herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

27 Şubat 2020 Başak Burcunda Dolunay

Eklenme Tarihi : 24.03.2021 21:53:59

27 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay bizlere umutlarımızı , arzularımızı ve ideallerimiz doğrultusunda bugüne kadar ertelediğimiz olay ve durumları hayata geçirmek için özel ekstra çaba sarf etmemiz gerektiğini vurguluyor.
Bunun yanı sıra içinde yaşadığımız hayat yani rutinlerimize karşı , sistem ve toplumsal sorunlara karşı hassasiyetimizin artacağı bugünlerde , aşırılığa karşı davranışlarımızı ve tutumlarımızı denge de tutmalıyız.
Özelilikle dini konularda fikir ayrımcılığına, kışkırtıcı ve yıkıcı kışkırtmalara karşı sakin olmaya özen göstermeliyiz.
27 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay sağlığımızı ve ruhsal sağlığımızı da zorlayacağı gözüküyor. Özellikle sindirim sistemleri ,Pankreas ,gözler ve kulaklar daha hassas olacak , bu nedenle onlara ekstra özen göstermeliyiz.
Boğaz yaralanmalara karşı dikkat etmenizde fayda var.
27 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay yüksek öğrenim, eğitim ,felsefe, din , konularında zorlanma , kısıtlanma ve değişim dönüşüm süreci ve buna bağlı alınacak yeni kararlar gündemimize oturacak.
27 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay gıda sektörü ile ilgili olaylar ve durumlar söz konusu.
2020 yılındaki Başak yeni ayı'nda Türkiye'nin sağlık turizmi ile yükseliş bahsetmiştim.
Sağlık , hastane ve sağlık turizmi ile bulunan girişim ve yükseliş ile konu başlıkları gündem yine konumuz.
27 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek dolunay bireysel hayatlarımız da ise evi, aileyi, benlik kavramlarında eskinin yıkımı ve yeninin doğuşu ve egonun üstesinden gelmekle ilgilidir.
Tamda dolunay aşırılığa giden tüm duygu , düşünce , alışkanlıklarımız ve tutumlarımızı arındırmaya ve temizlemeye geliyor. Esnekliğin ve hoş görünün insan hayatındaki önemini vurguluyor.
27 Şubat Başak burcunda gerçekleşecek dolunay tam da almanın ve vermenin iletişim şekli olduğunun farkında olarak aldığımız kadar verip verdiğimiz kadar alarak etrafımdakilerle doğru iletişim kurmamız gerektiğini almak ve vermek arasındaki dengeyi nasıl sağlayacağımızı öğretmeye geliyor.
Son olarak Kur'an-ı Kerim şöyle buyurmuştur. " Allah hiçbir kimseye gücünün üstünden bir şey yüklemez " Bakara Suresi 136 "Allah sizin için kolaylık ister asla güçlük istemez. " Bakara Suresi 137
Ve Resuluallah (s.a.v.) söyle buyurmuştur. Dini ve dünevi her konuda her türlü aşırılığınızdan uzak durun.Orta yolu bulun.
Umarım mesaj alınmıştır.
Başkalarının fikirlerine özgür hür iradelerine saygılı olup hayatı birbirimize gelin kolaylaştıralım.
Kendinizdeki istemsiz dışı aşırılıklarınızdan kurtulmak , neden ve niçinler öğrenmeyi ve kolay bir yaşamı seçiyor sanınız Bireysel Numerolojik Danışmanlık almanızı tavsiye ederim.
27 Şubat'ta Başak burcunda Gerçekleşecek Dolunay Ritueli
Aslında bilinç altı çalışmaları için harika bir zamanla . Seçenler benimle irtibata geçebilir.
Bunun yanı sıra Hz. Musa (as)'ın okuduğu ve Kur'an-ı Kerim'de de geçen şu ayeti okuyabilirsiniz:
"Rabbişrahli sadri ve yessirli emri. Vahlul ukdeten min lisani yefkahu kavli."(Taha, 20/25-28)
"Ey Rabbim. Göğsümü aç, genişlet. İşimi kolaylaştır. Dilimde bulunan düğümü çöz de, anlasınlar beni."
Muhteşem bir dua.