GÜNLÜK KUR BİLGİLERİ
Alış Satış
USD 6,1218 6,1328
EURO 6,6416 6,6535
herşey kadınlar için facebook herşey kadınlar için twitter herşey kadınlar için instagram

Çanakkale-Altınoluk

Eklenme Tarihi : 26.12.2012 16:26:14

 Altınoluk Balıkesir ili ve Edremit ilçesine bağlı bir beldedir. İsviçre Alplerinden sonra dünyanın bir numaralı oksijeni sunan tek yerdir.

Astım hastalarına veya solunum zorluğu çeken herkesin rahat bir nefes almak ve güzel bir tatil geçirebileceği en güzel yerlerden bir tanesidir.
Ulaşım açısından birçok alternatifi olan şirin bir yerdir.

Ulaşım boyunca yeşilin bütün tonlarını masmavi denizle birleşmesine tanık olabilirsiniz.

Yolculuğunuz boyunca dinlenme tesisleri açısından oldukça zengindir.
Çanakkale gidildiğinde o kadar çok gezilecek yerler var ki; en büyük iki adası olan Bozcaada’yı ve Gökçe adayı ziyaret etme şansına sahipsiniz.

Ayrıca zeytin ağaçları ile zengin bir yerdir.Halis lezzetli  Zeytinyağı tatmak istiyorsanız  Altınoluğun  en doğru yer olduğunu düşünüyorum.
Yemyeşil doğası ve kaz dağlarından gelen kaynak sularıyla hem şifa dağıtıyor hem de ruhunuzu terapi yapıyor.Bu güzelim doğa manzarasında  hoş bir piknik yapma şansını elde edebilirsiniz.
Soğuk ve taşlı tertemiz güzel deniziyle adeta cennetten bir yer denilebilir. Akşamları da ister altınoluk sahilinde isterseniz de Edremit sahilinde sevdiklerinizle güzel bir vakit geçirme imkânı bulabilirsiniz.

Doğal lezzetli sebze ve meyveleriyle sizlere adeta lezzetli tatlar sunmakta.
Eğer gitme fırsatı bulmadıysanız mutlaka Altınoluğa  gitmenizi tavsiye ediyorum.
Ben bir Altınoluk sevdalısıyım.Tam kafanızı dinleyebileceğiz tek yerdir.Ayrıca sahilde güneşin batışını seyretmek ise bambaşka bir duygudur.