herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

13 Ocak 2021 Oğlak Burcundaki Yeni Ay

Eklenme Tarihi : 24.03.2021 22:09:48

Yep yeni yılda farklı bir yeni ay ile 2021 yıllının sabah saat itibariyle girmiş bulunduk. Peki Oğlak burcundaki Yeni Ay bizlerin hayatlarına nasıl katkı olacak ?
Oğlak burcundaki Yeni Ay döndürtücücü özelliği ile değişime zorunluluk yapmamız gerektiğiniz vurguluyor. Siz bugüne kadar yapmayı başaramadıysanız Oğlak burcundaki Yeni Ay döngüsü ile ben size yaptırıyor olacağının altını çiziyor.
Bizleri kısıtlayan işe yaramaz inanç kalıplarımızdan kurtulup kendimizi keşfetme destekleyecek döngüsel hareketler bizlere sunuyor olacak.
Geçmişten bugüne özellikle 2020 yıllında birçok döngüler ile sizlere gündem olan olay , durum, duygu , düşünce ve tutumlarınızda bitişlere zorunlu kılıyor.
Diyor ki size hizmet etmeyen geçmiş olayları salı verin gitsin , yeni olaylar için bana yer açın diyor.
O yüzden bu Yeni Ay'a ben Yeni ay demekte zorlanıyorum. Hal hazırda alışık olduğumuz birçok yaşam alanlarımız değişim ile karşı karşıya .
Hem küresel hem sosyal hem ekonomik alanlarda hem de bireysel alanlarınızda şuana hizmet etmeyen bir çok durumlar zorlana zorlana değişiverecek.
Bu süreci en kolay direnç göstermek yerine an'da ve kabulde olarak karşılamamız bu süreci bizlere kolaylaştırır.
Yaratıcı yenilenmeye bütünleşme fırsattı olarak bakabilirsek kollektitif bilince geçebiliriz.
Baskıcı ve sınırlayıcı sistemlerin değişim vakti geldiğini birlik ve beraberliğe hizmet edilmesi gerektiğini vurguluyor. Özellikle dış koşulların kendi hayatlarınızı nasıl sınırladığı ile ilgili düşünme fırsatı bizlere sunuyor.
Bugünlerde kızgınlık ve öfke duygularınızı bunlar gibi kontrol etmelisiniz. Duygular normalden daha güçlü olabilir.Düşmeler, çürükler, yanıklar ve kazalar dikkatli olun.
Enerjinizi yapıcı yaparak harcamanızı tavsiye ederim.
Bakalım Oğlak burcu'ndaki Yeni Ay'ın bizlere hediye ne?