herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

İsim Analizi

Bebeğine isim arayan anne ve babalara  tavsiyem yeni doğacak çocukları için seçtikleri  İsimlere koymadan önce İsim Analizi yapılmasıdır. Her harfin taşıdığı enerjisi vardır.Çocuğunuza koyacağınız isim onun kaderini ve hayatını belirleyecek.İsminizin titreşimi hayatınızın yönünü olumlu ya da olumsuz etkiler. Doğru isim ile iyi bir yaşam yaşamak mümkündür.   İsim Koçluğu Analizi için  0534 881 52 08 irtibata geçin lütfen.

Çocuklarımıza Numeroloji Analiz

Çocuklarımızın Doğum haritanızda ve isminde kaderleri ve karakterleri gizlidir.Gerçekten çocuklarınızı tanışmak isteyen tüm annelere katkı olmak adına yarı fiyatlıdır. Her insan özeldir, bir tanedir. Her insanın doğum tarihinde ve isminde canlı bir "kod" gizlidir. Numeroloji bilimine göre dünya rakamlar üzerine kurulmuştur.Ne ilginçtir ki astrolojisi ile de bağlantısı vardır. Benim çocuğum kim? Bu dünyaya gelme sebebi ne? Kaderinde ne gizli? Yetenekleri ve becelerinde  neyi eksik ,neyi fazla ? Eksik olan bölümünü onun hayatına nasıl dahil edebilirim? Dengeli bir yaşam sürmesi için ne yaparsam daha doğru olur? Ve bunu nasıl yapabilirim? Onunla nasıl iletişime geçersem daha kuvvetli iletişimiz olur? Hangi yeteneklerine doğru onu yönlendirirsem doğru bir geleceğe doğru adım atabilir? Gerçekte yapması gereken meslek dalları nelerdir? Ha...

Doğum tarihiniz ile Esma Bulma Çalışması

Esma'ul Hüsna Yasam Enerjisidir.Doğum tarihinizdeki şifre ile tüm kilitli kapılarınızı açacak tek anaktar var , O da size ait bahşedilmiş Esma-ül Hüsnelerdir.Hem numerolojik hesaplamalar yaparak hemde astoloji haritanızın sert açıları göz önünde bulunarak yapılan  özel titiz bir çalışmadır.İsminize zikredilen Esma -Hüsneyi okumak sizi zorlayan , tekrarlayan olay , hastalıklar , ilişkiler ,para , kariyer ,aile ,aşk terslikler aklınıza gelebilecek her katılaşmış bariyerleri eriterek su gibi akmasına ile beraber hayatınızda nefes almaya başlıyorsunuz.
 
Danışmanlık hakkında detaylı bilgi için: 0534 881 52 08 hemen irtibata geçin.

BİREYSEL NUMEROLOJİ DANIŞMANLIK

Doğum haritanızda ve isminizde kaderimiz ve karakterimiz gizlidir.İnsan kendini fark ettiğinde istemsiz davranışların kaynağını çözülüm anı başlar. Tüm kilitleriniz ruh ve beden de yelkenleri indirdiğinizden kapılar aralanmaya başlar.

Her insan özeldir, bir tanedir. Her insanın doğum tarihinde ve isminde canlı bir "kod" gizlidir.Numeroloji bilimine göre dünya rakamlar üzerine kurulmuştur.

Numeroloji Analizi ile yaşam yolu numaranız yani size hayatınız boyunca alacağınız öğretileri rehberliği ve görevlerinizi anlatır.Ne ilginçtir ki astrolojisi ile de bağlantısı vardır.

Doğum Günü numaranız, dünyaya sunduğunuz eşsiz hediyeleri ortaya çıkarır.Hem getirdiğiniz hediyeleri hem de getirmediğiniz hediyeleri.Sahip...

Numeroloji ile Karmik Borcunu Öğren

Doğum tarihiniz kim olduğunuzu ve bu hayatta nereye gideceğiniz hakkında sizlere çok şey söylüyor. Numerolojide Pisagor , her sayının enerjiyi titreştirdiğine inanıyordu. Sizlerin doğum tarihi Kim olduğunuzu, kim olduğumuzu ve olacağımızı belirleyen, önemli sayıların titreşimleridir. Doğum tarihinizdeki rakamlar, geçmiş yaşamlardan bugüne gelen Karmik Borçlarınızdaki gizli ipuçlarını ortaya çıkarır . Karmik Borç  hakkında bilgi sahibi olmak geçmiş hataları anlamak, mevcut yaşamınızdaki karmayı dengelemenize ve iyileştirmenize  yardımcı olur. Doğum haritama göre Karmik Borcum var mı?Bunlar nelerdir?Nasıl bir yol izlersem ve kabulle geçersem bu Karmik borçtan kurtulurum? Danışmanlık hakkında bilgi için WHATSAPP  hattı: 0534 88...