herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Fazla kilolar veya bölgesel fazlalıklar herkesin korkulu rüyası ama size boyundan ayak bileğine kadar heryere uygulanabilen eşsiz bir teknoloji sunsam diğer cihazların aksine gıdı, göğüs, kol, sırt bel, karın, basen, bacak neredeyse heryere uygulananan bir sistem magic probe ve en güzel etkisi ise ilk seansta bile 3-5 cm arası bir incelme sağlaması. Cihaz ayrıca selülit ve çatlaklardada inanılmaz etkili peki magic probe nedir?
Magic Probe bize çok uzak olmayan ultrasound. Deri üzerine jel sürülerek ses dalgalarının deri altına gönderilmesi sağlanır oraya enerjı aktarımı epiderm’den başladığı için hemen altında bulunan asıl ciltte yeni kolajen oluşturarak elastikiyet kazandırır. Ve parçalanarak uzaklaştırılan birikmiş yağların...

Kilo vermenin Kolay Mora-Terapi

Bir numaralı sanık Karbonhidratlar Karbonhidratlar (ekmek, makarna, Hamur işleri, Pilav vb.)aslında bizim normal yeme alışkınlıklarımız içinde gerekli bir yer tutar. Ancak yediğimiz karbonhidratların yapısı bundan 20 yıl öncesinde oranda değişmiş durumda.

Artık çoğu şey gibi karbonhidratları da fazlasıyla rafine ve saf olarak kullanıyoruz ve bu yüzden de şişmanlık artık bir salgın. Saflaştırılmış karbondiratlar doğal yapısı bozularak tüm lif içeriği alınmış olduğu için, kana çok hızlı karışıp insilün dengesini altüst ederler. Bu grubun bir ucunda beyaz un, nişasta vb. diğer ucunda şeker vardır. Bu gıdalar hormon dengemizi bozar ve buna bağlı olarak vücudumuzu yağlandırır.

Ya diğer gıdalar Bazı kişilerde düşkünlük etlerde ya da yoğur...