bir Haftayı Daha Bitirirken

Eklenme Tarihi : 09.11.2012 22:47:01

Yarın 10 Kasım Atamızın 74. ölümünün yıl dönümü…
Bizlere bıraktığı Cumhuriyet sayesinde vatanımızda hürriyetimizle özgürce hür irademizle nefes alabiliyoruz.
Geçenlerde Ulu Önder Atatürk ile ilgili bir gerçeği daha öğrendim, sizlerle de paylaşmak isterim. Bir zamanlar Hz. Muhammed’in kabrinin bulunduğu Mescidi Nebevi’nin ge...

İşler Durgun İnsanlar Mutsuz

Eklenme Tarihi : 07.11.2012 13:39:12

 Yeni yılın gelmesiyle beraber yeni zamlar yolda.

Zam oranı 7,8 şimdiden belirlendi. Yeniden elektrik, doğalgaz, akaryakıt zamlanacak.

Büyüğünden küçüğüne kadar esnaf artık iş yapamamaktan ve paranın dönmesinden yakınıyor.

Bugün bir toplantıya giderken arabamı park ettim ve kilitlerken, tanıdım esnafla selamlaştıktan sonra :

Birden şu kelimeler a...

Ücretsiz Maya Yoga İçin Son On Beş Gün

Eklenme Tarihi : 07.11.2012 12:49:37

Vücudunuzun her organının nefes almasına tanıklık etmek istiyorsanız;

Hayatın stresinden, zorluklarından ve kargaşasından sıyrılıp;

Kendi özüme dönüp;

Biraz da kendime vakit ayırıp, ruhumun derinliklerinde yolculuk yapmak arzusu içerisindeyseniz

İşte Size Son 15 gün fırsat Ücretsiz Maya Yoga Davetlimsiniz.

Hem de istediğiniz gün v...

Yurt Genelinde Isı Düşecek

Eklenme Tarihi : 06.11.2012 22:21:15

Perşembe gününden itibaren yurt genelinde hava ısısı biranda  15 derece bir düşüş yaşanacak.Yağmur,sel,rüzgar v.s gibi kış artık kendini gösterecek. Dışarıya çıkarken önlemenizi almanızda yarar vardır.

Öğretmenler Döven Eller Değil Seven Eller Olsun

Eklenme Tarihi : 04.11.2012 23:28:01

Yeni bir gün yeni bir haftaya başlamanın mutluğu içerisindeyim. Uyandığımız her güne ve akşamına şükretmeliyiz.

Sevdiklerimiz sevenlerimizle geçirdiğimiz her iyi veya kötü anlar için.

Geçen Cuma günü haberler de seyrettiğim bir konu artık bu da olur mu dedirtecek konulardan bir tanesiydi. Maalesef son zamanlarda öğretmenlerimizle ilgili hoş olmayan ve ...

Organ Bağışı Hayat Kurtarır

Eklenme Tarihi : 02.11.2012 23:03:34

3-9 Kasım arası Organ Bağış haftasıdır.

Bizlerde herşeykadınlariçin olarak bu sosyal sorumluğun bilincindeyiz.  

Aslında gün içerisinde bedenimizin organlarını farkında değiliz ve yeterli kadar da önemsemiyoruz.

Organlarımız bizleri hayata bağlayan ve mutlu şekilde yaşamamızı sağlayan etkendir.  

Hastane köşelerinde veya evlerinde organ bağışı bekleyen milyon...

Anneler Doğum Esnasında Ölmesin

Eklenme Tarihi : 01.11.2012 00:09:31

Anne adaylarımız, annelik kademe kademe her günü, ayı ve sabırla devrilen tam dokuz ayı dilek olay.

Tam anlamıyla bir mucize…

Ve bizler bedenimiz ve ruhumuzla bu mucizeye eşlik etmekteyiz.

Elbette ki kaderin önüne geçilmez, Rabbim neyi buyurmuş ise “O”olur.

Fakat tam bebeğinizle tanışma anı yaklaşırken, O mutluluğu yaşamak varken, hüzün niye&...

Çocuk Gelinler Olmasın ve Ölmesin

Eklenme Tarihi : 30.10.2012 01:15:54

16 yaşadın da hayatının baharında evlilikle tanışan çocuk gelin,18 yaşında hayatın en kötü taraflarına tanık olarak vefat etti.
Bir daha Melek Kar aslan’lar ölmesin.

Bu yaşam hem ebeyvnlere hem de çekirdek aile kuracak aile bireylere ve ailelerine örnek olsun.
Maalesef bazı genç kızlarımız için giyilen o beyaz gelinlikler kefen olabiliyor.

Eşi, kayın...

Hayata Kaldığımız Yerden Devam

Eklenme Tarihi : 30.10.2012 01:13:27

Bayram tatilinden sonra hayatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bugünden itibaren

çocuklarımız okullarına, ebeveynler için ise çifte koşuşturmaya; hem iş hem de ev telaşı

( tabii bayanlarımız) için geçerli olsa gerek, yaşam mücadelesine devam edeceğiz.

Edelim de…

Cumhuriyetin 89.yıl dönümü ise bütün tatsız gör&u...

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

Eklenme Tarihi : 28.10.2012 23:14:17

  
Cumhuriyetin 89.yıl dönümü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı kutlarım.

 

Yaz Saat Uygulaması Bitti

Eklenme Tarihi : 28.10.2012 00:04:31

Yaz saat uygulaması bugün itibariyle artık bitti.

Gece saatlerinizi 04:00 itibariyle 1 saat geri almayı unutmayın.

 

Bayram Tatili Boyunca

Eklenme Tarihi : 23.10.2012 16:35:47

Bayram günleri herkesin evinde bir telaş, gelen misafirlere yapılacak ikram telaşı, bayram sofraları telaşınızı bizlerde yaşadığımız için sizlere "Lezzet Köşemizde" değişik tarifler yazdık.

Bayram boyunca havalar ise soğuk ve yağışlı geçecek.

Bundan dolayı trafikte daha dikkatli, kaygan zemini göz önünde bulundurarak azami hızımıza ve sollamalarımıza dikkat etmenizi...

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Eklenme Tarihi : 23.10.2012 15:41:37

“Sema kapıların açık olduğu bu mübarek günlerde dualarınızın kabul birlik ve beraberlik içerisinde huzur içerisinde yaşamıyı bizlerle nasip etsin.”
 

Herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Sevgiyle Kalın

Bir Düş Gerçek Olsa

Eklenme Tarihi : 19.10.2012 12:08:17

Bayrama sayılı günler kala mübarek günler içerisindeyiz.

Bu mübarek günler de bol bol dua edelim ve yaşadığımız her anı, dakikaya aldığımız nefese şükredelim.  

Fakat bizler toplum olarak öyle uçsuz bucaksız bir gidişatımız var ki, aynı mekânda, solumaya, paylaşmaya, medeni bir şekilde yaşamaya dahi tahammül edemiyoruz.

Her gün bir aile se...

İlk Aktivetimiz Faaliyette

Eklenme Tarihi : 16.10.2012 15:34:07

Hava durumların dengesizliğinden herkes gibi bizler de ailece nasibini alanlardanız.

Bu gün Herseykadinlariçin üyelerimizin bir kısmı ilk aktivetimiz olan Maya Yoga katılacaklar. Tabii ki Herşeykadinlariçin ekibi olarak hem heyecanlı hem de mutluyuz.
 

Sitemizde bizleri takip edenler ve üyelerimize ilk öncelliğimiz olan birçok sürprizler sizler için orga...

Forum’a Davetlisiniz

Eklenme Tarihi : 15.10.2012 01:20:14

Hayat hikayenizi paylaşmaya,

Paylaşarak bir çok yaşama ışık tutmaya,

Birbirimizin yaşadıklarından kendimize dersler çıkrmaya,  

Var mısınız?

Yazıklar Olsun Bu Gençliğe

Eklenme Tarihi : 15.10.2012 01:14:28

Sözcü gazetesinin Cumartesi ana manşetlerinde okuduğum hem de gördüğüm kareler beni çok büyük üzüntü içerisine soktu.

Üniversite de öğrenim gören gençlerimizin bazıları şehitlerimiz için hem saygı duruşuna hem de İstiklal Marşı okunurken ayağa kalkma zahmetinde ne acıdır ki bulunmamışlar.
Sadece “okumakla insan olunabilseydi...

Güzel Bir Hafta Sonu Dileğiyle

Eklenme Tarihi : 12.10.2012 16:47:48

Değişken hava şartları dışarıya çıkarken oldukça kararsız bırakıyor.

Giyinsek bir türlü giyinmesek bir türlü. Giyinirken sıcaklar basıyor, giyinilmediği zaman ise düşüyoruz.
 

Bugün ve Cumartesi günü için sıcak geçeceği söyleniliyor. Pazar günü ise yağmurlu bir hava bir bizleri bekliyor.

Yağmurlu hava da sizl...

Hayatın İçinden

Eklenme Tarihi : 09.10.2012 23:09:44

Yaklaşık iki hafta sonra 6 gün sürenBayram tatili içerisine gireceğiz.

Şimdiden plan ve program yapmaya başlayabilirsiniz.

Bayram tatilimiz içerisine aynı zamanda Cumhuriyet Bayramımızı da kutlayacağız.  

En azından evlerimizi veya iş yerlerimizi al bayrağımızla şölen haline getirebiliriz. 

Aynı zamanda emeklilerimiz için artık müjdeli haber geldi...

Yeni Bir Güne Başlarken

Eklenme Tarihi : 07.10.2012 22:04:45

Zorlu bir haftanın ardından yeni bir haftaya giriyoruz. Hayatımızdaki değişimin hızına günler, haftalar bile yetişemiyor.
 

Sonbaharın ve hava ısısın bu hafta düşüş göstermeye başlamasıyla beraber soğuk algınlıkları da artık evlerimize misafir olmaya başlayacak.

Onun içindir ki şimdiden bağışıklık sistemize güçlendirecek besin ve vitamin desteğine önem vermeliyiz...

Maganda Kurşununa Hayır

Eklenme Tarihi : 02.10.2012 22:56:52

Sokakta veya balkonumuzda sevdiklerimizi bir maganda kurşunuyla yaşam haklarının son bulmasını istemiyoruz.

Zaten etrafa kurşun yağdırarak sevinç gösterisi yapılmaz.Bir gün attığınız o kurşun sizinde sevdiklerinizi ellinizden alabilir.
Bunun için yasal önlemlerin alınmasını istiyoruz.
 

 

Kadına Yapılan Şiddete Hayır

Eklenme Tarihi : 02.10.2012 22:52:04

Son bir sene içinde birçok kadınımız şiddet görmekte. Artık şiddetin boyutu kin, nefret, zulüm ve en sonunda ise ölümle sonuçlanmaktadır.
 

Kadınlarımız şiddet gördüğünde artık korunmasına rağmen gözlerini kan bürümüş eşleri tarafından korunma süreleri bittiği an katledilmektedir.
 

Bu demek olur ki geçen s...

Yorumsuz

Eklenme Tarihi : 01.10.2012 23:15:21

Görsem bile görmedim,

Duysam bile duymadım,

Konuşsam bile dile getiremem....

Yorumsuz

Eklenme Tarihi : 01.10.2012 23:13:01

Görsem bile görmedim,

Duysam bile duymadım,

Konuşsam bile dile getiremem...

Haberlerden Sizleri Bilgilendirmeye Son

Eklenme Tarihi : 01.10.2012 22:58:38

Her şey kadınlar için takipçileri sitemizde haber bölümünde istemeden de olsa artık değişiklik yapmak zorunda bırakılıyoruz.

Her şey kadınlar için asıl amacı haberler bölümünde kadınlarımızı ilgilendiren konuları kadınlarımıza bir şekil bilgilendirmekti.

Gün içerisinde birçok güncel olayları takip edip biz kadınlar için önemli olan k...

Doğal'a %15 Zam

Eklenme Tarihi : 28.09.2012 21:28:45

1 Ekim'den itibaren doğalgaz faturalarımıza % 15 zamlı yansıyacak.

Simit Festivali

Eklenme Tarihi : 28.09.2012 21:16:41

Osmanlı’dan itibaren bugüne kadar gelen Simit festivali sevenleriyle Sultanahmet’te üç gün boyunca devam edecek.

Ekmek’te Zamdan Nasibini Alabilir

Eklenme Tarihi : 28.09.2012 21:15:53

Sofralarımızın vazgeçilmez besini Ekmek ‘de Ekim ayı itibariyle zamdan nasibini alacağı söylenmekte.

Obeziteye Karşı Mücadele

Eklenme Tarihi : 28.09.2012 21:14:58

Sağlık bakanlığı artık obeziteye önünü alabilmek adına, restaurant veya fast food’larda yemeyi düşündüğümüz menülerin yanında kaç kalorisi olduğu yazılmaya başlayacak.

Tüp Bebek SGK ‘dan dan Çıkarılsın

Eklenme Tarihi : 25.09.2012 21:36:48

Tüp bebek uygulamasını SGk’dan çıkarılmasını önerildi. Buna göre kişiler tüp bebek uygulamasını kendi cebinden kabul görülürse ödenebilir.

Sizler İçin;

Eklenme Tarihi : 24.09.2012 23:34:20

Çok yakında yepyeni gizemli konularımızla,

Beraber Olacağız,

Bizi Takip etmeye devam edin.

 

Metoroloji Uyarıyor

Eklenme Tarihi : 23.09.2012 23:34:14

Karadeniz bölgelerinde ve Doğu Anadolu’da çok kuvvetli yağışlar bekleniyor. Hava sıcaklığı da azalacak.

Marmara Bölgesinde ise hava sıcaklığında artış gözüküyor.

 

Yine Zam Geldi

Eklenme Tarihi : 23.09.2012 23:22:27

Resmi gazetede yürürlüğe giren zam kararına göre akaryakıtta 30 kuruş, tapu harçlarına binde 4, alkollü içeklere ise 30 lira zam yansıdı.
Bunlardan yanı sıra elektrik, doğalgaz ve sigaraya yeni zamlar yolda.

 

Asgari Ücretten Vergi Kalkıyor

Eklenme Tarihi : 21.09.2012 23:45:56

Asgari ücretten vergi alınamaz kararı hayatta geçiriliyor.Vergiden kesilmeyecek 125Ytl kimin ödeyeceğine  daha belirlenmedi.

4+4+4'e iptal yok

Eklenme Tarihi : 20.09.2012 23:38:27

Anayasa Mahkemesi, kamuoyunda 4 +4 +4 olarak bilinen 6287 sayılı İlköğretim ve Eğitim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un bazı hükümlerinin iptal istemini reddetti.

 

Meteoroloji Uyarıyor

Eklenme Tarihi : 20.09.2012 23:30:08

İstanbul için yarın hava sıcaklığı 4-5 derece düşüyor, sert rüzgâr ve sağanak yağış uyarısı yapılıyor.

 

Dünyada Artık Kan Dökülmesin

Eklenme Tarihi : 20.09.2012 23:29:10

Her gün en az bir şehit veriyoruz,
Gözü yaşlı anneler, sevenler, aileler…
Daha nedenlerini bilmeden sevdiğinden koparılıyor çocuklarımız,
Bir kanadı kırık hayata tutunmaya çalışıyorlar,
Her gün bir eve ateş düşüyor,
Dünya ayakta isyanda,
En yakın komşumuzun her yeri kana bulanmış,
Artık sözün bittiği yerdeyiz,
Te...

Sonbahar Yağmurları Başladı

Eklenme Tarihi : 17.09.2012 22:31:29

Meteorolojiye göre yağmur ve rüzgâr etkisini artık gösterecek. Hava ısısı 5 derece düşüyor. Marmara ve Ege Bölgesinde yağmur hafta sonuna kadar sürecek.

Isı Ölçer Takmayanlara Ceza

Eklenme Tarihi : 16.09.2012 23:56:22

Merkezi sistemle evlerini ısıtan apartman sakinleri binalarına ısı ölçer  taktırmama durumunda 1600 YTL para cezasına çarptılacak.Isı ölçerin en güzel yani oturanların evleri ısınma oranına kadar faturaya yansıyacak olmalarıdır.

Araç Kapanlarına Yürürken Dikkat

Eklenme Tarihi : 16.09.2012 23:52:45

Eyüp bölgesindeki feshane otoparkındaki araba kapanlarına yayaların çok dikkat etmesini tavsiye ediyorum.
Bana göre arabaların tersten girmelerini engellemek için tasarlanan şeyin tam bir tehlike doğuracağını düşünmekteyim. Bizzat kendim yaşadım; insan yürüken açık vaziyette bir demirlerin çıkacağı olasılığını göz önünde bulundurması imkânsız. Dü...

Okulların Açılmasıyla Trafikteki Değişiklik

Eklenme Tarihi : 16.09.2012 23:51:20

Okulların açılmasıyla trafiğin yoğunluğunu hafifletmek için alınan kararlar:

06.00-13.00 saatleri arasında toplu taşıt araçları ücretsiz olacak.
17-18 Eylül tarihleri arasında okul çevresindeki park yerleri ücretsiz olacak.
Trafikteki sıkışmayı önlemek adına bireylerin toplu taşıma araçların kullanmalarını tavsiye ediliyor.

Çalışan Veliler Müjde

Eklenme Tarihi : 16.09.2012 23:47:45

Çalışan velilerimiz atık çocuklarını evlerine yakın okullara yazdırma zorunluluğu kalktı. Bundan böyle iş yerlerine yakın okullara da çocukların okul kayıtlarını yaptırabilecekler.

Kadın Şiddetine Artık Dur Denilmeli

Eklenme Tarihi : 14.09.2012 22:23:44

Yaklaşık iki senedir her gün bir kadınımız eşinin veya sevgilisinin ya silahıyla vücudunda binlerce mermiyle ya da insafsızca bıçak darbelerine maruz kalıp sevdiklerinden koparılarak hayattan koparılıyor.


Nice zamandır erkekler kadınları bir anda bırakıp gidiverirdi; şimdi ise bayanlarımız terk etmenin ayrılmanın bedelini maalesef bedelini canlarıyla ağır ödemekte.
Bunun adı sevgimi bilinmez...

Hafta Sonu Son Sıcaklar

Eklenme Tarihi : 13.09.2012 00:06:56

Hafta sonu hava sıcaklığını 35 dereceye çıkacağı söylenmekte. Artık son sıcakların tadını çıkarıp kendimizi sonbaharın güzel rüzgârlı serin günlerine bırakmaya hazırlanmalıyız.

 

Altın Zirveden Zirveye Koşuyor

Eklenme Tarihi : 13.09.2012 00:05:10

Yastık altındaki altınlarımız altının yükselişiyle beraber değer kazanmakta. En son çeyrek altın fiyatı 167 de işlem görmekteydi.

SGK Ekmeklileri Dikkat

Eklenme Tarihi : 13.09.2012 00:03:01

SGK emeklileri % 25 emekli maaşlarından kesintiye itiraz süresi 7 gün olarak belirledi. Onun içindir ki posta kutunuza her gün dikkatlice bakmanızı ve itiraz hakkınızı kullanmak istiyorsanız 7 günü içerisinde dilekçenizde başvurmanız gereklidir.

Muhteşem Yüzyıl Sezon Açılıyla Başladı

Eklenme Tarihi : 13.09.2012 00:02:03

Muhteşem yüzyıl dizi yeni bölümleriyle entrika, savaş, başarı ve düşündüren kareleriyle muhteşem bir dönüş yaptı.
Tabii ki gönül isterdeki rahmetli Meral Okay kalemi devam etsin. Kendisinin kırılmaz kalemi ondan sonralara da hala ışık tutmakta.

Kentsel Dönüşü Bir Ekimde

Eklenme Tarihi : 10.09.2012 00:46:19

Bir ekimden itibaren kentsel dönüşüm için 30 ilimizde start alacak.

Satın Aldığımız Herşey Sağlığımızı Tehdit Ediyor

Eklenme Tarihi : 10.09.2012 00:44:36

Soluduğumuz kirli havadan tutunda tükettiğimiz her üründe sağlığımızı tehdit eden mutlaka bir şey çıkıyor.

Şimdide giydiğimiz ayakkabıların daha esnek olması için kullanılan “ Ftalat “ çıktı.

Artık Pes Doğrusu…!

Anadolu Yakası İnsanı

Eklenme Tarihi : 10.09.2012 00:38:27

Anadolu yakası insanıyla Avrupa Yakası insanı arasında dağlar kadar fark var. Anadolu yakası insanı günlük yaşamayı seven, giyimine kuşamına önem veren, kuralları içine sindirmiş, haklarının farkında olan bir toplum.

Herkesin gelir seviyesi aynı orandı mı, bilinmez ama öyleymiş izlenimi hâkim…
Yaşam canlılıklarını resmen sokaklara yansıtmışlar…

İşte Avrupa Yakasınd...

Bugün Küçük Eller Okulda

Eklenme Tarihi : 10.09.2012 00:32:30

Bugün küçük yürekli çocuklarımızın zorlu sınavı başlıyor. Onlar için yeni bir atmosferi yeni bir başlangıcı yüreklerine sindirmeye çalışacaklar.

Belli ki hem ebeveynler için zor bir sınav olacak hem de öğretmenler görevlerinde zorlanacak. Umarım küçük yürekler için denilen gibi hayırlı bir eğitim-öğretim yılı olur.

V...

Oto Koltuk Uygulaması Heryerde Olmalı

Eklenme Tarihi : 06.09.2012 23:23:10

 

Oto koltuk uygulaması 1 Haziran’dan itibaren yürürlüğe girmiştir. Çocuklarımızla güvenli seyahat edebilmenin ve can güvenliklerini sağlamanın tek yolu kilo, boy orantılarına göre herhangi bir darp sonucu ilk çocuklarımızın etkilenmesini engellemek adına oto koltukları her seyahat esnasında önemli bir uygulanmalıdır.

Fakat görüyoruz ki toplu taşıt a...

Balıklar Ağda

Eklenme Tarihi : 04.09.2012 23:55:52

Balık sezonu açılmasıyla beraber anlaşmazlıkları da geride bırak üç gün gecikmeli, balık sezonu bereketiyle açıldı.

Aydınlatmada LED Dönemi

Eklenme Tarihi : 03.09.2012 23:53:01

AB şeffaf ampullere üretimine ve satışına yasak getirdi.%80 enerji tasarrufuyla LED ampuller dönemi başlıyor.

 

Hoşgeldin Eylül

Eklenme Tarihi : 03.09.2012 23:44:04

Okullar yeni dönem eğitime haftaya başlayacak, bundan dolayı tatil dönüşleri başladı. Muazzam bir trafik, vapurlarda sıralar, hız ve yanlış solamadan kaynaklanan trafik kazaları eşyaları bir kenarda öylece yerdeki cesetler…

Gerçekten içler acısı, hepimiz artık sonbaharı karşılamaya ve tatilin rahatlığını bir kenara bırakmaya, sorumluklarımıza dört elle sarılmaya başlıyoruz.

...

On illimize Ateş Düştü

Eklenme Tarihi : 03.09.2012 23:41:12

On ilimizde birçok şehit haberiyle üzüntü içerisindeyiz. Allahtan ailelerine bu acıya dayanma gücü sabır ve metanet diliyorum.

Haftaya Ders Başı

Eklenme Tarihi : 03.09.2012 23:38:20

Haftaya okullarımız yeni dönem eğitim sistemine başlıyor. Yeni dönem eğitim sistemi başlamadan birçok polemikle gündemde.

Özellikle 66 ay çocuklarımızın okula başlamasını uygun görmeyen velilerimizin gerçekten zor dönemler yaşamakta.
Umarım, yaşanılan bu polemiğe artık son verilir ve hem çocuklarımız için en doğru olan karara bağlanır hem de veliler rahat bi...

30 Agustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

Eklenme Tarihi : 28.08.2012 16:30:51

 

88.yıl dönümü olan zafer bayramımız kutlu olsun.

Türk gençliğine kutsal bir armağan olarak bırakıyorum." Mustafa Kemal Atatürk

EY TÜRK GENÇLİĞİ!
 
Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.
 
Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne teme...

Üniversitelere Harç Müjdesi

Eklenme Tarihi : 28.08.2012 11:15:54

Başbakan Bülent Yardımsıcısı Bülent Arınç dünkü bakanlar kurulu toplantı sonrası üniversite harcların resmen kaldırıldığın ve birinci ve açıköğretim katkı payı alınmmasına dair  resmi gazete yayınlacağını bildirdi.

 

Alkollü Araç Kullananlara Ceza

Eklenme Tarihi : 27.08.2012 15:20:45

Trafiğe bir promil üzerinde alkol alımında iki yıl hapis cezasına çarptılacak.Hem kendi can güvenliğimiz için hem de başkaların can güvenliği için alkollü araç kullanım devri bitti.

 

Velilere Rekor Ceza

Eklenme Tarihi : 26.08.2012 17:10:45

 

66 -70 ay çocuklarımızı okula göndermeme durumunda her gün için 15. YTL rekor ceza geldi. Bu da senelik 2700 YTL. Civarına tekabül ediyor.

Yani ya çocuklarımızın hayatını etkileyecek raporu alacaksınız ya da rekor cezayı kabul edeceksiniz.

Serin Havalar Yolda

Eklenme Tarihi : 26.08.2012 17:08:09

Salı gününden sonra meteoroloji sagnak yağışın, fırtınanın olacağı, ısınında 7-8 derece düşüş yaşanacağı söyleniyor.
Ve sel uyarısı yapılıyor.

Naftalin ve Aseton Artık Yasak Geliyor

Eklenme Tarihi : 26.08.2012 17:06:52

Çevre ve insan sağlığına zarar verdiğinden dolayı kimyasallar arasında evimizi güvelerden korumak amacı kullandığımız naftalin, bizlerin sıklıkla kullandığı asetona artık yasak geliyor.

Yüreğimiz Kan Ağlıyor

Eklenme Tarihi : 23.08.2012 12:57:13

"Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak;"

Sıcak Havalar Yine Gündemde

Eklenme Tarihi : 22.08.2012 23:21:44

Bu hafta sonu ve önümüzdeki hafta sonu  itibariyle sıcaklık yine yükselişe geçiyor.

İyi Bayramlar Dilerim

Eklenme Tarihi : 18.08.2012 13:11:26

İyliğe ,sağlığa, iç huzura,paylaşmayı bilen kullar olarak, birlik ve beraberlik içerisinde huzurlu yarınlara vesile olması dileğiyle...

Allah hepimizin ibadetini ve dualarını kabul etmesi temennisiyle...

Türk Tabipler Birliğinden Ebeveynlere Destek

Eklenme Tarihi : 18.08.2012 13:03:52

Türk Tabipler Birliği, 66- 72 arası çocukların “ Okula Başlayamaz “ diye sembolik bir rapor verdiğini basın toplantısıyla açıkladı.

TTB Merkez Konseyi Başkanı Aktan, biz verilere seslendi:

“ Raporu ben TTB’den aldım. deyin” deniliyor.

Hiçbir aile çocuğunun özürlü raporunu evladına layık görmesi asla beklenemez.

Ayrı...

Bayramda Trafik Kurallarına Uyalım

Eklenme Tarihi : 17.08.2012 15:00:07

Her bayram günlerinde maalesef trafik kazalarıyla kaybımız çok fazlaşmakta...

Tatlı başlayan Bayram sevincini ağız tadıyla bitirmek için:

Trafik kurallarına Uyalayım,

Emniyet kemerlerimizi yolculuk esnası boyunca can güvenliğimiz acısından takalım.

Azami hızın üzerine çıkmayalım.

Yanlış solamalara dikkat edelim.

Ve çocuklarımızı oto ...

Artık Tüketiciler Hakları Koruma Altında

Eklenme Tarihi : 15.08.2012 17:09:40

Artık Tüketiciler Sevinecek

Tüketicilerin haklarına son derece koruyan tüketici yasaları şöyle:
Kredi Kart aidatına artık son
Konut veya tüketici kredisi kullanan vatandaşlardan hayat sigortası istenmeyecek.
Konut satışlarında maketten satış devri son. İnşaat başlamadan konut parası alınmayacak.
Hatalı ürünlerde satışında sorumluluk ilgili şirkette olacak.
...

Maaşlar Bayram Öncesi

Eklenme Tarihi : 15.08.2012 16:39:30

SSK emeklisi maaşını bayram öncesi alacak,fakat beklenen zam henüz yok.
 

Bayramda Köprüler Bedava

Eklenme Tarihi : 15.08.2012 16:37:43

Bu yıl arife günü ve Bayram sonrasındaki bir gün dahil olmak üzere toplam 5 gün  otoyol ve köprüler bedava.

Kadir Gecesinizi Kutlarım

Eklenme Tarihi : 14.08.2012 13:49:41

Mübarek hayırlı gecelerden bir tanesi olan Kadir Gecesi bugün kutlanıyor.

Hepimize hayırlı, huzur, birlik ve beraberlik içerisinde yaşanacak bir dünya ve sağlıklı bir yıl geçirmemizi temenni ediyorum.

İstanbul Sağnak Yağışa Teslim Oldu

Eklenme Tarihi : 12.08.2012 22:34:42

Pazar günü İstanbul gökgürültülü sağnak yağışa teslim oldu.

Yaklaşık 45 dakika süren sağnak yağış Avcılar,Beylikdüzü,Büyükçekmece'de su baskınlarına neden oldu.

Altın Kızlar Tarih Yazdı

Eklenme Tarihi : 12.08.2012 11:17:20

Milli atletlerimiz Aslı Çakır Alptekin ve Gamze Bulut ilk iki sırayı alarak, altın ve gümüş madalyayı kazandılar.

Altın Kızlar 1500 metre finalinde tarih yazdı.
    

Dışarıda Bırkılan Damacanaya Rekor Ceza

Eklenme Tarihi : 11.08.2012 10:19:45

Güneşte bırakılan ve insan sağlığını hiçe sayan bayilere artık 13 bin TL. rekor ceza geliyor.

 

Kötü Komşunun Evi Satışa Çıkarabiliyor

Eklenme Tarihi : 10.08.2012 15:05:21

 

Büyük şehirlerde komşuluk ilişkisi hiç yok gibi bir şeyken alınan son Yargıtay kararıyla komşuluk ilişkileri de bir hayli zorlaşacak.

Komşunuzu rahatsız etmeniz durumunda, yargıda tay kararıyla evinizden olabilir, eviniz satışa çıkarılabilir. Evinizin ait anı ödememe durumunda, gürültü ve rahatsızlık durumunda ikaz edilme durumunda düzeltme yolunda gidilmediğinde ...

Hafta Sonu Hava Serinliyor

Eklenme Tarihi : 10.08.2012 15:04:18

Son iki gündür havalar bir nebzede olsa bizleri serinletmeye başladı. Meteorolojinin açıklamasına göre hafta sonu havalar serinleyecek ve serin havalar önümüzdeki haftaya kadar sürecektir.

Samsun'un bazı ilçeleri için kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Ani sel, su baskını ve heyelan gibi muhtemel risklerin oluşabileceği ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları iste...

66 aylık çocuğa okul özel raporla yok

Eklenme Tarihi : 08.08.2012 22:41:17

Milli eğitimin Bakanı Ömer Dinçer’in son yaptığı açıklamaya göre 66 aylık çocuklarımızın beden, fiziksel, ruhsal gelişimi okulla elverişli olmadığı uzman olan çocuk doktorları tarafından verilecek karar doğrultusunda okula başlama zorunluluğu kalkıyor.

Dinçer, uzman olan çocuk doktoru, çocuk psikiyatristi ya da nörologların vereceği raporların dikkate alınacağı...

A Milli Bayan Basketbol Takımızı

Eklenme Tarihi : 06.08.2012 16:46:04

A  Milli Bayan Basketbol Takımı'mız, şu ana kadar oynadığı 4 maçın 3'ünü kazandı ve çeyrek finali garantiledi.

Damacana Sularına Çip Takılıyor

Eklenme Tarihi : 06.08.2012 16:39:54

Sağlık Bakanlığı damacanaların çok kullanılmasını önlemek için firmalarla hologramlı çipli sistemi görüşüyor.

Daha Sağlıklı damacana suya sahip olmak için sağlık bakanlığı damacılarında en fazla 50 kez kullanımı engellemek için çip takılma sisteme başlatılıyor.

Son Onbir Gün

Eklenme Tarihi : 06.08.2012 16:37:31

Hayatımın düzeni bir gecede değişiverdi. Kendime, biricik bebeğime, sevenlerime yetemedim ve sizlere hizmetime ara vermeme sebep oldu.   Sağlık açısından peş peşe gelen aksilikler iyileşme sürecimi geciktirdi.

Hem apandisit ameliyatı hem de içimde patlayan çukalata kistinin acil ameliyat olmamı gerektirdi. Son derece teşhisi kuvvetli ne yaptığını bilen Op. Dr. Doğan Yıldırım Bey’le ameliy...

Özel Hastaneler SSK Güvencesini Durdu

Eklenme Tarihi : 01.08.2012 12:10:07

Tedavi için özel hastanelere ödenen katkı payının yüzde 30'la sınırlandırılması üzerine bazı özel sağlık kuruluşları, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile sözleşme yenilemedi.

2005'te başlayan SSK ve Bağ-Kur'lu hastaların özel hastanelerden yararlanabilme imkanı veren uygulamayla hizmet veren bazı özel sağlık kuruluşları, katkı payı düzenlemesini gerekçe g&ou...

Yeni Kanuna Göre Kürtaj

Eklenme Tarihi : 30.07.2012 13:37:14

 

10 haftadan sonra kürtaj yasak
Yeni kürtaj yasasına göre, kürtaj yasağı 10 haftadan sonra uygulanacak. 10 haftadan sonra bilerek düşük yapana 3 yıl hapis cezası verilecek.

İzin verilen yerler dışında kürtaj yapanlar 2-4 yıl hapse çarptırılacak.

Düşük olan ‘çalışan kadın oranı’nın yükseltilmesi ve kadının isti...

Hava Sıcaklıkları Düşüyor

Eklenme Tarihi : 30.07.2012 13:35:25

Hava sıcaklığının, iç ve doğu bölgelerde 3 ila 6 derece azalması bekleniyor.

Bazı bölgelerde ise Kastamonu, Çankırı, Artvin, Kars, Ardahan ve Rize'nin iç kesimlerinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara tedbir alınması uyarısı yapıldı.

Marmara bölgesinde ise az bulutlu ve açık ge&...

Basra Sıcakları Geliyor

Eklenme Tarihi : 24.07.2012 23:38:02

Şuan havalar sıcak ama daha kavurucu sıcaklar yolda. Meteoroloji uyarıyor.3 ila 10 derece daha çok sıcak havalar bizleri haftaya bekliyor.Hem nem artacak, hem de sıcaklıkta artacak.

Yayalar Mesaj Çekerken Dikkat

Eklenme Tarihi : 24.07.2012 23:36:39

Direksiyon başındayken veya yayaların en çok yaptığı hatalardan bir tanesi ya telefonla konuşmaları ya da mesaj çekmeye çalışmaları olsa gerek.
İster yaya olsun ister direksiyon başında olalım telefonla uğraşmamız bizlerin biran bile olsa dikkat dağılmasına neden olmaktadır.
Bir anlık hatalara meyil vermemek adına ne direksiyon başındayken ne de yayaların  telefonla kendimizi meşgul etmemeye öz...

Zayıflama Hapları

Eklenme Tarihi : 23.07.2012 23:35:41

Kilo vermek adına doktorunuza danışmadan alınan her zayıflama hapları sizin hayatınızı tehlikeye sokar.

Sağlınız için bilinçsizce zayıflama hapları kullanmayın.

En iyi yöntem düzenli beslenme,spor ve doktor denetimi altında olan zayıflama yöntemedir.

2012 LYS Açıklandı

Eklenme Tarihi : 22.07.2012 16:46:13

2012 LYS ÖYSM resmi sitesinden açıklandı. TC kimlik numaraları ve aday şifreleri ile sisteme girerek kaç puan aldıklarını öğrenebilecekler ve aldıkları puanlara göre tercih yapacaklar. Umarım tüm adaylarımızın hayalleri ve umutları gerçek olmuştur.

Sünnet Tartışması

Eklenme Tarihi : 22.07.2012 16:44:47

Almanya Köln mahkemesinin sünneti yasaklamasından sonra sadece dini sebeplerden dolayı yapılan sünneti Zürih Çocuk Hastanesinin de yasaklandığı açıkladı.

Çalışan ve Çalışmayı Düşünen Annelere Müjde

Eklenme Tarihi : 22.07.2012 16:40:02

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, kadınları çalışma hayatında görmek ve çalışmayı engelleyecek sorunları ortadan kaldırmak adına 0-5 yaş arasındaki çocuklarının kreş parasının bir kısmını ödemeyi üstlenme çalışması sürdürüyor. Tek şart ise annelerimizin çalışıyor olmaları ve aylık kazançları baz alınacakmış.

Sizler İçin

Eklenme Tarihi : 20.07.2012 17:27:29

Sağlık köşemizde "sahurda tok tutan yiyecekler" yazımız,
Aşk ve ilişkiler bölümünde gel-git yaşayan çiftler için "Aşkın kuralları"
Kahve Molasında ise hayata değişik pencereden bakmamızı sağlayacak Karamsar ile İyimser Bakış adlı hikâyemiz
Güzellik bölümünde salatalıktan gelen doğal güzellik,
Erkekler bölümünde...

Hava Normalden Daha Sıcak

Eklenme Tarihi : 20.07.2012 16:52:14

Ramazan ayının ilk günlerinden itibaren hava mevsimlerinin normallerinin üzerinde olacağı söyleniliyor.

Sıcak havalar yeniden gündemde…

Hayırlı Ramazanlar

Eklenme Tarihi : 19.07.2012 15:44:43

"Siz ey imana ermiş olanlar,Allah'a karşı sorumluluğunuzun bilincine varın ve O'nun Elçisine inanın ki,O,size rahmetinden iki kat versin ve sizin için (aydınlığında)yürüyeceksiniz bir ışık yaksın ve (geçmiş günahlarnızı)bağışlasın;çünkü Allah,çok bağışlayıcıdır,rahmet kaynağıdır."Kur'an_ı Kerim 57/28

Ramazan Etkinlikleri 2012

Eklenme Tarihi : 19.07.2012 15:42:23

Sultanahmet meydanı her  zaman olduğu gibi onbir ayın sultanı Ramazan ayında  hem İstanbullulara ve Türkiye genelline ve Yurt dışından gelen turistlere coşkulu ve renkli bir Ramazan Geceleri geçirmeleri için ev sahipliği yapıyor.
 

Trafikteyken Kurallara Uyalım

Eklenme Tarihi : 17.07.2012 17:01:56

Herkesin gün içerisinde yaşama telaşı, bir yerden bir yere yetişme telaşı içerisinde ortak yaşadığımız bir yaşam alanı vardır.
Kimimiz ulaşım tercihini toplu taşıtlardan kullanır, kimimiz ise arabalarıyla, bisikletleriyle veya motorlarıyla trafiğin içerisinde ortak bir kullanım yaparak istediğimiz yere ulaşmaya çalışırız.
Hepimizin hiç şüphesiz ki tek düşündüğü...

Bugünlerde Hava Durumu

Eklenme Tarihi : 17.07.2012 16:58:44

Marmara bölgesinde on derece düşecek. İstanbul’da zaman zaman yağmur ve rüzgâr, üç gün sürecek serin havalar görülecek.

Sinekler

Eklenme Tarihi : 16.07.2012 22:37:00

 

Sinekler insan sağlığını en çok tehlikeye sokan haşere olduğunu biliyormusunuz.

Şuan ki Koksaki virusünü bulaşma sebeplerinden en önemli etkenin sinek olduğunu bilmenizi isterim.

Sineklere karşı önleminizi alın ve taşıdığı mikroplardan kendinizi koruyun.

Güzel Bir Güne Adım Atarken

Eklenme Tarihi : 16.07.2012 01:21:38

 Pazartesi günü umarım iyi bir hafta başlangıçlarına vesile olacaktır. Çünkü onbir ayın sultanı ramazan bu haftayla Perşembe akşamı başlayacak ve yüreklerimize paylaşmayı, evlerimize huzuru, nimetin kıymetini ve hoşgörüyü yanında getirecek.

Bu hafta sitemiz her sayfasıyla dopdolu içerikleriyle sizlerin beğenisine sunuluyorum. Havaların sıcak olması ve içimiz...

Onbir Ayın Sultanı Ramazan

Eklenme Tarihi : 16.07.2012 00:45:39

Diyanet İşleri Başkanlığı ilk sahura 19 Temmuz Perşembe gecesi ilk sahurla kalkılacağını bildirdi.
Açıklamada, "Perşembe gecesi saat 02.54’te imsak vaktinin girmesi ile  Ramazan’ı ilk Ardahan ili karşılarken, oruca en son başlayacak ilimiz ise saat 04.49 ile İzmir olacak. İlk iftar 19.32’de Hakkâri’de yaşanırken, en geç oruç açacak ilimiz Edirne ise 20.19’da i...

Zorunlu Deprem Sigortası

Eklenme Tarihi : 16.07.2012 00:48:15

Evine Zorunlu Deprem Sigortası en son  18 Ağustos kadar yapılabilecek. Yeni Afet Sigortaları Kanunu gereğince, 'zorunlu deprem sigortası' yaptırmayanlar

18 Ağustos'tan sonra elektrik ve su aboneliğini başlatamayacak. Aynı zamanda zorunlu deprem sigortası olmayan evlerin kiracıları da bu durumdan mağdur olacak.

Tren Faciası

Eklenme Tarihi : 16.07.2012 00:21:59

Bir anneyi bebeğinden acımasızca koparan tren rayları içlerimizi burkan haberlerden bir tanesiydi.

İnsanlar bir birey olarak trene binmek için verdikleri mücadele zaten herkes tarafından bilinen bir gerçek.

Kaldı ki bebeğiyle tren yolculuğu yapmaya çalışan anneler, sakatlar veya yaşlılarımız için son derce tehlikeli olduğu aşikâr bir durumdur.  

Buradan anne...

Herkese İyi Hafta Sonları

Eklenme Tarihi : 12.07.2012 23:39:21

Aşırı sıcaklarla bir hafta sonunu daha getirdik.Benim için bir hayli yorucu ve telaş içinde geçen bir hafta oldu.Neyse ki oğlum Koksaki virusunu altlatabildi.

Bir anne için bebeğinin çaresizliği karşısında hiçbirsey yapamamak en tarifi olmayan bir duygu.Bizim rahatsızlığımız diğer ciddi rahatsızlıkların  yanında hiçbirşey olmamasına rağmen yine de tarifi mümk&uu...

En Yenilerimiz

Eklenme Tarihi : 10.07.2012 23:26:54

Aşırı hava sıcaklarına karşı bilmemiz gereken “ Güneş Çarpması Korunma Yöntemleri” bilgilerini Sağlıklı Yaşam bölümündeki “Sağlık” köşemizde bulabilirsiniz.

Necati Cumalı ‘nın Güneş Delisi Şiirini okumanızı tavsiye ederim. Güneş delisi şiirimizi de Kahve Molası bölümümde Sizleri beklemekte.

Bizi takip etmeye devam edin.

...

Hava Sıcaklığı Tüm Yurtta

Eklenme Tarihi : 10.07.2012 23:23:52

Yarından itibaren yurt genelinde gelecek haftaya başına kadar sıcaklığın artması bekleniyor ve normallerin tüm yurtta 4-8 dereceye kadar çıkacağı uyarısını metrolojiden geliyor.

Aşırı sıcak havaların çocuklarımız, sağlığı yerinde olmayanlar, yaşlı ve hamilelerimiz için son derece tehlikeli bir hava durumudur.

Güneş çarpmasına dikkat edilmesi gerekir.

İyi Hafta Başları

Eklenme Tarihi : 09.07.2012 15:54:36

Bu hafta sonu rüzgârın kesilmesi ve nem oranın artmasıyla birlikte çok bunaltıcı bir hava vardı. Birde oğlumun hastalığı da gündeme gelince bir hayli zor günler geçiyoruz. Bilmenizi isterim ki bir virüs salgını var.

Koksa ki virüs özellikle çocukların sağlığı tehlikede hem bulaşıcı hem de ebeveynler için menençite kadar gidebilecek bir virusmiş. Oğlum Koskaki ...

2 Torba Yasası Yasalaştı

Eklenme Tarihi : 05.07.2012 17:39:55

18 yaşından altındakilere nargile servisi artık yapılamayacak.
Sürücü belgesi alacaklara da 8 yıllık temel eğitim bitirme şartı yerine en az ilkokul düzeyinde eğitim şartı aranacak.
Yere izmarit atmanın cezası da 2’ye katlanacak,50 lira oldu.

2900 İmza TBMM Taşındı

Eklenme Tarihi : 05.07.2012 17:37:32

Kadın Emeği kolektif üyesi bir grup hükümetin çıkarmayı düşündüğü kürtaj düzenlemesine karşı 2900 imza TBMM’ye taşındı.

Para Piyasalarda Dün

Eklenme Tarihi : 03.07.2012 21:37:08

Dolar ve Euro düşüşte,altın ise yükselişe geçti.

Hepinizin Berat Kandilini Kutlarım

Eklenme Tarihi : 03.07.2012 21:25:55

Affın, rahmetin, rızkın yağdığı bu özel günde hepimizin için güzel yazıların yazıldığı, sağlık ve huzurun, bolluk ve bereketin, birlik ve beraberliğe vesile olmasını diliyorum.

"Allah’ın bize nimetlerine şükreden ibadetlerimizin ve dualarımızın katında kabul edilenlerden olmasını nasip eylesin.
Bizlere doğru bir dil, sağlıklı ve ona teslim olan kalp nasip eylesin. Bizi her günahl...

Dikkat 500 ytl Ceza Gelebilir

Eklenme Tarihi : 03.07.2012 21:23:35

Dikkat 500 ytl Ceza

Milli Eğitim Bakanlığı temmuzda 66 ayını dolduran 1 milyondan fazla çocuğu e-okul sistemi üzerinden evlerine en yakın okula kayıt edecek. Kayıtlar sistemden otomatik yapılacak.

Adres değiştirene 500 YTL ceza

MEB, bu aşamada çocuğunu çeşitli gerekçeyle istediği okula kayıt ettirmek için ikamet adresini farklı gösteren veliye 500 TL para cezası v...

Topuku Ayakkabılara Dikkat

Eklenme Tarihi : 03.07.2012 21:21:49

Giydiğimiz kıyafette göre şetçiğimiz yüksek topuklu ayakkabıların aslında ayak sağlığımıza zarar verdiğini biliyor muydunuz? Akşam gazetesinde okuduğum haberi sizlerle aynen paylaşmak istiyorum.

Ayakta meydana gelen ağrıların giyilen ayakkabılarla da ilgili olduğunu belirten Prof. Dr. Öğüt, şöyle konuştu:
''Ayak sağlığı için kadınların giydiği ayakkabının topuğu 4 santimi aşm...

Kadınların Başarısı

Eklenme Tarihi : 01.07.2012 22:53:42

Kadının girdiği her konu hiç şüphesiz ki başarıyla sonuçlanır. Kadının zekâsı ve azmi karşında hiçbir kuvvet duramaz.
Tıpkı Türkiye’de ilk defa olimpiyatlarda kadın voleybol ve basketbol branşlarında kazandıkları zafer   gibi.

Çapkın Erkeklere Kötü Haber

Eklenme Tarihi : 01.07.2012 22:48:41

Bugünden itibaren Yeni Borçlar kanunun yürürlüğe girmiş. Çapkınlık yapmak hem zorlaşacak hem de maliyeti de atıyor. Sevgilinizi aldatma veya aynı anda 3-4 kişiyi idare etme gibi durumlarda zorluklarla karşı karşıya geleceksiniz. Sevgiliniz, nişanlınız ya da nikâhsız yaşadığınız kişi size kendisini aldatma halinde maddi ve manevi tazminat davası açabilecek. Çapkınlar aman dikkat derim, &c...

Sünnet

Eklenme Tarihi : 28.06.2012 13:55:16

 

Almanya’nın Köln kentinde bir mahkemenin “Sünnet” yasa dışı eylem olduğunu belirtmesini kınıyorum.
Her toplumun gelenek, görenekleri ve yapmakla yükümlü olan seneler önce yapılmış dini vacipleri vardır. Sünneti yasa dışı bir eylem olarak görme kararı onları ilgilendirir.

Biz Türk toplumu olarak nasıl onların gelenek ve göreneklerine...

Gebelik Testine Giderken Dikkat

Eklenme Tarihi : 25.06.2012 23:35:10

 Bugün gerek gazetelerde gerekse haberlerin manşet konusu “ Gözünüz aydın kızınız hamile diye giden mesaj…

Labarotuarda yapılan gebelik testi pozitif çıkanların listesi ve iletişim bilgilerini istemeye başlanıyor deniliyor. Fakat sağlık bakanlığın ise böyle bir uygulamanın yürürlükte olmadığını savunuyor. Şahsen benim yaptığım araştırma sonucunda daha böyle bir...

Yağmurlu Havalar Yolda

Eklenme Tarihi : 25.06.2012 23:33:42

 Meteoroloji sıcak havaların ardından yağmurlu havaların Çarşamba günü Karadeniz ve Marmara bölgesinde etkili olacağını sıcaklığın 4 derece düşeceği söyleniliyor.

 

Sağlıklı Ekmekler Fırınlarda

Eklenme Tarihi : 26.06.2012 11:13:54

1 Temmuz’dan itibaren sofralarımızın vazgeçilmez ekmeklerinde büyük değişim yer alacak.

Az tuzlu, düşük gramajlı doygunluk hissi verecek. Sağlığımızı tehdit eden ekmekler artık soframızda ver alamayacak.

BİR HAFTAYI DAHA GERİDE BIRAKTIK

Eklenme Tarihi : 22.06.2012 23:17:56

Gündeme düşen birçok konularıyla yok trafik çilesi derken, bir yandan yüreklerimizi burkan şehit haberleri, görevini kötüye kullananlar ve hal hazır da devam etmekte olan kürtaj sorunları derken bir haftanın daha sonuna geldik. Hepimizin evinde ayrı telaş ve konuları geride bırakarak herkese buradan iyi ve güzel bir hafta sonu diliyorum.

Belli ki pazartesinin gelmesiyle meclis...

BİRŞEYLERE YETİŞME UĞRUNA

Eklenme Tarihi : 19.06.2012 00:13:10

Bir hengâme içerisinde bocalayıp duruyoruz. Hayatın akışına, teknolojisine, bir yerden bir yere yetişmeye, adil çalışabilmeye, sınavlara, kendimiz hariç herkese sonunu görmeden koşuyoruz.

Kurallar, kavramlar ve düzen değişiyor…

Yetişemedikçe büyük bir stres içerinde kaybolup gidiyoruz. Önümüzdeki güzellikleri, bir daha tekrarı olmay...

Geleceğimiz Kül Olmasın

Eklenme Tarihi : 19.06.2012 00:12:17

Bir ülkenin milli zenginliği olan ormanlar ne yazık ki yaz gelmesiyle beraber birçok nedenlerden dolayı yanarak kül oluyor. Yaşam kaynağımız ve hayvanlarımızın barınaklarına biraz daha dikkatli ve duyarlı olursak hepimiz için önem taşımaktadır.

Orman yangınlarının %94'ü insanlardan kaynaklanırken sadece %6'sı doğal afetlerden kaynaklanıyor. İnsan kaynaklı bu yangınların önemli iki an...

Deprem Olmadan

Eklenme Tarihi : 19.06.2012 00:10:45

Deprem bu ülkede kaçınılmaz bir gerçek ne zaman olacak tarihi üzerinde yoğunlaşacağımız yerine neler yapabiliriz konusuna yoğunlaşsak daha doğru olmaz mı? Deprem esnasında toplumu bilinçlendirmek ve daha az hasarla nasıl atlatabiliriz uygulamasına geçsek artık…

Plansız şehirleşme ve yapılar depremi bir afet bölgesine getiriyor. İçimizi burkan ne o görüntüleri...

Yaşama Hakkı

Eklenme Tarihi : 18.06.2012 15:08:42

Her canlı dünyada bizim gibi yaşama hakkına sahiptir.

Havaların aşırı derece sıcak olması dolayısıyla kapımızın önüne veya balkonlarımıza bir kap su koyarak bir can kurtarabiliriz.

Miraç Kandilinizi Kutlarım

Eklenme Tarihi : 16.06.2012 13:36:23

Hz. Muhammed’in göğe yükseldiği gece kabul edilen Miraç Kandili bu gece dualarla kutlanacaktır. Avuçların açıldığı gözlerin yaşardığı, ilahi esintinin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşme dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Babalar Günü

Eklenme Tarihi : 11.06.2012 23:16:09

Doğar doğmaz bir bağımız olmasa da yavaş yavaş duygusal bağımız oluşan Babalarımız…

Bizi kollarına aldığında huzuru ve güveni bulduğumuz canımız…

Kız çocukların ilk aşkı, erkek çocukların ise benzeme çabaları…

Babalarımız…

Bizlere hiç bıkmadan, usanmadan ellerinin gelenin fazlasıyla yapmaya çalışan babalarımız…

B...

Kürtaj

Eklenme Tarihi : 03.06.2012 23:27:01

Kadın narin, düşünebilen, hissederek yaşayan ve yaşatan bir varlıktır. Bir kadın ancak içindeki cenin dünyaya gelip gelmeyeceğine eşiyle birlikte verebileceği bir karardır. Tabii ki cenin ruhu üflenmeden yapılması taraftarıyım, fakat bazen öyle ani şeyler olabiliyor ki zaten doktorlar gerekeni açıklayıp müdahale yapıyorlar. Kadınları yani bizleri birer katil olarak veya cellât olarak lanse e...

YAZIK ÇOCUKLARIMIZA

Eklenme Tarihi : 26.05.2012 13:53:29

2012 YGS sınav sonuçları açıklandı.

Ne oldu!

Hiçbir şey. (onlara göre)

Bana göre de,bu sene çok şey oldu.

Geçen seneden ve gelecek seneden farksız olarak. Her  sene ayrı bir konuyla biz velileri oyalıyorlar. Konunun, özünü ve problemleri tartışmaya fırsat vermeden,gündemi değiştiriyorlar. Sonuçlardan sonra konuşulması ger...

Bir Yıldız Daha Kaydı

Eklenme Tarihi : 26.05.2012 13:49:34

Bir yıldız daha Kaydı… I’ll always Love you... Whitney Houston kendini kanıtlamış hayatının zirvesindeyken yanlış bir eş seçimi, onun sonu oldu. Demek ki şöhrette para da mutluluk getirmiyor. Onun gibi kendini kanıtlamış, başarılı bir iş kadını zaafının kurbanı oldu. Bence bu bütün bayanlara ibret olmalı. Hiç gazetelerde veya haberde eşi tarafından kötü alışkanlıklar edinmiş veya işindeki ...

Meray Okay Kaybettik

Eklenme Tarihi : 09.05.2012 11:52:12

Seni çok özleyeceğim…

Meral Okay, dün hayata gözlerini yumdu. Bir dehamızı daha kansere yenik düştü ve ellerimizden sevenlerinden, projelerinden ansızın gitti. Meral Okay,20 Eylül 1959’da Ankara doğdu. Meral Okay,”Muhteşem yüzyıl”, ikınici bahar”,Asmalı Konak gibi izleme rekoru kıran dizilerin senaristliğini yaptı. Seyreltiğimiz o dizilerin, yüreğimizin...

Bahar Geldi

Eklenme Tarihi : 09.05.2012 11:42:56

Soğuk havaların sonunda yüzümüze gülümseyen güneşi, yeşeren tomurcukları, filizlenen çiçekler kendini gösterdi. Yakında havaların biraz daha ısınmasıyla beraber yeşilliğin ve çiçeklerin renk cümbüşüne tanık olacağız. İlkbaharın hem sıcak hem de yüzünüze yansıyan ara ara rüzgârı bambaşka bir duygu. İlkbaharın gelmesiyle sokaklar doldu taşt...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Tarihçesi

Eklenme Tarihi : 26.05.2012 13:41:45

8 Mart 1857 tarihinde ABD'nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı. Ancak polisin işçilere saldırması ve işçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda çoğu kadın 129 işçi can verdi. İşçilerin cenaz...

Gurbetçilerimize Buradan Selamlar Olsun

Eklenme Tarihi : 31.05.2012 18:06:28

Beni yurt dışından takip eden gurbetçi arkadaşlarımıza buradan selam olsun. Uzun  zaman önce bende vatanımdan ayrı başka bir ülkede yaşadım. Gurbette olmanın ne demek olduğunu inanın çok iyi bilenlerdenim. Bir insana verdikleri kadar bir o kadar da fazlasıyla aldıklarını çok iyi bilirim. Sizlerin ne tip sorunlarla mücadele ettiğinizi, herkesin düşündüğü tozpembe dünyanın arka...